M016-11
1e in poule Zuid-Holland - A
4e in poule Zuid-Holland - A
1e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
HDM MO16-9
5
HGC MO16-6
Zaterdag 13 april
6
Klein Zwitserland MO16-11
1
HDM MO16-9
3
Catwijck MO16-3
1
Kieviten MO16-2
3
HGC MO16-6
3
Voorhout MO16-3
Zaterdag 6 april
3
Klein Zwitserland MO16-11
0
Catwijck MO16-3
5
HDM MO16-9
7
Voorhout MO16-3
6
HGC MO16-6
6
Kieviten MO16-2
Wedstrijdschema
Kieviten MO16-2
MO16-11
Uit
11-05-2024
12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305217
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
MO16-11
HGC MO16-6
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld: LSTVELD
Nr. 1305220
MO16-11
Voorhout MO16-3
Thuis
01-06-2024
16:30
Veld: KG4
Nr. 1305223
Catwijck MO16-3
MO16-11
Uit
08-06-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1305226
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-11 | 6 | 5 | 1 | 0 | 27 | 7 | 0 | 16 |
2. | Catwijck MO16-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 9 |
3. | HGC MO16-6 | 7 | 2 | 2 | 3 | 27 | 25 | 0 | 8 |
4. | Voorhout MO16-3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 20 | 0 | 8 |
5. | Kieviten MO16-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 18 | 0 | 7 |
6. | HDM MO16-9 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 | 35 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Wateringse veld MO16-4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 13 | 0 | 10 |
2. | HGC MO16-6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 11 | 0 | 10 |
3. | Ring Pass Delft MO16-6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 9 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland MO16-11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 10 | 0 | 7 |
5. | Evergreen MO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 11 | 0 | 7 |
6. | Westland MO16-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-11 | 5 | 5 | 0 | 0 | 51 | 1 | 0 | 15 |
2. | Rijswijk MO16-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22 | 8 | 0 | 12 |
3. | Ring Pass Delft MO16-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 10 | 0 | 9 |
4. | HDM MO16-10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 22 | 0 | 4 |
5. | Roomburg MO16-6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 33 | 0 | 3 |
6. | Wateringse veld MO16-5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 36 | 0 | 1 |
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Klein | HDM M | HGC M | Voorh | Kievi | Catwi | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 6 - 1 | 5 - 1 | 3 - 0 | |||
HDM MO16-9 | 0 - 5 | 1 - 5 | 5 - 7 | 3 - 0 | ||
HGC MO16-6 | 2 - 5 | 4 - 5 | 3 - 3 | 6 - 6 | ||
Voorhout MO16-3 | 3 - 3 | 1 - 5 | 0 - 3 | |||
Kieviten MO16-2 | 8 - 0 | 0 - 4 | ||||
Catwijck MO16-3 | 4 - 2 | 1 - 3 | 3 - 1 |
Klein | Water | Westl | HGC M | Ring | Everg | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 2 - 0 | 3 - 4 | 0 - 1 | |||
Wateringse veld MO16-4 | 3 - 3 | 2 - 1 | ||||
Westland MO16-5 | 2 - 4 | 1 - 3 | 0 - 4 | |||
HGC MO16-6 | 3 - 2 | 2 - 2 | ||||
Ring Pass Delft MO16-6 | 3 - 5 | 2 - 3 | ||||
Evergreen MO16-1 | 2 - 4 | 4 - 2 | 0 - 3 |
Klein | HDM M | Water | Roomb | Ring | Rijsw | |
Klein Zwitserland MO16-11 | 17 - 0 | 12 - 0 | 7 - 0 | |||
HDM MO16-10 | 0 - 9 | 1 - 4 | 1 - 3 | |||
Wateringse veld MO16-5 | 3 - 3 | 0 - 1 | ||||
Roomburg MO16-6 | 3 - 6 | 0 - 4 | 0 - 11 | |||
Ring Pass Delft MO16-7 | 10 - 0 | 1 - 2 | ||||
Rijswijk MO16-3 | 1 - 6 | 5 - 0 |