M016-7
6e in poule Zuid-Holland - D
1e in poule Zuid-Holland - D
2e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
3
Berkel-Rodenrijs MO16-3
2
Wateringse veld MO16-2
1
Ypenburg MO16-4
1
Klein Zwitserland MO16-7
Zondag 7 april
1
Ypenburg MO16-4
0
Craeyenhout MO16-4
Zaterdag 6 april
1
Klein Zwitserland MO16-7
2
Berkel-Rodenrijs MO16-3
5
Wateringse veld MO16-2
1
Pijnacker MO16-3
Wedstrijdschema
MO16-7
Wateringseveld MO16-2
Thuis
11-05-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1305095
Craeyenhout MO16-4
MO16-7
Uit
25-05-2024
Nr. 1305099
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
MO16-7
Pijnacker MO16-3
Thuis
01-06-2024
17:40
Veld: KG2
Nr. 1305101
Berkel MO16-3
MO16-7
Uit
08-06-2024
Nr. 1305104
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld MO16-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 8 | 0 | 15 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 0 | 15 |
3. | Ypenburg MO16-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | 0 | 10 |
4. | Craeyenhout MO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 12 | 0 | 4 |
5. | Pijnacker MO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland MO16-7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-7 | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | 4 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO16-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17 | 7 | 0 | 9 |
3. | Alphen MO16-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 15 | 10 | 0 | 7 |
4. | Alecto MO16-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 15 | 14 | 0 | 6 |
5. | HDM MO16-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 19 | 0 | 4 |
6. | Voorhout MO16-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO16-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 9 | 0 | 10 |
2. | Klein Zwitserland MO16-7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 7 | 0 | 10 |
3. | Alecto MO16-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 18 | 16 | 0 | 9 |
4. | HGC MO16-6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 9 | 0 | 7 |
5. | Kieviten MO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | 0 | 4 |
6. | Forescate MO16-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 20 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Ewald
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Saartje
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Ypenb | Water | Pijna | Klein | Craey | Berke | |
Ypenburg MO16-4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
Wateringse veld MO16-2 | 4 - 0 | 5 - 1 | 6 - 1 | 1 - 0 | ||
Pijnacker MO16-3 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||
Craeyenhout MO16-4 | 3 - 4 | 1 - 4 | ||||
Berkel-Rodenrijs MO16-3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 |
HDM M | Alphe | Rijsw | Voorh | Alect | Klein | |
HDM MO16-9 | 4 - 6 | 0 - 3 | ||||
Alphen MO16-5 | 4 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | |||
Rijswijk MO16-3 | 5 - 1 | 7 - 0 | 4 - 1 | |||
Voorhout MO16-4 | 1 - 4 | 1 - 5 | 1 - 6 | |||
Alecto MO16-5 | - | 2 - 5 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 0 | 4 - 0 |
HGC M | HDM M | Fores | Alect | Klein | Kievi | |
HGC MO16-6 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | |||
HDM MO16-6 | 6 - 3 | 2 - 2 | 5 - 0 | |||
Forescate MO16-5 | 2 - 5 | 3 - 6 | 2 - 0 | |||
Alecto MO16-5 | 2 - 4 | 4 - 3 | ||||
Klein Zwitserland MO16-7 | 1 - 0 | 3 - 0 | ||||
Kieviten MO16-3 | 4 - 3 | 1 - 3 |