Jongens A1

1e in poule Topklasse Jongens A regulier Poule A
3e in poule Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B
Bekijk begeleiders

Uitslag

Maandag 16 april
1
Schiedam JA1
1
Klein Zwitserland JA1
Zaterdag 14 april
1
Ypenburg JA1
4
Berkel-Rodenrijs JA1
0
HDS JA1
2
Klein Zwitserland JA1
1
Victoria JA2
2
Schiedam JA1
1
HUDITO JA1
2
Leiden JA1
Donderdag 12 april
2
Ypenburg JA1
3
HUDITO JA1
Zaterdag 7 april
2
Schiedam JA1
0
Leiden JA1
5
Klein Zwitserland JA1
0
Victoria JA2
2
Berkel-Rodenrijs JA1
2
HDS JA1

Wedstrijdschema

Thuis
21-04-2018 14:15
Veld: WATER1
Nr. 20419
Fluitdiensten: Maurits Crucq, Joost Meijlink. SC 2x
Uit
19-05-2018 14:15
Veld: WATER
Nr. 20405
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS - Veld 1
Uit
26-05-2018
Nr. 20413
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
Let op: Reserve tenue
JA1
Schiedam JA1
Thuis
02-06-2018
Nr. 20420
SC 2x

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland JA1106222415020
2.Schiedam JA1105142020016
3.Berkel-Rodenrijs JA194412417016
4.Leiden JA193242121011
5.Victoria JA293241821011
6.HUDITO JA193152726010
7.HDS JA19333181939
8.Ypenburg JA19216132607
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC JA121014303
2.Leonidas JA121013303
3.Klein Zwitserland JA121011203

Fluit dienst

Zaterdag 21 april
16:00
JD3HDS JD1
Fluitdiensten: JA1 (Mees van der Kamp, Thijs Frank). [LET OP! TIJD EN VELD GEWIJZIGD 18-04]
Veld: KG2

Team resultaten

BerHDSHUDKleLeiSchVicYpe
Berkel-Rodenrijs JA12 - 23 - 21 - 11 - 1
HDS JA11 - 30 - 24 - 22 - 24 - 1
HUDITO JA14 - 41 - 20 - 28 - 1
Klein Zwitserland JA12 - 44 - 03 - 22 - 15 - 0
Leiden JA13 - 36 - 32 - 22 - 3
Schiedam JA14 - 31 - 12 - 00 - 32 - 3
Victoria JA23 - 22 - 32 - 34 - 31 - 2
Ypenburg JA11 - 40 - 22 - 33 - 01 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Plaatsing Super A / Top Play-offs Zuid-Holland Jongens A Poule B".