Dames 3

12e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
3
Ring Pass Delft D4
6
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
7
Roomburg D3 (O)
2
Victoria D3
Zondag 6 oktober
3
Dordrecht D2 (O)
2
Schiedam D3
3
Victoria D3
1
Klein Zwitserland D3
9
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
1
Craeyenhout D3
2
Westland D2 (O)
1
Roomburg D3 (O)
Zondag 29 september
0
Leonidas D7
2
Victoria D3
3
Roomburg D3 (O)
2
Dordrecht D2 (O)
5
Ring Pass Delft D4
1
Craeyenhout D3
1
Klein Zwitserland D3
4
Westland D2 (O)
1
Schiedam D3
4
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
Zondag 22 september
0
Westland D2 (O)
1
Leonidas D7
1
Berkel-Rodenrijs D2 (O)
0
Roomburg D3 (O)
1
Craeyenhout D3
0
Schiedam D3
Woensdag 18 september
7
Dordrecht D2 (O)
1
Klein Zwitserland D3

Wedstrijdschema

Uit
27-10-2019 12:55
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 231369
Thuis
03-11-2019
Nr. 231376
Thuis
10-11-2019
Nr. 231381
Uit
17-11-2019 12:45
Rabo-veld (Semiveld)
Nr. 231389
Let op: Reserve tenue
D3
Schiedam D3
Thuis
24-11-2019
Nr. 231392
Thuis
08-03-2020
Nr. 231399
Uit
15-03-2020
Nr. 231402
Thuis
22-03-2020
Nr. 231409
Uit
29-03-2020
Nr. 231420
Thuis
05-04-2020
Nr. 231422
Uit
19-04-2020
Nr. 231428
Thuis
10-05-2020
Nr. 231435
Uit
17-05-2020
Nr. 231442
Uit
24-05-2020
Nr. 231447
Thuis
07-06-2020
Nr. 231453
Schiedam D3
D3
Uit
14-06-2020
Nr. 231461

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D2 (O)6600267018
2.Westland D2 (O)6411196013
3.Victoria D364112110013
4.Groen-Geel D3 (O)63121716010
5.Leonidas D7631289010
6.Roomburg D3 (O)6303141009
7.Dordrecht D2 (O)6303171409
8.Ring Pass Delft D46213151507
9.Schiedam D3620481506
10.Craeyenhout D3510472003
11.DSHC D3602472502
12.Klein Zwitserland D3501461801

Begeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

SchieWestlVictoRoombRing LeoniKleinGroenDSHC DordrCraeyBerke
Schiedam D31 - 01 - 4
Westland D2 (O)2 - 10 - 1
Victoria D31 - 13 - 1
Roomburg D3 (O)7 - 23 - 2
Ring Pass Delft D41 - 35 - 13 - 6
Leonidas D70 - 22 - 0
Klein Zwitserland D31 - 41 - 2
Groen-Geel D3 (O)2 - 2
DSHC D3
Dordrecht D2 (O)3 - 27 - 12 - 4
Craeyenhout D31 - 0
Berkel-Rodenrijs D2 (O)1 - 04 - 19 - 1