Dames 4

6e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Uit
07-03-2021
Nr. 492226
Thuis
14-03-2021
Nr. 494134
Thuis
21-03-2021
Nr. 494142
Uit
28-03-2021
Nr. 494149
Thuis
11-04-2021
Nr. 494161
Uit
18-04-2021
Nr. 494158
Thuis
25-04-2021
Nr. 494168
Uit
16-05-2021
Nr. 494172
Let op: Reserve tenue
Thuis
30-05-2021
Nr. 494177
Uit
06-06-2021
Nr. 494180
Let op: Reserve tenue
Thuis
13-06-2021
Nr. 494190

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D46600234018
2.Craeyenhout D66501174015
3.Cartouche D465012413015
4.Alecto D763211812011
5.Leiden D106303161909
6.Klein Zwitserland D4622211908
7.Victoria D145212131407
8.Roomburg D7620482106
9.Leonidas D206123102005
10.hdm D65113101204
11.Groen-Geel D16601551301
12.HGC D4601541801

Teambegeleiders (2)

Spelers (21)

Team resultaten

KleinVictoLeoniCraeyhdm DAlectRoombLeideHGC DGroenForesCarto
Klein Zwitserland D42 - 21 - 15 - 0
Victoria D142 - 5
Leonidas D203 - 21 - 1
Craeyenhout D64 - 0
hdm D61 - 32 - 26 - 1
Alecto D74 - 43 - 24 - 2
Roomburg D70 - 22 - 8
Leiden D101 - 71 - 5
HGC D40 - 41 - 2
Groen-Geel D161 - 21 - 4
Forescate D43 - 14 - 03 - 0
Cartouche D42 - 17 - 3