Heren 4

8e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
03-03-2024 15:00
Veld: KG5
Nr. 1170376
Fluitdiensten: HO25-4, HEREN JONG 4
Uit
10-03-2024
Nr. 1170380
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
Thuis
17-03-2024 14:00
Veld: KG6
Nr. 1170387
Fluitdiensten: HO25-4, HEREN JONG 4
Uit
24-03-2024
Nr. 1170393
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Uit
07-04-2024
Nr. 1170398
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
14-04-2024
Nr. 1170402
Uit
21-04-2024 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170407
Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
Thuis
12-05-2024
Nr. 1170412
Uit
26-05-2024
Nr. 1170416
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
09-06-2024
Nr. 1170426
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op: Reserve tenue

Poule stand (8e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H7107122512022
2.Ypenburg H2-O106132812019
3.HDS H3106132519019
4.Leonidas H16105322719018
5.Leonidas H18105232018017
6.Leiden-Leidse Studs H6105142417016
7.Westland H3103431314013
8.Klein Zwitserland H410307112309
9.DSHC H710235222809
10.HDM H310235213109
11.Evergreen H110118103304

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 3 maart
13:15
HO25-4Ommoord HO25-1
Fluitdiensten: H4, HEREN 4
Veld: KG5
Zondag 17 maart
11:30
HO25-4Delfshaven HO25-1
Fluitdiensten: H4, HEREN 4
Veld: KG4

Team resultaten

YpenbLeoniHDS HHDM HWestlLeoniLeideKleinGroenEvergDSHC
Ypenburg H2-O4 - 13 - 02 - 42 - 2
Leonidas H180 - 33 - 22 - 43 - 24 - 13 - 0
HDS H32 - 05 - 20 - 24 - 1
HDM H30 - 61 - 21 - 11 - 14 - 4
Westland H30 - 03 - 33 - 13 - 20 - 1
Leonidas H162 - 24 - 31 - 17 - 3
Leiden-Leidse Studs H62 - 30 - 12 - 41 - 03 - 1
Klein Zwitserland H40 - 30 - 32 - 41 - 02 - 01 - 0
Groen-Geel H73 - 12 - 05 - 25 - 04 - 0
Evergreen H10 - 41 - 23 - 20 - 00 - 42 - 4
DSHC H77 - 31 - 11 - 52 - 51 - 2