M012-10
6e in poule Zuid-Holland - C
6e in poule Zuid-Holland - C
3e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
Alphen MO12-5
4
Alecto MO12-4
4
Leiden MO12-8
1
Klein Zwitserland MO12-10
6
Berkel-Rodenrijs MO12-9
0
Zoetermeer MO12-6
Zaterdag 13 april
3
Klein Zwitserland MO12-10
2
Alphen MO12-5
1
Alecto MO12-4
1
Berkel-Rodenrijs MO12-9
1
Zoetermeer MO12-6
1
Leiden MO12-8
Zaterdag 6 april
2
Klein Zwitserland MO12-10
3
Berkel-Rodenrijs MO12-9
0
Zoetermeer MO12-6
7
Alecto MO12-4
4
Leiden MO12-8
2
Alphen MO12-5
Wedstrijdschema
Zoetermeer MO12-6
MO12-10
Uit
25-05-2024
Nr. 1306710
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO12-10
Alecto MO12-4
Thuis
01-06-2024
11:30
Veld: KG5
Nr. 1306712
Berkel MO12-9
MO12-10
Uit
08-06-2024
Nr. 1306715
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden MO12-8 | 7 | 6 | 1 | 0 | 21 | 8 | 0 | 19 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 7 | 3 | 3 | 1 | 21 | 9 | 0 | 12 |
3. | Alecto MO12-4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 21 | 17 | 0 | 11 |
4. | Alphen MO12-5 | 7 | 2 | 1 | 4 | 19 | 26 | 0 | 7 |
5. | Zoetermeer MO12-6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 19 | 0 | 6 |
6. | Klein Zwitserland MO12-10 | 7 | 1 | 0 | 6 | 16 | 24 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HGC MO12-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 6 | 0 | 12 |
2. | Kieviten MO12-5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 24 | 15 | 0 | 10 |
3. | Leiden MO12-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 |
4. | HDM MO12-9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 18 | 12 | 0 | 8 |
5. | Catwijck MO12-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 8 | 17 | 0 | 2 |
6. | Klein Zwitserland MO12-10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 23 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO12-5 | 5 | 5 | 0 | 0 | 25 | 4 | 0 | 15 |
2. | Leiden MO12-7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 4 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO12-10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 10 | 0 | 9 |
4. | Rijswijk MO12-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 26 | 0 | 6 |
5. | Ypenburg MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 15 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 36 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (7)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Berke | Zoete | Leide | Alphe | Klein | Alect | |
Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 6 - 0 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
Zoetermeer MO12-6 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 7 | |||
Leiden MO12-8 | 3 - 0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
Alphen MO12-5 | 2 - 8 | 1 - 1 | 5 - 4 | 1 - 4 | ||
Klein Zwitserland MO12-10 | 2 - 3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | ||
Alecto MO12-4 | 1 - 1 | 2 - 6 | 4 - 3 |
HDM M | Leide | Klein | Kievi | HGC M | Catwi | |
HDM MO12-9 | 6 - 0 | 5 - 1 | ||||
Leiden MO12-7 | 5 - 1 | 1 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO12-10 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||
Kieviten MO12-5 | 3 - 3 | 11 - 1 | 3 - 2 | |||
HGC MO12-4 | 6 - 2 | 2 - 0 | ||||
Catwijck MO12-3 | 2 - 2 | 4 - 6 | 0 - 6 |
Berke | HDS M | Ypenb | Rijsw | Leide | Klein | |
Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 1 - 3 | 0 - 11 | ||||
HDS MO12-5 | 11 - 0 | 5 - 1 | ||||
Ypenburg MO12-5 | 4 - 0 | 2 - 5 | ||||
Rijswijk MO12-4 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 13 | |||
Leiden MO12-7 | 0 - 1 | 4 - 1 | 3 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO12-10 | 7 - 1 | 4 - 1 | 8 - 0 |