Dames 4

8e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 mei
0
Roomburg D7
1
Forescate D4
2
Roomburg D8
2
Klein Zwitserland D4
Leonidas D24
Cartouche D4
12
HGC D4
0
Alphen D5
1
Craeyenhout D5
2
Alecto D7
Zondag 15 mei
0
Craeyenhout D5
7
HGC D4
3
Forescate D4
2
Groen-Geel D12
0
Alecto D7
4
Roomburg D8
14
Cartouche D4
0
Alphen D5
0
Klein Zwitserland D4
4
Roomburg D7
Zondag 8 mei
1
Groen-Geel D12
3
Klein Zwitserland D4
3
Roomburg D8
0
Craeyenhout D5
2
Roomburg D7
2
Alecto D7
0
HGC D4
0
Cartouche D4
3
Leonidas D24
6
Forescate D4
Zondag 24 april
9
Forescate D4
0
Alphen D5
4
Alecto D7
2
Groen-Geel D12
0
Craeyenhout D5
6
Roomburg D7
0
Klein Zwitserland D4
2
Leonidas D24
1
Roomburg D8
3
HGC D4

Wedstrijdschema

Uit
22-05-2022 16:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 576707
Let op: Reserve tenue
Thuis
29-05-2022 14:00
Veld: KG6
Nr. 576704
Fluitdiensten: D3 (Evy van der Eijk, Charlotte Verspyck Mijnssen), DAMES 3
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 576706
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HGC D41814408314046
2.Roomburg D81910636431036
3.Alecto D71810446827034
4.Roomburg D7199377537030
5.Craeyenhout D5189185836028
6.Cartouche D4178365234027
7.Forescate D4188285641026
8.Klein Zwitserland D4186664427024
9.Groen-Geel D121851122149016
10.Leonidas D241742114266014
11.Alphen D5180018520600

Teambegeleiders (2)

Spelers (24)

Fluit dienst

Zondag 29 mei
12:15
DJ1Craeyenhout DJ1
Fluitdiensten: D4 (Josephine van der Zeeuw, Emy Wierbos), DAMES 4
Veld: KG5

Team resultaten

LeideKleinCraeyLeonihdm DAlectRoombRoombHGC DGroenForesCartoAlphe
Leiden D11
Klein Zwitserland D40 - 21 - 11 - 10 - 41 - 14 - 03 - 10 - 312 - 0
Craeyenhout D52 - 14 - 21 - 21 - 40 - 60 - 74 - 01 - 215 - 0
Leonidas D241 - 10 - 71 - 58 - 46 - 50 - 33 - 6 - 9 - 2
hdm D6
Alecto D71 - 26 - 10 - 42 - 21 - 24 - 24 - 14 - 215 - 0
Roomburg D82 - 23 - 04 - 12 - 23 - 21 - 34 - 24 - 02 - 29 - 0
Roomburg D72 - 11 - 35 - 12 - 22 - 11 - 55 - 10 - 111 - 1
HGC D45 - 01 - 14 - 12 - 23 - 21 - 03 - 20 - 012 - 0
Groen-Geel D121 - 31 - 01 - 10 - 20 - 42 - 00 - 80 - 61 - 0
Forescate D41 - 11 - 34 - 21 - 33 - 32 - 33 - 24 - 19 - 0
Cartouche D40 - 34 - 15 - 33 - 12 - 21 - 50 - 46 - 314 - 0
Alphen D50 - 100 - 130 - 131 - 81 - 170 - 190 - 50 - 80 - 7