Dames 5

11e in poule Zuid-Holland - Res. 4e Klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
1
Cartouche D4
1
Roomburg D9
3
Groen-Geel D12
4
Zoetermeer D5
0
Alecto-Augustinus D9
8
HDS D4
1
Craeyenhout D5
5
Rijswijk D4
2
Leiden D9
0
Klein Zwitserland D5
Zondag 18 september
3
Groen-Geel D16
1
Roomburg D9
2
HDS D4
2
Cartouche D4
1
Klein Zwitserland D5
3
Alecto-Augustinus D9
4
Zoetermeer D5
0
Leiden D9
2
Rijswijk D4
0
Groen-Geel D12
Zondag 11 september
0
HDS D4
5
Roomburg D9
0
Alecto-Augustinus D9
7
Zoetermeer D5
4
Leiden D9
1
Rijswijk D4
0
Craeyenhout D5
3
Groen-Geel D16
7
Cartouche D4
0
Klein Zwitserland D5

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2022 14:30
Veld: KG2
Nr. 933650
Fluitdiensten: D3, DAMES 3
Uit
09-10-2022 12:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 933653
Let op: Reserve tenue
Uit
30-10-2022
Nr. 933667
Let op: Reserve tenue
Thuis
06-11-2022
Nr. 933671
Thuis
13-11-2022
Nr. 933675
Uit
20-11-2022
Nr. 933682
Thuis
27-11-2022
Nr. 933684
Thuis
12-03-2023
Nr. 933689
Uit
19-03-2023
Nr. 933695
Thuis
26-03-2023
Nr. 933700
Uit
02-04-2023
Nr. 933704
Thuis
16-04-2023
Nr. 933711
Thuis
14-05-2023
Nr. 933721
Uit
21-05-2023
Nr. 933726
Uit
04-06-2023
Nr. 933732
Thuis
11-06-2023
Nr. 933734
Uit
18-06-2023
Nr. 933741
Let op: Reserve tenue

Poule stand (11e in poule Zuid-Holland - Res. 4e Klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer D5330015309
2.Groen-Geel D1622006106
3.Rijswijk D432018506
4.Leiden D932016506
5.Cartouche D4312010305
6.HDS D4311110704
7.Roomburg D931117404
8.Alecto-Augustinus D9310231603
9.Groen-Geel D1220023600
10.Craeyenhout D520021800
11.Klein Zwitserland D5300311200

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Fluit dienst

Zondag 2 oktober
16:15
D6Groen Geel D10
Fluitdiensten: D5, DAMES 5
Veld: KG2

Team resultaten

AlectCraeyRijswZoeteHDS DRoombLeideKleinGroenGroenCarto
Alecto-Augustinus D90 - 70 - 8
Craeyenhout D51 - 50 - 3
Rijswijk D42 - 0
Zoetermeer D54 - 0
HDS D40 - 52 - 2
Roomburg D9
Leiden D94 - 12 - 0
Klein Zwitserland D51 - 3
Groen-Geel D163 - 1
Groen-Geel D123 - 4
Cartouche D41 - 17 - 0