Zaterdag 23 maart
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld: KG3 - Half veld (A+B)
Nr. 1301429
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld: KG3 - Half veld (C+D)
Nr. 1301458
Uit
23-03-2024
09:15
Xpol veld (AB) (Waterveld)
Nr. 1301488
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1301759
Thuis
23-03-2024
11:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301727
Uit
23-03-2024
08:30
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1303284
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
23-03-2024
12:25
Veld: KG6
Nr. 1303337
Uit
23-03-2024
08:30
LST-veld (Waterveld)
Nr. 1303398
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1303548
Schiedam JO12-2
JO12-5
Uit
23-03-2024
10:30
Barista Italiano koffie – Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1303518
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Thuis
23-03-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1303727
Uit
23-03-2024
10:20
Veld 16 (Waterveld)
Nr. 1280713
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
Thuis
23-03-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1304156
Uit
23-03-2024
10:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304097
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Uit
23-03-2024
13:15
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1303948
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Uit
23-03-2024
13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1303813
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld: KG4
Nr. 1312716
Thuis
23-03-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1279634
Thuis
23-03-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1280563
Thuis
23-03-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1304368
Uit
23-03-2024
10:30
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1304306
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
23-03-2024
16:30
Veld: KG4
Nr. 1304498
Thuis
23-03-2024
16:20
Veld: KG5
Nr. 1304446
JO18-1
Tilburg JO18-1
Thuis
23-03-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1190670
Woerden JO18-1
JO18-2
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1197937
Locatie: Sportpark 'Cromwijck II', Woerden
Uit
23-03-2024
17:55
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1202458
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 3 (A) (Waterveld)
Nr. 1302269
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302299
Uit
23-03-2024
09:30
2 Heineken 0.0-veld (B) (Waterveld)
Nr. 1302357
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
12:00
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302589
Uit
23-03-2024
08:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1301858
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld: KG4 - Deel B
Nr. 1301828
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld: KG4 - Deel C
Nr. 1301989
JO9-4
Schiedam JO9-2
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld: KG4 - Deel D
Nr. 1301891
Uit
23-03-2024
10:15
Veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1302128
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298587
Uit
23-03-2024
08:45
HDM Samen Sterk veld (AB) (Waterveld)
Nr. 1298649
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
23-03-2024
09:45
Veld 2 (CD) (Zandveld)
Nr. 1298708
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298738
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298999
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1298969
MO10-7
Delfshaven MO10-2
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1299029
Uit
23-03-2024
08:45
Kunstgrasveld 5 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299428
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1307638
Uit
23-03-2024
11:40
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1306698
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
MO12-11
Schiedam MO12-4
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld: KG3
Nr. 1313166
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld: KG6
Nr. 1307536
Uit
23-03-2024
13:30
Veld 2 - Reeuwijk (Zandveld)
Nr. 1307326
Locatie: Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal', Reeuwijk
Uit
23-03-2024
10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307266
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Uit
23-03-2024
08:40
Kunstgrasveld 3 (Zandveld)
Nr. 1307296
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
23-03-2024
12:50
Veld: KG4
Nr. 1307057
Thuis
23-03-2024
11:35
Veld: KG3
Nr. 1306817
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306997
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Delfshaven MO12-4
MO12-9
Uit
23-03-2024
11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1306637
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam
Thuis
23-03-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1281133
Uit
23-03-2024
14:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1312818
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
14:45
Veld: KG3
Nr. 1312763
Thuis
23-03-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1306517
Thuis
23-03-2024
14:30
Veld: KG5
Nr. 1306397
Uit
23-03-2024
Nr. 1306547
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
23-03-2024
17:55
Veld: KG6
Nr. 1306216
Uit
23-03-2024
12:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305926
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
23-03-2024
14:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305696
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
14:40
Veld: KG4
Nr. 1312846
Uit
23-03-2024
12:00
KGW 3 (Waterveld)
Nr. 1279753
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
23-03-2024
16:05
Veld: KG6
Nr. 1305408
Uit
23-03-2024
11:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305206
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Uit
23-03-2024
13:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304556
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Uit
23-03-2024
11:00
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304677
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
23-03-2024
13:10
Veld: KG3
Nr. 1304848
Uit
23-03-2024
14:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1305056
Locatie: Sportpark Driekamp, Krimpen aan den Ijssel
Thuis
23-03-2024
16:20
Veld: KG3
Nr. 1305268
Uit
23-03-2024
11:45
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305087
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
17:55
Veld: KG3
Nr. 1305238
Uit
23-03-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1305456
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
23-03-2024
14:00
Veld 20 (Waterveld)
Nr. 1190334
Locatie: Amsterdamse Bos (Hurley), Amstelveen
Thuis
23-03-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1198218
Thuis
23-03-2024
17:40
Veld: KG2
Nr. 1203837
EIGEN REGELING
Uit
23-03-2024
11:40
veld 4 (Zandveld)
Nr. 1204221
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
23-03-2024
11:40
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1204271
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
MO18-6
Feijenoord MO18-1
Thuis
23-03-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1204328
Fluitdiensten: D3 (Marieke Bosman, Lisa Moolenaar), DAMES 3
Uit
23-03-2024
13:15
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1204060
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204119
EIGEN REGELING
Uit
23-03-2024
11:15
Veld 5 (D) (Zandveld)
Nr. 1300479
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1312999
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Uit
23-03-2024
08:30
KG 6 (B) (Zandveld)
Nr. 1300418
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1300448
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Uit
23-03-2024
09:35
DAVO veld (B) (Zandveld)
Nr. 1300749
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 1 (C) (Waterveld)
Nr. 1300507
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Uit
23-03-2024
08:30
Ruitenburg veld (C) (Waterveld)
Nr. 1300718
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
23-03-2024
09:00
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300419
Uit
23-03-2024
11:50
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301007
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1313001
Uit
23-03-2024
10:50
DAVO veld (C) (Zandveld)
Nr. 1300358
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
23-03-2024
08:30
Veld 2 (B) (Zandveld)
Nr. 1299578
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1299878
Uit
23-03-2024
09:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1299818
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
23-03-2024
09:00
Veld 3 (D) (Waterveld)
Nr. 1300088
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Zondag 24 maart
Uit
24-03-2024
10:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1281368
Locatie: Sportpark Boerseweg, Hellevoetsluis
D2
AthenA D2-O
Thuis
24-03-2024
13:45
Veld: KG6
Nr. 1158391
Fluitdiensten: H2 (Casper Neijzen, Michael Thomson), HEREN 2
Uit
24-03-2024
09:00
1 Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 1171896
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
24-03-2024
10:45
Veld: KG2
Nr. 1159183
Fluitdiensten: D30-2 (Monique Bergers, Philipine van Lawick van Pabst), DAMES VET B
D30-2
Schiedam D30-1
Thuis
24-03-2024
12:30
Veld: KG2
Nr. 1159744
Fluitdiensten: D30-1 (Judith Keizer, Juliette Malefason), DAMES VET A
Thuis
24-03-2024
13:00
Veld: KG4
Nr. 1172425
Fluitdiensten: DO25-1 (Rosil Thielen, Julie van der Laan), DAMES JONG 1
Uit
24-03-2024
18:00
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1172294
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
24-03-2024
11:00
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1172954
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Uit
24-03-2024
09:30
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1173086
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
24-03-2024
11:15
Veld: KG4
Nr. 1296439
Fluitdiensten: D4 (Anne Nieuwhof, Lyke Kruizinga), DAMES 4
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld: KG4
Nr. 1296691
Fluitdiensten: DO25-5 (Zoe Gauthier-Lafaye, Maya García Bijvoet), DAMES JONG 5
Uit
24-03-2024
10:45
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 1296634
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
Thuis
24-03-2024
16:30
Veld: KG4
Nr. 1297052
Fluitdiensten: DO25-2 (Meis van Leeuwen, Sophie Breeman), DAMES JONG 2
Thuis
24-03-2024
14:45
Veld: KG1
Nr. 1154039
KNHB Bart Jan v.Woensel / Marjanne van Lavière
Thuis
24-03-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1160107
Fluitdiensten: Rob Tettero, SC
Thuis
24-03-2024
10:15
Veld: KG6
Nr. 1160628
Fluitdiensten: H30-2 (Elmer Wolff, Olivier Vismans), HEREN VET B
Uit
24-03-2024
12:30
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1161156
Locatie: Gooische Hockey Club, Bussum
Thuis
24-03-2024
12:15
Veld: KG6
Nr. 1189168
Fluitdiensten: H3 (Wilmar Meijer, Martijn Retera), HEREN 3
Uit
24-03-2024
13:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1189169
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
Uit
24-03-2024
12:10
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 1171246
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
24-03-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1171425
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Let op:
Reserve tenue
Uit
24-03-2024
10:45
Worldstream Veld (1) (Waterveld)
Nr. 1170393
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Thuis
24-03-2024
16:00
Veld: KG2
Nr. 1297372
Fluitdiensten: H45-2 (Wim Frankhuyzen, Arjan Hamburger), HEREN VET LB
Thuis
24-03-2024
14:15
Veld: KG2
Nr. 1297829
Fluitdiensten: H45-1 (Erik Visscher, Ludolf Rasterhoff), HEREN VET LA
Uit
24-03-2024
14:15
Rabo veld (Zandveld)
Nr. 1296324
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld: KG5
Nr. 1296214
Fluitdiensten: HO25-3 (Mathijs Sanders-Mello, Antonie Essenstam), HEREN JONG 3
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld: KG5
Nr. 1296328
Fluitdiensten: HO25-2 (Thijs de Clercq), HEREN JONG 2