Dames 4

10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 november
0
Klein Zwitserland D4
2
Craeyenhout D6
1
Roomburg D8
4
Alecto/Augustinus D8
0
Alphen D4
3
Leonidas D22
1
Victoria D11
2
Roomburg D9
3
Tempo '34 D2 (O)
0
Groen-Geel D12
Zondag 17 november
4
Alecto/Augustinus D8
3
Alphen D4
2
Craeyenhout D6
1
Tempo '34 D2 (O)
0
Groen-Geel D12
4
Forescate D4
2
Leonidas D23
1
Roomburg D8
7
Leonidas D22
1
Victoria D11

Wedstrijdschema

Thuis
08-03-2020
Nr. 232628
Uit
15-03-2020
Nr. 232635
Thuis
22-03-2020
Nr. 232641
Uit
29-03-2020
Nr. 232646
Thuis
05-04-2020
Nr. 232653
Uit
19-04-2020
Nr. 232660
Let op: Reserve tenue
Thuis
10-05-2020
Nr. 232664
Uit
17-05-2020
Nr. 232672
Let op: Reserve tenue
Uit
24-05-2020
Nr. 232679
Thuis
07-06-2020
Nr. 232683
Thuis
07-06-2020
Nr. 276253
Uit
14-06-2020
Nr. 232687
Let op: Reserve tenue

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D4111001414030
2.Alecto/Augustinus D8119023414027
3.Craeyenhout D610901255027
4.Tempo '34 D2 (O)116232512020
5.Alphen D4116143120019
6.Leonidas D23115152624016
7.Roomburg D8114252020014
8.Leonidas D22114072231012
9.Roomburg D910226113808
10.Klein Zwitserland D411137103506
11.Groen-Geel D121112842005
12.Victoria D111111983404

Begeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

KleinLeoniLeoniAlectTempoVictoCraeyRoombRoombGroenForesCatwiAlphe
Klein Zwitserland D42 - 22 - 50 - 04 - 10 - 21 - 5
Leonidas D231 - 32 - 16 - 12 - 0
Leonidas D220 - 41 - 37 - 10 - 53 - 4
Alecto/Augustinus D84 - 06 - 14 - 3
Tempo '34 D2 (O)2 - 34 - 03 - 14 - 03 - 00 - 22 - 2
Victoria D111 - 50 - 21 - 22 - 0
Craeyenhout D64 - 01 - 02 - 1
Roomburg D81 - 40 - 03 - 01 - 13 - 1
Roomburg D91 - 60 - 82 - 6
Groen-Geel D121 - 00 - 10 - 40 - 3
Forescate D48 - 06 - 13 - 04 - 0
Catwijck D4
Alphen D46 - 03 - 20 - 34 - 12 - 0