Dames 4

5e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
2
Roomburg D8
2
Cartouche D4
11
Roomburg D7
1
Alphen D5

Wedstrijdschema

Uit
19-09-2021 11:15
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 576689
Uit
03-10-2021 16:05
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 576688
Thuis
10-10-2021 00:00
Nr. 576692
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 576691
Thuis
31-10-2021 00:00
Nr. 576693
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 576695
Let op: Reserve tenue
Thuis
14-11-2021 00:00
Nr. 576694
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 576696
Let op: Reserve tenue
Thuis
28-11-2021 00:00
Nr. 576697
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 576698
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 576699
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 576700
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 576701
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 576703
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 576702
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 576705
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 576707
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 576704
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 576706

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D7110011103
2.Alecto D711004103
3.Roomburg D810102201
4.Cartouche D410102201
5.Klein Zwitserland D410101101
6.Groen-Geel D1210101101
7.HGC D410101101
8.Leonidas D2410101101
9.Forescate D410011400
10.Alphen D5100111100

Teambegeleiders (2)

Spelers (20)

Fluit dienst

Zaterdag 18 september
14:40
MA8Westland MA2
Fluitdiensten: D4 (Meike Plate, Florine Miedema), DAMES 4
Veld: KG6

Team resultaten

LeideKleinCraeyLeonihdm DAlectRoombRoombHGC DGroenForesCartoAlphe
Leiden D11
Klein Zwitserland D4
Craeyenhout D5
Leonidas D24
hdm D6
Alecto D7
Roomburg D82 - 2
Roomburg D711 - 1
HGC D4
Groen-Geel D12
Forescate D4
Cartouche D4
Alphen D5