Meisjes D7

5e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
2
Cartouche MD4
2
Klein Zwitserland MD7
4
Kieviten MD2
0
Craeyenhout MD4
Zaterdag 18 september
6
Craeyenhout MD4
6
Cartouche MD4
Zondag 12 september
1
Klein Zwitserland MD7
7
Craeyenhout MD4
Zaterdag 11 september
4
Cartouche MD4
0
HGC MD4

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 08:30
Veld: KG1
Nr. 567885
Uit
09-10-2021 00:00
Nr. 567886
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR

Poule stand (5e in poule Meisjes D voorcompetitie 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MD232109307
2.Leiden MD432109307
3.Cartouche MD4312012805
4.Craeyenhout MD43111131104
5.Klein Zwitserland MD7301241301
6.HGC MD4300311000

Teambegeleiders (7)

Spelers (14)

Team resultaten

LeideKleinKieviHGC MCraeyCarto
Leiden MD4
Klein Zwitserland MD71 - 7
Kieviten MD24 - 0
HGC MD4
Craeyenhout MD46 - 6
Cartouche MD42 - 24 - 0