Dames 3
4e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Donderdag 2 mei
1
Victoria D5
4
Alphen D3
Zondag 21 april
1
Alecto-Augustinus D6
0
Noordwijk D2-O
5
Roomburg D4
1
Groen-Geel D6
3
Alphen D3
0
Schiedam D3
2
Klein Zwitserland D3
1
HDS D2-O
1
Alecto D5
0
Craeyenhout D3
1
Victoria D5
1
Wateringse veld D2-O
Woensdag 17 april
2
Wateringse veld D2-O
4
Schiedam D3
Zondag 14 april
1
Groen-Geel D6
4
Alecto D5
1
Craeyenhout D3
2
Klein Zwitserland D3
0
HDS D2-O
4
Alecto-Augustinus D6
4
Noordwijk D2-O
0
Victoria D5
2
Roomburg D4
4
Alphen D3
Zondag 7 april
1
Schiedam D3
3
Noordwijk D2-O
1
Alecto D5
3
Roomburg D4
1
Klein Zwitserland D3
4
Groen-Geel D6
3
Alecto-Augustinus D6
0
Craeyenhout D3
2
Alphen D3
1
Wateringse veld D2-O
0
Victoria D5
12
HDS D2-O
Wedstrijdschema
Uit
12-05-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1171922
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Thuis
26-05-2024
13:30
Veld: KG6
Nr. 1171926
Fluitdiensten: DO25-1, DAMES JONG 1
Schiedam D3
D3
Uit
02-06-2024
Nr. 1171931
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
D3
Victoria D5
Thuis
09-06-2024
Nr. 1171939
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alecto-Augustinus D6 | 17 | 16 | 1 | 0 | 58 | 13 | 0 | 49 |
2. | Alphen D3 | 18 | 15 | 3 | 0 | 51 | 10 | 0 | 48 |
3. | Noordwijk D2-O | 17 | 10 | 2 | 5 | 43 | 32 | 0 | 32 |
4. | Klein Zwitserland D3 | 17 | 9 | 2 | 6 | 28 | 33 | 0 | 29 |
5. | Roomburg D4 | 17 | 9 | 1 | 7 | 37 | 34 | 0 | 28 |
6. | Schiedam D3 | 17 | 7 | 2 | 8 | 38 | 36 | 0 | 23 |
7. | Wateringse veld D2-O | 17 | 7 | 2 | 8 | 26 | 24 | 0 | 23 |
8. | Alecto D5 | 17 | 5 | 3 | 9 | 31 | 35 | 0 | 18 |
9. | Groen-Geel D6 | 17 | 4 | 1 | 12 | 25 | 58 | 0 | 13 |
10. | HDS D2-O | 17 | 2 | 4 | 11 | 25 | 35 | 0 | 10 |
11. | Craeyenhout D3 | 17 | 1 | 2 | 14 | 13 | 43 | 0 | 5 |
12. | Victoria D5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | 31 | 0 | 4 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (19)
Nikita
Naam ontbreekt
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 26 mei
Team resultaten
Water | Schie | HDS D | Victo | Roomb | Noord | Klein | Groen | Craey | Alphe | Alect | Alect | |
Wateringse veld D2-O | 2 - 4 | 4 - 1 | - | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | |||
Schiedam D3 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | |||
HDS D2-O | 2 - 3 | 0 - 1 | - | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 4 | |||
Victoria D5 | 1 - 1 | - | 0 - 12 | - | - | - | 6 - 2 | - | - | 0 - 3 | ||
Roomburg D4 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3 - 3 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 0 - 1 | 4 - 3 | |||
Noordwijk D2-O | 1 - 0 | 6 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 5 - 0 | 8 - 4 | 0 - 6 | 2 - 6 | 2 - 1 | |||
Klein Zwitserland D3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Groen-Geel D6 | 2 - 3 | 1 - 4 | 1 - 0 | - | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 9 | 1 - 4 | ||||
Craeyenhout D3 | 0 - 2 | 0 - 4 | 2 - 0 | - | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 3 | |||
Alphen D3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
Alecto-Augustinus D6 | 2 - 1 | 5 - 0 | - | 5 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | 3 - 2 | |||
Alecto D5 | 1 - 1 | 2 - 1 | - | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 4 | 2 - 3 |