Dames Veterinnen A

6e in poule Landelijk - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
0
Cartouche D30-1
2
Kampong D30-2
4
Gooische D30-1
0
Klein Zwitserland D30-1
8
SCHC D30-1
0
Pinoké D30-1
0
Bloemendaal D30-1
4
HDM D30-1
0
Kampong D30-1
3
Amsterdam D30-1
6
Rotterdam D30-1
1
AthenA D30-1
Zondag 18 september
3
Pinoké D30-1
2
HDM D30-1
5
Klein Zwitserland D30-1
0
Cartouche D30-1
2
Kampong D30-2
0
Rotterdam D30-1
4
Amsterdam D30-1
1
Bloemendaal D30-1
1
AthenA D30-1
2
Kampong D30-1
1
SCHC D30-1
1
Gooische D30-1
Zondag 11 september
5
Bloemendaal D30-1
0
AthenA D30-1
1
HDM D30-1
2
Amsterdam D30-1
2
Cartouche D30-1
3
SCHC D30-1
3
Gooische D30-1
0
Pinoké D30-1
0
Kampong D30-1
2
Kampong D30-2
2
Rotterdam D30-1
2
Klein Zwitserland D30-1

Wedstrijdschema

Thuis
02-10-2022 10:30
Veld: KG2
Nr. 848281
Fluitdiensten: D2, DAMES 2
Thuis
09-10-2022 10:30
Veld: KG1
Nr. 848287
Fluitdiensten: H30-1, HEREN 30-1
Uit
16-10-2022 12:30
Instituut Blankestijn veld 2 (Waterveld)
Nr. 848293
D30-1
AthenA D30-1
Thuis
30-10-2022
Nr. 848299
Uit
06-11-2022
Nr. 848304
Thuis
13-11-2022
Nr. 848311
Uit
20-11-2022
Nr. 848316
Thuis
27-11-2022
Nr. 848322
Thuis
12-03-2023
Nr. 848328
Uit
19-03-2023
Nr. 848332
Thuis
26-03-2023
Nr. 848341
Uit
02-04-2023
Nr. 848348
Uit
16-04-2023
Nr. 848354
Thuis
23-04-2023
Nr. 848359
AthenA D30-1
D30-1
Uit
14-05-2023
Nr. 848365
Thuis
21-05-2023
Nr. 848371
Uit
04-06-2023
Nr. 848376
Thuis
11-06-2023
Nr. 848382
Uit
18-06-2023
Nr. 848387

Poule stand (6e in poule Landelijk - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Amsterdam D30-133009209
2.Kampong D30-233006009
3.SCHC D30-1321012307
4.Gooische D30-132108107
5.Rotterdam D30-131118504
6.Klein Zwitserland D30-131117604
7.HDM D30-131027503
8.Bloemendaal D30-131026803
9.Kampong D30-131022603
10.Pinoké D30-1310231303
11.Cartouche D30-1300321000
12.AthenA D30-1300321300

Spelers (19)

Fluit dienst

Zondag 2 oktober
12:45
D3Zoetermeer D3
Fluitdiensten: D30-1 (Renske van Geel, Annejet van Maren), DAMES 30-1
Veld: KG4
Zondag 9 oktober
12:45
D30-2Rood-Wit D30-2
Fluitdiensten: D30-1, DAMES 30-1
Veld: KG2

Team resultaten

KampoKampoAthenHDM DKleinBloemPinokSCHC RotteAmsteCartoGoois
Kampong D30-22 - 0
Kampong D30-10 - 20 - 3
AthenA D30-11 - 2
HDM D30-11 - 2
Klein Zwitserland D30-15 - 0
Bloemendaal D30-15 - 00 - 4
Pinoké D30-13 - 2
SCHC D30-18 - 01 - 1
Rotterdam D30-16 - 12 - 2
Amsterdam D30-14 - 1
Cartouche D30-10 - 22 - 3
Gooische D30-14 - 03 - 0