Dames 4

4e in poule Zuid-Holland - Res. 3e Klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 2 oktober
1
Leonidas D19
1
Alecto-Augustinus D7
3
Groen-Geel D7
3
Klein Zwitserland D4
1
HDM D4
2
Leonidas D18
2
Alphen D4
1
Pijnacker D5
4
Cartouche D3
0
Leiden D7
0
Forescate D3
4
Roomburg D6
Zondag 25 september
3
Roomburg D6
0
Cartouche D3
1
Leiden D7
2
Leonidas D19
2
Klein Zwitserland D4
0
Forescate D3
0
Alecto-Augustinus D7
3
HDM D4
1
Leonidas D18
1
Alphen D4
2
Pijnacker D5
0
Groen-Geel D7
Zondag 18 september
0
Alecto-Augustinus D7
3
Leiden D7
1
Cartouche D3
1
Klein Zwitserland D4
1
HDM D4
1
Alphen D4
2
Groen-Geel D7
2
Leonidas D18
1
Forescate D3
4
Pijnacker D5
Zondag 11 september
6
Alphen D4
2
Groen-Geel D7
2
Klein Zwitserland D4
0
Leonidas D19
3
Leiden D7
0
HDM D4
5
Roomburg D6
1
Alecto-Augustinus D7
5
Leonidas D18
1
Forescate D3
1
Pijnacker D5
1
Cartouche D3

Wedstrijdschema

Thuis
09-10-2022 11:00
Veld: KG2
Nr. 932982
Fluitdiensten: D30-2 (Nienke Smid, Carola Koetsier), DAMES 30-2
Uit
16-10-2022
Nr. 932985
Thuis
30-10-2022 10:00
Veld: KG4
Nr. 952882
Uit
06-11-2022
Nr. 932999
Uit
13-11-2022
Nr. 933000
Let op: Reserve tenue
Thuis
20-11-2022
Nr. 933006
Uit
27-11-2022
Nr. 933013
Uit
12-03-2023
Nr. 933017
Thuis
19-03-2023
Nr. 933022
Uit
26-03-2023
Nr. 933026
Thuis
02-04-2023
Nr. 933032
Uit
16-04-2023
Nr. 933035
Thuis
23-04-2023
Nr. 933042
Uit
14-05-2023
Nr. 952871
Let op: Reserve tenue
Thuis
21-05-2023
Nr. 933051
Thuis
04-06-2023
Nr. 933055
Uit
11-06-2023
Nr. 933060
Let op: Reserve tenue
Thuis
18-06-2023
Nr. 933066

Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - Res. 3e Klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D64310132010
2.Alphen D4422010508
3.Leonidas D18422010508
4.Klein Zwitserland D442208408
5.Pijnacker D542118407
6.Leiden D742027606
7.Cartouche D341216505
8.Leonidas D1941214505
9.HDM D441125604
10.Groen-Geel D7402271302
11.Alecto-Augustinus D7401321201
12.Forescate D3400421500

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Fluit dienst

Zondag 9 oktober
12:45
D7Groen Geel D21
Fluitdiensten: D4 (Margot Recter, Naomi Stiekema), DAMES 4
Veld: KG4

Team resultaten

PijnaKleinLeoniLeoniHDM DAlectRoombLeideGroenForesCartoAlphe
Pijnacker D52 - 01 - 1
Klein Zwitserland D42 - 02 - 0
Leonidas D191 - 1
Leonidas D185 - 11 - 1
HDM D41 - 21 - 1
Alecto-Augustinus D70 - 30 - 3
Roomburg D65 - 13 - 0
Leiden D71 - 23 - 0
Groen-Geel D73 - 32 - 2
Forescate D31 - 40 - 4
Cartouche D31 - 14 - 0
Alphen D42 - 16 - 2