J016-3
1e in poule Zuid-Holland - C
3e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
HDM JO16-4
4
Klein Zwitserland JO16-3
14
Kieviten JO16-1
2
Alphen JO16-3
Zaterdag 13 april
2
Leiden JO16-3
2
Kieviten JO16-1
6
Klein Zwitserland JO16-3
4
Roomburg JO16-3
1
Alphen JO16-3
10
HDM JO16-4
Maandag 8 april
2
Kieviten JO16-1
6
HDM JO16-4
Zaterdag 6 april
2
Leiden JO16-3
7
Klein Zwitserland JO16-3
0
Alphen JO16-3
5
Roomburg JO16-3
Wedstrijdschema
JO16-3
Kieviten JO16-1
Thuis
25-05-2024
14:55
Veld: KG4
Nr. 1304379
Alphen JO16-3
JO16-3
Uit
01-06-2024
Nr. 1304382
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
JO16-3
Leiden (LOHC) JO16-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304386
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland JO16-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 45 | 15 | 0 | 21 |
2. | Kieviten JO16-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 43 | 15 | 0 | 13 |
3. | HDM JO16-4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 32 | 13 | 0 | 13 |
4. | Roomburg JO16-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 17 | 0 | 4 |
5. | Leiden JO16-3 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8 | 18 | 0 | 4 |
6. | Alphen JO16-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 | 67 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld JO16-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 35 | 5 | 0 | 13 |
2. | HDM JO16-4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 20 | 9 | 0 | 11 |
3. | Klein Zwitserland JO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 42 | 11 | 0 | 10 |
4. | Cartouche JO16-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 22 | 14 | 0 | 6 |
5. | Ypenburg JO16-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 39 | 0 | 1 |
6. | Westland JO16-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 48 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM JO16-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | 7 | 0 | 15 |
2. | Wateringse veld JO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 20 | 6 | 0 | 10 |
3. | Klein Zwitserland JO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 11 | 0 | 10 |
4. | Ypenburg JO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | 14 | 0 | 6 |
5. | Leiden JO16-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | 0 | 3 |
6. | HDS JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 34 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
HDM J | Roomb | Leide | Klein | Kievi | Alphe | |
HDM JO16-4 | 5 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 5 - 0 | ||
Roomburg JO16-3 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
Leiden JO16-3 | 0 - 0 | 2 - 7 | 2 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-3 | 4 - 3 | 6 - 4 | 17 - 1 | |||
Kieviten JO16-1 | 2 - 6 | 5 - 0 | 3 - 4 | 14 - 2 | ||
Alphen JO16-3 | 1 - 10 | 0 - 5 | 2 - 2 | 0 - 14 |
Ypenb | Water | Westl | HDM J | Klein | Carto | |
Ypenburg JO16-3 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 11 | |||
Wateringse veld JO16-1 | 10 - 0 | 17 - 0 | ||||
Westland JO16-2 | 1 - 6 | 0 - 18 | ||||
HDM JO16-4 | 2 - 2 | 4 - 4 | 6 - 2 | |||
Klein Zwitserland JO16-3 | 14 - 0 | 2 - 4 | 4 - 3 | |||
Cartouche JO16-4 | 1 - 2 | 5 - 1 |
Ypenb | Water | HDS J | HDM J | Leide | Klein | |
Ypenburg JO16-2 | 7 - 0 | 2 - 4 | 5 - 6 | |||
Wateringse veld JO16-1 | 4 - 0 | 1 - 4 | 3 - 0 | |||
HDS JO16-2 | 0 - 10 | 0 - 5 | 0 - 7 | |||
HDM JO16-3 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
Leiden JO16-3 | 0 - 1 | 5 - 0 | ||||
Klein Zwitserland JO16-3 | 2 - 2 | 5 - 1 |