Dames 4

12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
1
Victoria D11
5
Leonidas D23
0
Groen-Geel D12
1
Alecto/Augustinus D8
0
Tempo '34 D2 (O)
2
Forescate D4
1
Klein Zwitserland D4
5
Roomburg D8
1
Craeyenhout D6
0
Leonidas D22
2
Roomburg D9
6
Alphen D4
Zondag 6 oktober
3
Leonidas D22
4
Roomburg D9
3
Forescate D4
0
Victoria D11
2
Leonidas D23
0
Groen-Geel D12
6
Alphen D4
0
Klein Zwitserland D4
Zondag 29 september
2
Victoria D11
0
Groen-Geel D12
2
Klein Zwitserland D4
5
Leonidas D22
2
Tempo '34 D2 (O)
2
Alphen D4
4
Craeyenhout D6
0
Leonidas D23
1
Roomburg D9
6
Alecto/Augustinus D8
4
Forescate D4
0
Roomburg D8
Zondag 22 september
6
Leonidas D23
1
Roomburg D9
1
Leonidas D22
3
Tempo '34 D2 (O)
4
Alecto/Augustinus D8
0
Klein Zwitserland D4
2
Alphen D4
0
Forescate D4
0
Roomburg D8
0
Victoria D11

Wedstrijdschema

Uit
27-10-2019 11:00
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 232598
Thuis
03-11-2019
Nr. 232604
Thuis
10-11-2019
Nr. 232609
Uit
17-11-2019 09:00
Rabo-veld (Semiveld)
Nr. 275819
Let op: Reserve tenue
Uit
17-11-2019
Nr. 232614
Thuis
24-11-2019
Nr. 232647
Thuis
08-03-2020
Nr. 232628
Uit
15-03-2020
Nr. 232635
Thuis
22-03-2020
Nr. 232641
Uit
29-03-2020
Nr. 232646
Thuis
05-04-2020
Nr. 232653
Uit
19-04-2020
Nr. 232660
Let op: Reserve tenue
Thuis
10-05-2020
Nr. 232664
Uit
17-05-2020
Nr. 232672
Let op: Reserve tenue
Uit
24-05-2020
Nr. 232679
Thuis
07-06-2020
Nr. 232683
Thuis
07-06-2020
Nr. 276253
Uit
14-06-2020
Nr. 232687
Let op: Reserve tenue

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D46501173015
2.Craeyenhout D65500142015
3.Alphen D46411218013
4.Alecto/Augustinus D86402149012
5.Roomburg D85311136010
6.Leonidas D2363121611010
7.Tempo '34 D2 (O)521210907
8.Groen-Geel D1261142704
9.Victoria D11611451504
10.Roomburg D9511382104
11.Leonidas D226105102103
12.Klein Zwitserland D4601552301

Begeleiders (1)

Spelers (17)

Team resultaten

KleinLeoniLeoniAlectTempoVictoCraeyRoombRoombGroenForesCatwiAlphe
Klein Zwitserland D42 - 22 - 51 - 5
Leonidas D231 - 36 - 12 - 0
Leonidas D221 - 30 - 53 - 4
Alecto/Augustinus D84 - 0
Tempo '34 D2 (O)2 - 30 - 22 - 2
Victoria D111 - 52 - 0
Craeyenhout D64 - 01 - 0
Roomburg D80 - 03 - 1
Roomburg D91 - 62 - 6
Groen-Geel D121 - 00 - 1
Forescate D46 - 13 - 04 - 0
Catwijck D4
Alphen D46 - 04 - 12 - 0