Dames 4

10e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
3
Leonidas D20
2
Alecto D7
2
Roomburg D7
8
Cartouche D4
Zondag 13 september
2
Cartouche D4
1
Klein Zwitserland D4
4
Craeyenhout D6
0
Victoria D14
3
Forescate D4
1
Leonidas D20
4
Alecto D7
2
Groen-Geel D16
2
hdm D6
2
HGC D4
Zondag 6 september
1
Klein Zwitserland D4
1
Alecto D7
1
Leiden D10
5
Cartouche D4
1
HGC D4
2
Roomburg D7

Wedstrijdschema

Uit
20-09-2020 15:45
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 468301
Thuis
27-09-2020 14:00
Veld: KG6
Nr. 468309
Fluitdiensten: D3 (Carlijn Louise Hofland, Charlotte Verspyck Mijnssen), DAMES 3
Uit
04-10-2020
Nr. 491903
Thuis
11-10-2020 14:30
Veld: KG2
Nr. 468319
Uit
25-10-2020 10:45
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 468323
Let op: Reserve tenue
Thuis
01-11-2020
Nr. 468330
Uit
08-11-2020
Nr. 468335
Thuis
15-11-2020
Nr. 468340
Uit
22-11-2020
Nr. 468341
Uit
07-03-2021
Nr. 492226
Thuis
14-03-2021
Nr. 494134
Thuis
21-03-2021
Nr. 494142
Uit
28-03-2021
Nr. 494149
Thuis
11-04-2021
Nr. 494161
Uit
18-04-2021
Nr. 494158
Thuis
25-04-2021
Nr. 494168
Uit
16-05-2021
Nr. 494172
Let op: Reserve tenue
Thuis
30-05-2021
Nr. 494177
Uit
06-06-2021
Nr. 494180
Let op: Reserve tenue
Thuis
13-06-2021
Nr. 494190

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche D4330015409
2.Craeyenhout D622009006
3.Forescate D422004106
4.Alecto D731117604
5.Leiden D1021016603
6.Leonidas D20310241003
7.Roomburg D7310251403
8.hdm D610102201
9.HGC D420113401
10.Klein Zwitserland D420112301
11.Groen-Geel D1620022500
12.Victoria D1410010400

Teambegeleiders (2)

Spelers (21)

Fluit dienst

Zondag 27 september
16:30
STUDS DJ3Victoria DJ7
Fluitdiensten: D4 (Sophia Bloema, Juliette Hopman), DAMES 4
Veld: KG1

Team resultaten

KleinVictoLeoniCraeyhdm DAlectRoombLeideHGC DGroenForesCarto
Klein Zwitserland D41 - 1
Victoria D14
Leonidas D203 - 2
Craeyenhout D64 - 0
hdm D62 - 2
Alecto D74 - 2
Roomburg D72 - 8
Leiden D101 - 5
HGC D41 - 2
Groen-Geel D16
Forescate D43 - 1
Cartouche D42 - 1