Heren 3

2e in poule Landelijk - Poule D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 2 oktober
3
Klein Zwitserland H3
0
Groen-Geel H2
4
Cartouche H5
0
Rotterdam H4
1
HDS H2
0
Rijswijk H2
4
Zoetermeer H2
0
Schiedam H3
3
Leiden H3
2
Alecto H2
2
Leonidas H5
1
Cartouche H4
Zondag 25 september
0
Groen-Geel H2
1
Leonidas H5
3
Schiedam H3
3
Leiden H3
1
Alecto H2
0
Cartouche H5
5
Rotterdam H4
2
HDS H2
1
Cartouche H4
1
Zoetermeer H2
2
Rijswijk H2
3
Klein Zwitserland H3
Zondag 18 september
7
Rotterdam H4
1
Alecto H2
1
Leiden H3
4
Cartouche H4
2
Cartouche H5
2
Schiedam H3
4
Zoetermeer H2
2
Groen-Geel H2
0
HDS H2
2
Klein Zwitserland H3
2
Leonidas H5
1
Rijswijk H2
Zondag 11 september
2
Schiedam H3
2
Rotterdam H4
0
Groen-Geel H2
4
Leiden H3
0
Klein Zwitserland H3
2
Leonidas H5
1
Alecto H2
1
HDS H2
2
Rijswijk H2
2
Zoetermeer H2
0
Cartouche H4
1
Cartouche H5

Wedstrijdschema

Uit
09-10-2022 10:35
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 806295
H3
Schiedam H4
Thuis
16-10-2022 12:45
Veld: KG1
Nr. 806300
Fluitdiensten: H2 (Maarten Groen, Wouter Westerhout), HEREN 2
Uit
30-10-2022 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 806305
Thuis
06-11-2022
Nr. 806313
Uit
13-11-2022
Nr. 806321
Thuis
20-11-2022
Nr. 806327
Uit
27-11-2022
Nr. 806330
Uit
12-03-2023
Nr. 806335
Thuis
19-03-2023
Nr. 806346
Thuis
26-03-2023
Nr. 806347
Uit
02-04-2023
Nr. 806356
Thuis
16-04-2023
Nr. 806360
Schiedam H4
H3
Uit
23-04-2023
Nr. 806366
Thuis
14-05-2023
Nr. 806373
Uit
21-05-2023
Nr. 806382
Thuis
04-06-2023
Nr. 806386
Uit
11-06-2023
Nr. 806391
Let op: Reserve tenue
Thuis
18-06-2023
Nr. 806399

Poule stand (2e in poule Landelijk - Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H5440072012
2.Klein Zwitserland H343018409
3.Zoetermeer H2422011508
4.Rotterdam H4421114907
5.Cartouche H542117307
6.Leiden H3421111907
7.Cartouche H441126504
8.HDS H241124804
9.Alecto H2411251104
10.Schiedam H3403171103
11.Rijswijk H240135801
12.Groen-Geel H2400421200

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Fluit dienst

Zondag 16 oktober
14:30
H30-2De IJssel H30-1
Fluitdiensten: H3 (Sander van der Spiegel, Maarten Groot), HEREN 3
Veld: KG1

Team resultaten

CartoSchieHDS HZoeteRijswRotteLeoniLeideKleinGroenCartoAlect
Cartouche H41 - 10 - 1
Schiedam H32 - 23 - 3
HDS H21 - 00 - 2
Zoetermeer H24 - 04 - 2
Rijswijk H22 - 22 - 3
Rotterdam H45 - 27 - 1
Leonidas H52 - 12 - 1
Leiden H31 - 43 - 2
Klein Zwitserland H30 - 23 - 0
Groen-Geel H20 - 10 - 4
Cartouche H52 - 24 - 0
Alecto H21 - 11 - 0