Veteranen C

1e in poule Heren veteranen Veteranen 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
3
Cartouche HB
3
Leonidas HA
5
Cartouche HC
3
Cartouche HB
3
Leonidas HA
5
Cartouche HC
1
Alecto HA
3
HGC HC
3
Rijswijk HA
8
Alecto HA
4
IJssel HA
1
Alphen HA
Zondag 2 februari
2
Alphen HA
5
Leonidas HA
5
Cartouche HC
2
Alecto HA
2
Rijswijk HA
6
IJssel HA
7
Cartouche HB
0
Rijswijk HA
0
IJssel HA
4
Cartouche HB

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Heren veteranen Veteranen 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland HC108205218026
2.Cartouche HB106225820020
3.Alecto HA106043122018
4.Cartouche HC105234437017
5.Leonidas HA105143826016
6.IJssel HA105143133016
7.HGC HC105054139015
8.Alphen HA10109235803
9.Rijswijk HA100010147900

Begeleiders (1)

Spelers (12)

Team resultaten

RijswKleinAlpheCartoAlectLeoniIJsseHGC HCarto
Rijswijk HA4 - 73 - 82 - 6
Klein Zwitserland HC
Alphen HA3 - 52 - 51 - 9
Cartouche HC10 - 15 - 24 - 55 - 3
Alecto HA3 - 11 - 3
Leonidas HA7 - 05 - 23 - 51 - 3
IJssel HA7 - 34 - 13 - 32 - 10 - 4
HGC HC4 - 5
Cartouche HB7 - 01 - 43 - 38 - 2