Dames 3

12e in poule Zuid-Holland - Res. 2e Klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 2 oktober
2
HDS D3
1
Scoop Delft D2
1
Klein Zwitserland D3
2
Zoetermeer D3
3
Alphen D3
1
Leiden-Leidse Studs D4
1
Noordwijk D2
1
Groen-Geel D5
1
Roomburg D4
11
Alecto D4
2
Groen-Geel D3
2
Forescate D2
Zondag 25 september
1
Leiden-Leidse Studs D4
3
Noordwijk D2
3
Forescate D2
1
HDS D3
1
Alecto D4
4
Groen-Geel D3
1
Zoetermeer D3
1
Roomburg D4
2
Scoop Delft D2
4
Alphen D3
3
Groen-Geel D5
1
Klein Zwitserland D3
Zondag 18 september
1
Groen-Geel D3
1
Zoetermeer D3
3
Scoop Delft D2
2
Forescate D2
0
Klein Zwitserland D3
2
Leiden-Leidse Studs D4
0
HDS D3
8
Alecto D4
1
Roomburg D4
6
Groen-Geel D5
2
Alphen D3
0
Noordwijk D2
Zondag 11 september
3
Leiden-Leidse Studs D4
3
Roomburg D4
3
Alecto D4
3
Scoop Delft D2
1
Groen-Geel D5
1
Groen-Geel D3
1
Noordwijk D2
0
Klein Zwitserland D3
0
Forescate D2
7
Alphen D3
2
Zoetermeer D3
3
HDS D3

Wedstrijdschema

Uit
09-10-2022 11:00
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 932589
Thuis
16-10-2022 12:45
Veld: KG2
Nr. 932596
Fluitdiensten: D2 (Katja Maassen, Claire Wareman), DAMES 2
Scoop Delft D2
D3
Uit
30-10-2022
Nr. 932605
Thuis
06-11-2022
Nr. 932609
Uit
13-11-2022 10:55
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 932615
Thuis
20-11-2022
Nr. 932623
Uit
27-11-2022
Nr. 932629
Thuis
12-03-2023
Nr. 932630
Uit
19-03-2023
Nr. 932640
Let op: Reserve tenue
Thuis
26-03-2023
Nr. 932643
Uit
02-04-2023
Nr. 932650
Thuis
16-04-2023
Nr. 932656
Uit
23-04-2023
Nr. 932660
D3
Scoop Delft D2
Thuis
14-05-2023
Nr. 932669
Uit
21-05-2023
Nr. 932676
Thuis
04-06-2023
Nr. 932682
Uit
11-06-2023
Nr. 932685
Let op: Reserve tenue
Thuis
18-06-2023
Nr. 932695

Poule stand (12e in poule Zuid-Holland - Res. 2e Klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D34400163012
2.Groen-Geel D5422011408
3.Alecto D4421123807
4.Noordwijk D242115407
5.HDS D3420261406
6.Groen-Geel D341308506
7.Zoetermeer D341216605
8.Scoop Delft D2411291104
9.Leiden-Leidse Studs D441127904
10.Forescate D2411271304
11.Roomburg D4402262102
12.Klein Zwitserland D340042800

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Fluit dienst

Zondag 16 oktober
14:30
D6Roomburg D8
Fluitdiensten: D3, DAMES 3
Veld: KG2

Team resultaten

ScoopHDS DZoeteRoombNoordLeideKleinGroenGroenForesAlpheAlect
Scoop Delft D23 - 22 - 4
HDS D32 - 10 - 8
Zoetermeer D32 - 31 - 1
Roomburg D41 - 61 - 11
Noordwijk D21 - 01 - 1
Leiden-Leidse Studs D43 - 31 - 3
Klein Zwitserland D31 - 20 - 2
Groen-Geel D53 - 11 - 1
Groen-Geel D31 - 12 - 2
Forescate D23 - 10 - 7
Alphen D32 - 03 - 1
Alecto D43 - 31 - 4