Meisjes B11

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
0
Berkel-Rodenrijs MB9
7
Rotterdam MB7
Zaterdag 18 september
1
Forescate MB6
3
Rotterdam MB7
4
Alphen MB7
3
Klein Zwitserland MB11
Zondag 12 september
4
Klein Zwitserland MB11
1
Forescate MB6
Zaterdag 11 september
0
Berkel-Rodenrijs MB9
8
Alphen MB7
5
Rotterdam MB7
4
Roomburg MB5

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 15:45
veld 4 (Zandveld)
Nr. 562179
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
Thuis
09-10-2021 11:00
Veld: KG6
Nr. 562182

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen MB7330015409
2.Rotterdam MB7330015509
3.Roomburg MB5320114706
4.Klein Zwitserland MB11310291103
5.Forescate MB6300331000
6.Berkel-Rodenrijs MB9300301900

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Overige activiteiten

Zaterdag 9 oktober
10:15 – 12:45
Wedstrijdtafel Jeugd 2: Meisjes B11

Team resultaten

BerkeKleinAlpheForesRotteRoomb
Berkel-Rodenrijs MB90 - 80 - 7
Klein Zwitserland MB114 - 1
Alphen MB74 - 3
Forescate MB61 - 3
Rotterdam MB75 - 4
Roomburg MB5