Jongens A1

1e in poule Topklasse Jongens A regulier Poule A
3e in poule Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B
4e in poule Topklasse Jongens A voorcompetitie Poule B
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 november
3
Ypenburg JA1
0
Klein Zwitserland JA1
4
HDS JA1
2
Schiedam JA1
4
Victoria JA2
3
Leiden JA1
4
HUDITO JA1
4
Berkel-Rodenrijs JA1
Zaterdag 11 november
0
Schiedam JA1
3
Victoria JA2
6
Leiden JA1
3
HUDITO JA1
4
Klein Zwitserland JA1
0
HDS JA1
1
Berkel-Rodenrijs JA1
1
Ypenburg JA1

Wedstrijdschema

Thuis
25-11-2017 14:15
Veld: KG2
Nr. 20416
Fluitdiensten: Maurits Crucq, Wouter Rens. SC 2x
Thuis
10-03-2018
Nr. 20417
Schiedam JA1
JA1
Uit
17-03-2018
Nr. 20452
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Uit
24-03-2018
Nr. 20425
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Thuis
07-04-2018
Nr. 20418
Uit
14-04-2018
Nr. 20439
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Thuis
21-04-2018
Nr. 20419
Uit
19-05-2018
Nr. 20405
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
Uit
26-05-2018
Nr. 20413
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Let op: Reserve tenue
JA1
Schiedam JA1
Thuis
02-06-2018
Nr. 20420

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA143019609
2.Victoria JA2421110707
3.Schiedam JA1420291206
4.Berkel-Rodenrijs JA141309706
5.HUDITO JA14112181504
6.Ypenburg JA131115904
7.Leiden JA14103121203
8.HDS JA131025930
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC JA121014303
2.Leonidas JA121013303
3.Klein Zwitserland JA121011203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam JA16510279016
2.hdm JA163121912010
3.Zoetermeer JA16123152405
4.Klein Zwitserland JA1602472302

Fluit dienst

Zaterdag 25 november
16:00
JC6Hudito JC3
Fluitdiensten: JA1 (Storm Muller). plus ouder JC6
Veld: KG4
17:30
JB2Gouda JB1
Fluitdiensten: JA1 (Joren Pelsma). SC 1x Bas Brand / plus speler JA1
Veld: KG2

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiSchVicYpe
Berkel-Rodenrijs JA11 - 11 - 1
HDS JA11 - 34 - 2
HUDITO JA14 - 48 - 1
Klein Zwitserland JA14 - 02 - 1
Leiden JA16 - 32 - 3
Schiedam JA14 - 30 - 3
Victoria JA22 - 34 - 3
Ypenburg JA13 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B".

hdmKleRotZoe
hdm JA14 - 12 - 26 - 1
Klein Zwitserland JA10 - 30 - 63 - 3
Rotterdam JA12 - 16 - 25 - 1
Zoetermeer JA16 - 31 - 13 - 6