Dames 4

10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
3
Tempo '34 D2 (O)
1
Leonidas D23
5
Roomburg D8
3
Leonidas D22
1
Victoria D11
6
Alphen D4
0
Roomburg D9
2
Craeyenhout D6
0
Klein Zwitserland D4
0
Groen-Geel D12

Wedstrijdschema

Thuis
05-04-2020 14:00
Veld: KG5
Nr. 232653
Uit
19-04-2020
Nr. 232660
Let op: Reserve tenue
Thuis
10-05-2020
Nr. 232664
Uit
17-05-2020
Nr. 232672
Let op: Reserve tenue
Uit
24-05-2020
Nr. 232679
Thuis
07-06-2020
Nr. 232683
Thuis
07-06-2020
Nr. 276253
Uit
14-06-2020
Nr. 232687
Let op: Reserve tenue

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D4121101455033
2.Craeyenhout D6111001275030
3.Alecto/Augustinus D8129033518027
4.Tempo '34 D2 (O)127232813023
5.Alphen D4127143721022
6.Roomburg D8125252523017
7.Leonidas D23125162727016
8.Leonidas D22124082536012
9.Roomburg D911227114008
10.Klein Zwitserland D412147103507
11.Groen-Geel D121213842006
12.Victoria D1112111094004

Begeleiders (1)

Spelers (19)

Team resultaten

KleinLeoniLeoniAlectTempoVictoCraeyRoombRoombGroenForesCatwiAlphe
Klein Zwitserland D42 - 22 - 50 - 04 - 10 - 21 - 50 - 0
Leonidas D231 - 32 - 16 - 12 - 0
Leonidas D220 - 41 - 37 - 10 - 53 - 4
Alecto/Augustinus D84 - 06 - 14 - 3
Tempo '34 D2 (O)3 - 12 - 34 - 03 - 14 - 03 - 00 - 22 - 2
Victoria D111 - 50 - 21 - 22 - 01 - 6
Craeyenhout D64 - 01 - 02 - 1
Roomburg D85 - 31 - 40 - 03 - 01 - 13 - 1
Roomburg D91 - 60 - 20 - 82 - 6
Groen-Geel D121 - 00 - 10 - 40 - 3
Forescate D48 - 06 - 13 - 04 - 0
Catwijck D4
Alphen D46 - 03 - 20 - 34 - 12 - 0