Meisjes B2

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
9
Schiedam MB1
2
Klein Zwitserland MB2
Zaterdag 18 september
1
Catwijck MB1
5
HUDITO MB1
Zaterdag 11 september
4
HUDITO MB1
0
Klein Zwitserland MB2
8
Schiedam MB1
1
Catwijck MB1

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 17:15
Veld: LSTVELD
Nr. 568373
Uit
09-10-2021 14:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 568375
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MB1330020409
2.Craeyenhout MB232107307
3.HUDITO MB1320110406
4.HDS MB131115604
5.Catwijck MB1300331500
6.Klein Zwitserland MB2300321500

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

SchieHDS MKleinHUDITCraeyCatwi
Schiedam MB19 - 28 - 1
HDS MB1
Klein Zwitserland MB2
HUDITO MB14 - 0
Craeyenhout MB2
Catwijck MB11 - 5