Dames 3

7e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
1
Groen-Geel D4
2
Schiedam D4
2
Forescate D3
1
Leiden D4
3
Gouda D2 (O)
4
Ring Pass Delft D4
4
Pollux D2 (O)
0
Leonidas D7
4
Rijswijk D2 (O)
1
Victoria D5
3
Rotterdam D3
0
Klein Zwitserland D3
Dinsdag 14 mei
1
Gouda D2 (O)
0
Victoria D5
Zondag 12 mei
4
Leonidas D7
0
Gouda D2 (O)
5
Ring Pass Delft D4
2
Forescate D3
0
Leiden D4
1
Schiedam D4
0
Rotterdam D3
0
Groen-Geel D4
1
Klein Zwitserland D3
6
Rijswijk D2 (O)
0
Victoria D5
3
Pollux D2 (O)

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2019 12:45
Veld: SEMI
Nr. 15740
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR - Groene Weide
Thuis
02-06-2019 12:45
Veld: KG1
Nr. 15748
SC/CS+

Poule stand (7e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk D2 (O)2018116312055
2.Pollux D2 (O)2016316115051
3.Leonidas D72016045527048
4.Ring Pass Delft D42012265642038
5.Victoria D52091103329028
6.Rotterdam D3207493538025
7.Klein Zwitserland D32063113556021
8.Groen-Geel D4205692842021
9.Schiedam D42061133245019
10.Forescate D32061132749019
11.Gouda D2 (O)2044122755016
12.Leiden D4201217155705

Spelers (2)

Fluit dienst

Zondag 2 juni
11:00
DAVictoria DB
Fluitdiensten: D3 (Maaike Vosters, Suzanne Hermsen), DAMES 3
Veld: KG1

Team resultaten

ForGouGroKleLeiLeoPolRijRinRotSchVic
Forescate D30 - 30 - 12 - 11 - 20 - 20 - 21 - 23 - 21 - 32 - 0
Gouda D22 - 32 - 22 - 51 - 02 - 31 - 10 - 13 - 40 - 31 - 0
Groen-Geel D40 - 57 - 13 - 00 - 12 - 11 - 21 - 10 - 21 - 20 - 6
Klein Zwitserland D31 - 14 - 42 - 24 - 00 - 10 - 31 - 61 - 33 - 20 - 1
Leiden D44 - 12 - 20 - 41 - 50 - 10 - 51 - 41 - 10 - 11 - 3
Leonidas D73 - 14 - 04 - 04 - 26 - 02 - 44 - 32 - 13 - 13 - 1
Pollux D27 - 04 - 05 - 14 - 14 - 01 - 14 - 22 - 02 - 23 - 0
Rijswijk D24 - 02 - 04 - 27 - 03 - 12 - 10 - 24 - 03 - 14 - 1
Ring Pass Delft D45 - 25 - 01 - 25 - 34 - 32 - 11 - 22 - 24 - 32 - 0
Rotterdam D31 - 22 - 20 - 03 - 04 - 02 - 50 - 53 - 12 - 10 - 2
Schiedam D45 - 21 - 21 - 22 - 01 - 41 - 30 - 33 - 43 - 50 - 3
Victoria D54 - 20 - 10 - 07 - 11 - 01 - 20 - 30 - 33 - 11 - 0