Dames 1

12e in poule Landelijk - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 november
Kampong D1
SCHC D1
Pinoké D1
Tilburg D1
Bloemendaal D1
Hurley D1
0
HDM D1
1
Rotterdam D1
Amsterdam D1
Klein Zwitserland D1
1
Den Bosch D1
0
HGC D1
Zondag 13 november
1
HGC D1
0
Klein Zwitserland D1
2
Bloemendaal D1
0
Tilburg D1
0
HDM D1
1
Hurley D1
3
Amsterdam D1
0
Rotterdam D1
Zaterdag 12 november
4
Den Bosch D1
0
Kampong D1
0
Pinoké D1
4
SCHC D1

Wedstrijdschema

Thuis
05-03-2023
Nr. 791505
Uit
12-03-2023 12:45
Nr. 791513
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Thuis
18-03-2023
Nr. 791517
Uit
25-03-2023 18:30
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 791524
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Thuis
02-04-2023
Nr. 791529
Tilburg D1
D1
Uit
16-04-2023 12:45
Nr. 791535
Locatie: Sportpark Bredaseweg, Tilburg
Thuis
23-04-2023
Nr. 791541
Uit
30-04-2023 12:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 791546
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
07-05-2023 12:45
Nr. 791557
Locatie: Oosterplas, Den Bosch
Thuis
14-05-2023
Nr. 791558

Poule stand (12e in poule Landelijk - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SCHC D1111010438031
2.Amsterdam D111911378028
3.Den Bosch D1129122910028
4.Hurley D1115241613017
5.HGC D1125162219016
6.Pinoké D1114341317015
7.HDM D1124261723014
8.Bloemendaal D1114161524013
9.Tilburg D1114161020013
10.Rotterdam D1123271628011
11.Kampong D1113171632010
12.Klein Zwitserland D111001184000

Teambegeleiders (5)

Spelers (20)

Team resultaten

TilbuDen BHDM DKleinBloemPinokHGC DSCHC RotteAmsteKampoHurle
Tilburg D10 - 20 - 21 - 11 - 21 - 0
Den Bosch D11 - 01 - 01 - 32 - 04 - 02 - 1
HDM D11 - 13 - 12 - 21 - 20 - 10 - 50 - 1
Klein Zwitserland D10 - 12 - 60 - 10 - 32 - 72 - 4
Bloemendaal D12 - 01 - 93 - 22 - 32 - 11 - 2 -
Pinoké D1 - 0 - 12 - 12 - 10 - 40 - 21 - 1
HGC D10 - 15 - 01 - 01 - 22 - 42 - 0
SCHC D18 - 00 - 03 - 28 - 02 - 0
Rotterdam D11 - 41 - 14 - 31 - 71 - 2
Amsterdam D17 - 02 - 0 - 3 - 13 - 23 - 03 - 0
Kampong D11 - 31 - 23 - 11 - 2 - 3 - 3
Hurley D12 - 34 - 02 - 10 - 03 - 1