Heren 3

4e in poule Landelijk - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 1 oktober
3
Kampong H4
1
Leonidas H5
3
Kikkers H2-O
3
Cartouche H4
1
Groen-Geel H2-O
2
Klein Zwitserland H3
0
Leiden H3
1
Alecto H2-O
1
Leonidas H7
3
Pinoké H6
Zondag 24 september
8
Pinoké H6
1
Kikkers H2-O
4
VVV H3
4
Leiden H3
2
Alecto H2-O
2
Leonidas H7
1
Cartouche H4
1
Groen-Geel H2-O
3
Klein Zwitserland H3
2
Kampong H4
Zondag 17 september
0
Leiden H3
1
Leonidas H5
3
Kikkers H2-O
1
Alecto H2-O
1
Leonidas H7
4
VVV H3
3
Groen-Geel H2-O
1
Pinoké H6
1
Klein Zwitserland H3
4
Cartouche H4
Zondag 10 september
0
Alecto H2-O
1
Groen-Geel H2-O
2
Leonidas H5
1
Leonidas H7
4
Pinoké H6
4
Klein Zwitserland H3
3
Cartouche H4
1
Kampong H4
1
VVV H3
1
Kikkers H2-O

Wedstrijdschema

H3
Kikkers H2-O
Thuis
08-10-2023 16:15
Veld: KG1
Nr. 1160568
Fluitdiensten: H30-2 (Marius Brok, Bart van der Kuil), HEREN 30-2
Uit
15-10-2023
Nr. 1160572
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
29-10-2023 10:30
Veld: KG6
Nr. 1160580
Fluitdiensten: H30-1 (Robert Jan Marck, Michiel Melief), HEREN 30-1
Thuis
12-11-2023
Nr. 1160592
Uit
19-11-2023
Nr. 1160595
Locatie: Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV), Amstelveen
Thuis
26-11-2023
Nr. 1160603
Thuis
03-03-2024
Nr. 1160609
Uit
10-03-2024
Nr. 1160611
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
17-03-2024
Nr. 1160622
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Thuis
24-03-2024
Nr. 1160628
Kikkers H2-O
H3
Uit
07-04-2024
Nr. 1160633
Locatie: Getsewoud-Noord, Nieuw-vennep
Thuis
14-04-2024
Nr. 1160640
Uit
21-04-2024
Nr. 1160644
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Let op: Reserve tenue
Uit
02-06-2024
Nr. 1160655
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
09-06-2024
Nr. 1160663
Uit
16-06-2024
Nr. 1160666
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp

Poule stand (4e in poule Landelijk - B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche H4422011608
2.Pinoké H6421116907
3.Groen-Geel H2-O42116407
4.Klein Zwitserland H34211101107
5.Leonidas H532014406
6.VVV H331209605
7.Kikkers H2-O412181305
8.Alecto H2-O41124604
9.Kampong H431026703
10.Leiden H330124601
11.Leonidas H7401351101

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Fluit dienst

Zondag 8 oktober
14:30
H4HDS H3
Fluitdiensten: H3 (Martijn Bos, Sebas ten Holter), HEREN 3
Veld: KG2
Zondag 29 oktober
12:30
H30-3Klein Zwitserland H30-2
Fluitdiensten: H3 (Alexander van Dijkman, Daniel den Hollander), HEREN 3
Veld: KG6

Team resultaten

CartoVVV HPinokLeoniLeoniLeideKleinKikkeKampoGroenAlect
Cartouche H43 - 11 - 1
VVV H34 - 41 - 1
Pinoké H64 - 48 - 1
Leonidas H71 - 41 - 3
Leonidas H52 - 1
Leiden H30 - 10 - 1
Klein Zwitserland H31 - 43 - 2
Kikkers H2-O3 - 33 - 1
Kampong H43 - 1
Groen-Geel H2-O3 - 11 - 2
Alecto H2-O2 - 20 - 1