Jongens B2

3e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
1
Klein Zwitserland JB2
4
Alphen JB1
Zaterdag 25 september
3
Gouda JB1
3
HCRB JB1
Zaterdag 18 september
2
HCRB JB1
5
Klein Zwitserland JB2
3
Victoria JB2
1
Alphen JB1
Zaterdag 11 september
1
Gouda JB1
4
Victoria JB2
3
Alphen JB1
0
HCRB JB1

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2021 14:40
Veld: KG6
Nr. 562001
Uit
09-10-2021 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 562003
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA

Poule stand (3e in poule Jongens B voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria JB2321010507
2.Alphen JB132018406
3.Klein Zwitserland JB232019806
4.Dordrecht JB131118804
5.Gouda JB1301261001
6.HCRB JB1301251101

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Team resultaten

HCRB VictoKleinGoudaDordrAlphe
HCRB JB12 - 5
Victoria JB23 - 1
Klein Zwitserland JB21 - 4
Gouda JB13 - 31 - 4
Dordrecht JB1
Alphen JB13 - 0