Heren 1

6e in poule Tulp Hoofdklasse Heren
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 november
6
Oranje-Rood H1
1
Voordaan H1
3
Bloemendaal H1
3
Den Bosch H1
1
Amsterdam H1
1
Klein Zwitserland H1
2
Kampong H1
1
HGC H1
Zaterdag 12 november
3
Pinoké H1
1
Schaerweijde H1
1
HDM H1
3
Rotterdam H1

Wedstrijdschema

Thuis
05-03-2023
Nr. 791373
Uit
12-03-2023 14:45
Nr. 791381
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Thuis
18-03-2023
Nr. 791385
Oranje Rood H1
H1
Uit
25-03-2023 18:30
Nr. 791392
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Thuis
02-04-2023
Nr. 791397
Uit
16-04-2023 14:45
Nr. 791403
Locatie: Schaerweijde, Zeist
Thuis
23-04-2023
Nr. 791409
Uit
30-04-2023 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 791414
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
07-05-2023 14:45
Nr. 791425
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Thuis
13-05-2023
Nr. 791426

Poule stand (6e in poule Tulp Hoofdklasse Heren)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampong H11211103714034
2.Bloemendaal H1128314018027
3.Pinoké H1127323323024
4.Rotterdam H1127235026023
5.Oranje-Rood H1126333517021
6.Klein Zwitserland H1125342624018
7.Den Bosch H1124442826016
8.Amsterdam H1123452626013
9.HDM H1123362035012
10.HGC H112237253309
11.Schaerweijde H1121110123204
12.Voordaan H1120012127000

Teambegeleiders (8)

Spelers (22)

Team resultaten

OranjDen BHDM HVoordSchaeRottePinokKleinKampoHGC HBloemAmste
Oranje-Rood H14 - 16 - 13 - 03 - 12 - 25 - 1
Den Bosch H12 - 21 - 01 - 12 - 23 - 2
HDM H13 - 15 - 21 - 30 - 13 - 21 - 72 - 2
Voordaan H10 - 60 - 43 - 52 - 70 - 7
Schaerweijde H11 - 13 - 13 - 61 - 41 - 2
Rotterdam H15 - 38 - 110 - 11 - 13 - 3
Pinoké H14 - 36 - 13 - 12 - 23 - 41 - 42 - 1
Klein Zwitserland H12 - 13 - 11 - 30 - 25 - 32 - 4
Kampong H13 - 22 - 16 - 12 - 04 - 32 - 1
HGC H12 - 41 - 15 - 03 - 40 - 22 - 4
Bloemendaal H13 - 03 - 33 - 13 - 04 - 10 - 04 - 2
Amsterdam H11 - 13 - 11 - 61 - 10 - 13 - 31 - 4