Heren 2

6e in poule Landelijk - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 2 oktober
2
Cartouche H2
1
Amsterdam H3
1
Kampong H2
7
Bloemendaal H2
6
Amsterdam H2
2
HBS H2
1
Hurley H2
1
Pinoké H2
1
Klein Zwitserland H2
2
Almere H2
7
Rotterdam H2
1
Leonidas H2
Zondag 25 september
1
Leonidas H2
8
Klein Zwitserland H2
1
HBS H2
2
Hurley H2
2
Pinoké H2
4
Rotterdam H2
7
Bloemendaal H2
3
Amsterdam H2
2
Amsterdam H3
6
Kampong H2
4
Almere H2
0
Cartouche H2
Zondag 18 september
0
Klein Zwitserland H2
4
Pinoké H2
6
Cartouche H2
2
Leonidas H2
0
Amsterdam H3
5
Almere H2
3
Kampong H2
7
Amsterdam H2
2
Hurley H2
3
Bloemendaal H2
5
Rotterdam H2
0
HBS H2
Zondag 11 september
2
HBS H2
6
Klein Zwitserland H2
0
Leonidas H2
3
Amsterdam H3
6
Pinoké H2
3
Cartouche H2
1
Bloemendaal H2
3
Rotterdam H2
4
Amsterdam H2
1
Hurley H2
4
Almere H2
4
Kampong H2

Wedstrijdschema

Uit
09-10-2022 10:40
Validata veld (Waterveld)
Nr. 805528
Thuis
16-10-2022 11:00
Veld: KG1
Nr. 805533
SC
Thuis
30-10-2022 10:30
Veld: KG1
Nr. 805538
Uit
06-11-2022 10:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 805545
Thuis
13-11-2022
Nr. 805550
Uit
20-11-2022
Nr. 805557
Thuis
27-11-2022
Nr. 805561
Thuis
12-03-2023
Nr. 805567
Uit
19-03-2023
Nr. 805573
Thuis
26-03-2023
Nr. 805580
Uit
02-04-2023
Nr. 805583
Thuis
16-04-2023
Nr. 805593
Uit
23-04-2023
Nr. 805599
Uit
14-05-2023
Nr. 805606
Thuis
21-05-2023
Nr. 805610
Uit
04-06-2023
Nr. 805617
Thuis
11-06-2023
Nr. 805621
Uit
18-06-2023
Nr. 805628

Poule stand (6e in poule Landelijk - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam H24400194012
2.Almere H24310155010
3.Bloemendaal H2430118909
4.Amsterdam H24301201309
5.Pinoké H2421113807
6.Klein Zwitserland H2420215906
7.Cartouche H24202111306
8.Hurley H241126904
9.Kampong H24112142004
10.Amsterdam H3410361303
11.HBS H2400451900
12.Leonidas H2400442400

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Fluit dienst

Zondag 16 oktober
12:45
H3Schiedam H4
Fluitdiensten: H2 (Maarten Groen, Wouter Westerhout), HEREN 2
Veld: KG1

Team resultaten

RottePinokLeoniKleinKampoHurleHBS HCartoBloemAmsteAmsteAlmer
Rotterdam H27 - 15 - 0
Pinoké H22 - 46 - 3
Leonidas H21 - 80 - 3
Klein Zwitserland H20 - 41 - 2
Kampong H21 - 73 - 7
Hurley H21 - 12 - 3
HBS H22 - 61 - 2
Cartouche H26 - 22 - 1
Bloemendaal H21 - 37 - 3
Amsterdam H24 - 16 - 2
Amsterdam H32 - 60 - 5
Almere H24 - 44 - 0