Heren 30-1
5e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Donderdag 28 maart
2
Kampong H30-1
2
Rotterdam H30-1
Zondag 24 maart
2
Gooische H30-1
2
Huizen H30-1
0
Bloemendaal H30-1
2
Kampong H30-1
1
Amsterdam H30-1
1
Voordaan H30-1
0
Gooische H30-2
1
Klein Zwitserland H30-1
1
Rood-Wit H30-1
3
Roomburg H30-1
0
Rotterdam H30-1
2
Laren H30-1
Zondag 17 maart
4
Voordaan H30-1
1
Gooische H30-1
2
Roomburg H30-1
3
Gooische H30-2
0
Laren H30-1
9
Bloemendaal H30-1
7
Kampong H30-1
1
Rood-Wit H30-1
2
Huizen H30-1
2
Rotterdam H30-1
1
Klein Zwitserland H30-1
1
Amsterdam H30-1
Zondag 10 maart
5
Gooische H30-1
1
Klein Zwitserland H30-1
1
Amsterdam H30-1
0
Gooische H30-2
4
Rood-Wit H30-1
2
Laren H30-1
2
Rotterdam H30-1
1
Voordaan H30-1
3
Bloemendaal H30-1
1
Huizen H30-1
4
Kampong H30-1
1
Roomburg H30-1
Zondag 3 maart
3
Laren H30-1
4
Kampong H30-1
6
Gooische H30-2
4
Gooische H30-1
1
Klein Zwitserland H30-1
2
Rotterdam H30-1
1
Roomburg H30-1
3
Amsterdam H30-1
4
Huizen H30-1
1
Rood-Wit H30-1
4
Voordaan H30-1
0
Bloemendaal H30-1
Wedstrijdschema
Roomburg H30-1
H30-1
Uit
07-04-2024
12:45
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1161162
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
H30-1
Voordaan H30-1
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1161167
Fluitdiensten: H2 (Didier Witte, Richard Wijtenburg-Smith), HEREN 2
Huizen H30-1
H30-1
Uit
21-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1161173
Locatie: Sportpark Bestevaer (Huizen), Naarden
H30-1
Laren H30-1
Thuis
26-05-2024
Nr. 1161179
Kampong H30-1
H30-1
Uit
02-06-2024
14:15
Instituut Blankestijn veld 2 (Waterveld)
Nr. 1161184
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
H30-1
Rood-Wit H30-1
Thuis
09-06-2024
Nr. 1161190
Bloemendaal H30-1
H30-1
Uit
16-06-2024
Nr. 1161195
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Poule stand (5e in poule Landelijk - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kampong H30-1 | 16 | 11 | 1 | 4 | 59 | 30 | 0 | 34 |
2. | Bloemendaal H30-1 | 15 | 10 | 0 | 5 | 49 | 24 | 0 | 30 |
3. | Rotterdam H30-1 | 16 | 9 | 3 | 4 | 37 | 27 | 0 | 30 |
4. | Voordaan H30-1 | 15 | 9 | 2 | 4 | 56 | 33 | 0 | 29 |
5. | Klein Zwitserland H30-1 | 15 | 8 | 2 | 5 | 44 | 30 | 0 | 26 |
6. | Gooische H30-2 | 15 | 8 | 2 | 5 | 41 | 29 | 0 | 26 |
7. | Amsterdam H30-1 | 15 | 7 | 5 | 3 | 43 | 36 | 0 | 26 |
8. | Huizen H30-1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 36 | 39 | 0 | 16 |
9. | Gooische H30-1 | 15 | 3 | 4 | 8 | 39 | 52 | 0 | 13 |
10. | Rood-Wit H30-1 | 15 | 3 | 2 | 10 | 28 | 55 | 0 | 11 |
11. | Roomburg H30-1 | 15 | 2 | 4 | 9 | 28 | 57 | 0 | 10 |
12. | Laren H30-1 | 15 | 2 | 1 | 12 | 27 | 75 | 0 | 7 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (21)
Stefan
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 14 april
10:30
H3
–
Leonidas H7
Fluitdiensten: H30-1 (Philip Kaufmann, Lodewijk Cornelissen), HEREN VET A
Veld: KG6
Team resultaten
Voord | Rotte | Roomb | Rood- | Laren | Klein | Kampo | Huize | Goois | Goois | Bloem | Amste | |
Voordaan H30-1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 8 - 1 | 10 - 0 | 3 - 2 | 4 - 1 | 4 - 0 | 3 - 3 | ||||
Rotterdam H30-1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
Roomburg H30-1 | 2 - 4 | 2 - 2 | 4 - 3 | 2 - 9 | 2 - 3 | 2 - 6 | 1 - 3 | |||||
Rood-Wit H30-1 | 1 - 4 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 5 | 2 - 6 | |||||
Laren H30-1 | 4 - 4 | 1 - 6 | 2 - 7 | 3 - 4 | 6 - 3 | 0 - 9 | 1 - 6 | |||||
Klein Zwitserland H30-1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 4 - 2 | 5 - 3 | 5 - 2 | 1 - 1 | ||||
Kampong H30-1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 7 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 7 - 3 | 1 - 4 | ||||
Huizen H30-1 | 2 - 6 | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 3 | 5 - 1 | 4 - 3 | 0 - 1 | ||||
Gooische H30-2 | 3 - 4 | 2 - 1 | 7 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 0 - 1 | 6 - 4 | 2 - 2 | ||||
Gooische H30-1 | 4 - 3 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 5 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
Bloemendaal H30-1 | 7 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 6 - 1 | |||||
Amsterdam H30-1 | 1 - 1 | 4 - 4 | 1 - 6 | 6 - 5 | 3 - 2 | 1 - 0 | 4 - 3 | 2 - 3 |