J016-4
2e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - A
1e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
1
Ypenburg JO16-3
4
Cartouche JO16-4
3
HUDITO JO16-2
5
HDM JO16-6
1
Forescate JO16-2
3
Klein Zwitserland JO16-4
Zaterdag 16 maart
4
HDM JO16-6
3
Ypenburg JO16-3
2
Cartouche JO16-4
1
Klein Zwitserland JO16-4
0
Forescate JO16-2
2
HUDITO JO16-2
Zaterdag 9 maart
6
Cartouche JO16-4
0
HDM JO16-6
1
Ypenburg JO16-3
5
Forescate JO16-2
2
Klein Zwitserland JO16-4
2
HUDITO JO16-2
Zaterdag 2 maart
3
Forescate JO16-2
4
Cartouche JO16-4
2
HDM JO16-6
3
Klein Zwitserland JO16-4
2
HUDITO JO16-2
1
Ypenburg JO16-3
Wedstrijdschema
JO16-4
Ypenburg JO16-3
Thuis
06-04-2024
15:25
Veld: KG4
Nr. 1304311
JO16-4
HDM JO16-6
Thuis
13-04-2024
14:55
Veld: KG4
Nr. 1304314
Hudito JO16-2
JO16-4
Uit
20-04-2024
Nr. 1304317
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
JO16-4
Cartouche JO16-4
Thuis
25-05-2024
Nr. 1304320
JO16-4
Forescate JO16-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1304323
Ypenburg JO16-3
JO16-4
Uit
08-06-2024
Nr. 1304326
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche JO16-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 5 | 0 | 12 |
2. | Klein Zwitserland JO16-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 0 | 7 |
3. | HUDITO JO16-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 8 | 0 | 7 |
4. | HDM JO16-6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 15 | 0 | 6 |
5. | Forescate JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 10 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg JO16-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Cartouche JO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 20 | 5 | 0 | 13 |
2. | HDS JO16-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 5 | 0 | 11 |
3. | Rijswijk JO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 7 |
4. | Ring Pass Delft JO16-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 13 | 0 | 5 |
5. | HDM JO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 16 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland JO16-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 | 25 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland JO16-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 8 | 0 | 13 |
2. | Alphen JO16-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 10 | 0 | 11 |
3. | HDM JO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 14 | 0 | 9 |
4. | Gouda JO16-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 14 | 0 | 6 |
5. | Cartouche JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 20 | 0 | 4 |
6. | Alecto JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 27 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Monica
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Overige activiteiten
Zaterdag 6 april
15:15 – 17:45
Wedstrijdtafel Jeugd 4: Klein Zwitserland JO16-4
Team resultaten
Ypenb | HDM J | HUDIT | Klein | Fores | Carto | |
Ypenburg JO16-3 | 1 - 5 | 1 - 4 | ||||
HDM JO16-6 | 4 - 3 | 2 - 3 | ||||
HUDITO JO16-2 | 2 - 1 | 3 - 5 | ||||
Klein Zwitserland JO16-4 | 2 - 2 | |||||
Forescate JO16-2 | 0 - 2 | 1 - 3 | 3 - 4 | |||
Cartouche JO16-4 | 6 - 0 | 2 - 1 |
HDS J | HDM J | Rijsw | Ring | Klein | Carto | |
HDS JO16-1 | 2 - 0 | 6 - 2 | ||||
HDM JO16-3 | 1 - 4 | 4 - 3 | 3 - 3 | |||
Rijswijk JO16-1 | 0 - 3 | 3 - 3 | ||||
Ring Pass Delft JO16-2 | 2 - 2 | 0 - 2 | ||||
Klein Zwitserland JO16-4 | 1 - 4 | 2 - 3 | 3 - 9 | |||
Cartouche JO16-2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 1 |
HDM J | Klein | Gouda | Carto | Alphe | Alect | |
HDM JO16-4 | 5 - 4 | 7 - 2 | 7 - 1 | |||
Klein Zwitserland JO16-4 | 4 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | |||
Gouda JO16-1 | 3 - 1 | 3 - 4 | ||||
Cartouche JO16-4 | 2 - 5 | 2 - 2 | ||||
Alphen JO16-2 | 3 - 2 | 6 - 1 | ||||
Alecto JO16-2 | 1 - 4 | 0 - 6 | 3 - 4 |