Dames 4

6e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Uit
07-03-2021 12:00
Nr. 492226
AFGELAST,
Thuis
14-03-2021 12:00
Nr. 494134
AFGELAST,
Thuis
21-03-2021 12:00
Nr. 494142
AFGELAST,
Uit
28-03-2021 12:00
Nr. 494149
AFGELAST,
Thuis
11-04-2021 08:55
Nr. 494161
AFGELAST,
Uit
18-04-2021 12:00
Nr. 494158
AFGELAST,
Thuis
25-04-2021 12:00
Nr. 494168
AFGELAST,
Uit
16-05-2021 12:00
Nr. 494172
AFGELAST,
Let op: Reserve tenue
Thuis
30-05-2021 12:00
Nr. 494177
AFGELAST,
Uit
06-06-2021 12:00
Nr. 494180
AFGELAST,
Let op: Reserve tenue
Thuis
13-06-2021 12:00
Nr. 494190
AFGELAST,

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D46600234018
2.Craeyenhout D66501174015
3.Cartouche D465012413015
4.Alecto D763211812011
5.Leiden D106303161909
6.Klein Zwitserland D4622211908
7.Victoria D145212131407
8.Roomburg D7620482106
9.Leonidas D206123102005
10.hdm D65113101204
11.Groen-Geel D16601551301
12.HGC D4601541801

Teambegeleiders (2)

Spelers (21)

Team resultaten

KleinVictoLeoniCraeyhdm DAlectRoombLeideHGC DGroenForesCarto
Klein Zwitserland D42 - 21 - 15 - 0
Victoria D142 - 5
Leonidas D203 - 21 - 1
Craeyenhout D64 - 0
hdm D61 - 32 - 26 - 1
Alecto D74 - 43 - 24 - 2
Roomburg D70 - 22 - 8
Leiden D101 - 71 - 5
HGC D40 - 41 - 2
Groen-Geel D161 - 21 - 4
Forescate D43 - 14 - 03 - 0
Cartouche D42 - 17 - 3