Meisjes B4

5e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
2
Klein Zwitserland MB4
4
Waddinxveen MB1
7
HCRB MB1
0
Rijswijk MB4
2
Alecto MB3
2
Pijnacker MB3
Zaterdag 18 september
4
Waddinxveen MB1
1
Pijnacker MB3
Zaterdag 11 september
4
Pijnacker MB3
0
Rijswijk MB4

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 10:50
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 561285
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Let op: Reserve tenue
Thuis
09-10-2021 15:50
Veld: KG2
Nr. 561287

Poule stand (5e in poule Meisjes B voorcompetitie 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCRB MB1330020109
2.Waddinxveen MB132018906
3.Pijnacker MB331117604
4.Alecto MB331114704
5.Klein Zwitserland MB4310281103
6.Rijswijk MB4300301300

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

RijswHCRB WaddiPijnaKleinAlect
Rijswijk MB4
HCRB MB17 - 0
Waddinxveen MB14 - 1
Pijnacker MB34 - 0
Klein Zwitserland MB42 - 4
Alecto MB32 - 2