Heren Veteranen E

6e in poule Zuid-Holland - 2e klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
1
Alecto H30-1
1
Leiden H30-2
3
Kieviten H30-2
3
Klein Zwitserland H30-5
3
Alphen H30-1
2
Roomburg H30-2
2
Forescate H30-1
2
Cartouche H30-3
Zondag 18 september
4
Klein Zwitserland H30-5
4
Forescate H30-1
3
Alecto H30-1
1
Kieviten H30-2
3
Cartouche H30-3
1
Alphen H30-1
Leiden H30-2
Roomburg H30-2
Zondag 11 september
2
Roomburg H30-2
3
Cartouche H30-3
2
Alphen H30-1
1
Klein Zwitserland H30-5
1
Kieviten H30-2
4
Leiden H30-2
4
Forescate H30-1
1
Alecto H30-1

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2022 16:15
Veld: KG1
Nr. 954299
Fluitdiensten: H30-3, HEREN 30-3
Thuis
09-10-2022 16:15
Veld: KG2
Nr. 954303
Fluitdiensten: H30-4 (Pablo Mendes de Leon, Mark-Peter van Rijn), HEREN 30-4
Uit
16-10-2022 10:45
Rabobank (Waterveld)
Nr. 954308
Thuis
06-11-2022
Nr. 954310
Thuis
13-11-2022
Nr. 954314
Uit
20-11-2022
Nr. 954318
Thuis
27-11-2022
Nr. 954323
Uit
12-03-2023
Nr. 954328
Uit
19-03-2023
Nr. 954332
Let op: Reserve tenue
Thuis
26-03-2023
Nr. 954334
Uit
02-04-2023
Nr. 954339
Let op: Reserve tenue
Uit
16-04-2023
Nr. 954343
Thuis
23-04-2023
Nr. 954346
Uit
14-05-2023
Nr. 954349
Thuis
21-05-2023
Nr. 954355
Thuis
04-06-2023
Nr. 954359
Uit
11-06-2023
Nr. 954364
Thuis
18-06-2023
Nr. 954366

Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - 2e klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche H30-332108507
2.Alphen H30-132016606
3.Forescate H30-1312010705
4.Leiden H30-221105204
5.Alecto H30-131115604
6.Klein Zwitserland H30-530218902
7.Kieviten H30-2301251001
8.Roomburg H30-220024600

Teambegeleiders (2)

Spelers (21)

Fluit dienst

Zondag 2 oktober
14:30
H30-3HDS H30-1
Fluitdiensten: H30-5, HEREN 30-5
Veld: KG1
Zondag 9 oktober
14:30
H30-4Rotterdam H30-3
Fluitdiensten: H30-5, HEREN 30-5
Veld: KG2

Team resultaten

KleinRoombLeideKieviForesCartoAlpheAlect
Klein Zwitserland H30-54 - 4
Roomburg H30-22 - 3
Leiden H30-2 -
Kieviten H30-23 - 31 - 4
Forescate H30-12 - 24 - 1
Cartouche H30-33 - 1
Alphen H30-12 - 13 - 2
Alecto H30-11 - 13 - 1