Dames 4

4e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
4
Leiden D12
4
Alecto/Augustinus D7
0
Groen-Geel D11
0
Leonidas D25
1
Victoria D12
1
Craeyenhout D6
0
Leonidas D24
3
Catwijck D4
0
hdm D6
1
Roomburg D6
1
Voorhout D2 (O)
2
Klein Zwitserland D5
Zondag 12 mei
3
Catwijck D4
0
Victoria D12
3
Craeyenhout D6
0
Groen-Geel D11
3
Leonidas D25
0
Alecto/Augustinus D7
1
Voorhout D2 (O)
5
Leiden D12
4
Klein Zwitserland D5
2
hdm D6
6
Roomburg D6
0
Leonidas D24

Wedstrijdschema

Uit
26-05-2019 16:00
Veld: SEMI
Nr. 15732
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST - Veld 5
Let op: Reserve tenue
Thuis
02-06-2019 12:45
Veld: KG2
Nr. 15747
Fluitdiensten: DA, DAMES VET. A

Poule stand (4e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck D42014425117046
2.Craeyenhout D62013346116042
3.Leiden D122013256733041
4.Klein Zwitserland D52012354934039
5.Alecto/Augustinus D7209653831033
6.Roomburg D6209383630030
7.Victoria D12209383240030
8.Voorhout D2 (O)2081114250322
9.Leonidas D252044122655016
10.Leonidas D242027113059013
11.Groen-Geel D112026121550012
12.hdm D62032152153011

Spelers (1)

Fluit dienst

Zondag 2 juni
14:30
DJ3 (D7)Leonidas DJ6
Fluitdiensten: D5 (Else Harland), DAMES 5
Veld: KG2

Team resultaten

AleCatCraGrohdmKleLeiLeoLeoRooVicVoo
Alecto D71 - 11 - 31 - 13 - 11 - 22 - 21 - 01 - 16 - 32 - 1
Catwijck D41 - 05 - 36 - 04 - 20 - 30 - 00 - 22 - 13 - 04 - 1
Craeyenhout D63 - 00 - 13 - 02 - 07 - 15 - 012 - 03 - 01 - 01 - 2
Groen-Geel D110 - 30 - 00 - 12 - 10 - 27 - 10 - 00 - 40 - 21 - 1
hdm D60 - 11 - 60 - 02 - 31 - 32 - 10 - 50 - 11 - 60 - 2
Klein Zwitserland D51 - 30 - 01 - 15 - 04 - 20 - 32 - 13 - 05 - 05 - 1
Leiden D124 - 41 - 41 - 56 - 04 - 03 - 35 - 04 - 25 - 01 - 3
Leonidas D242 - 20 - 31 - 12 - 23 - 43 - 31 - 80 - 41 - 34 - 0
Leonidas D253 - 00 - 21 - 42 - 22 - 41 - 40 - 31 - 21 - 34 - 2
Roomburg D60 - 31 - 51 - 03 - 01 - 00 - 23 - 16 - 02 - 21 - 1
Victoria D121 - 41 - 11 - 03 - 12 - 30 - 52 - 01 - 11 - 02 - 0
Voorhout D22 - 30 - 57 - 13 - 11 - 21 - 54 - 35 - 14 - 22 - 3