Woensdag 8 mei
Uit
08-05-2024
19:30
1. Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190695
Locatie: Schaerweijde, Zeist
Zaterdag 11 mei
Uit
11-05-2024
16:30
Nr. 1154076
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301496
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1303347
Uit
11-05-2024
10:20
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1303556
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
11-05-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1303819
Thuis
11-05-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1279645
Uit
11-05-2024
Nr. 1280575
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Schiedam JO16-2
JO16-5
Uit
11-05-2024
12:45
Barista Italiano koffie ā Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1304506
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Uit
11-05-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190688
Locatie: Sportpark Kees Boekelaan, Bilthoven
Uit
11-05-2024
Nr. 1197951
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Thuis
11-05-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1202470
Fluitdiensten: H2, HEREN 2
Uit
11-05-2024
09:00
veld 2 (C) (Waterveld)
Nr. 1302276
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Uit
11-05-2024
08:30
KG 6 (A) (Zandveld)
Nr. 1302307
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
11-05-2024
10:00
De Guyter veld 3 (A) (Zandveld)
Nr. 1302537
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 1 (B) (Waterveld)
Nr. 1301997
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
Uit
11-05-2024
08:45
Veld 4 (CD) (Semiveld)
Nr. 1298656
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298716
Uit
11-05-2024
08:45
KG 2 (AB) (Waterveld)
Nr. 1299007
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van tweede genoemde team, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
11-05-2024
11:30
Veld 4 (AB) (Zandveld)
Nr. 1298977
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1299436
Thuis
11-05-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307656
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1307005
MO14-1
Tilburg MO14-1
Thuis
11-05-2024
10:20
Veld: KG2
Nr.
Thuis
11-05-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1306527
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld: KG5
Nr. 1306555
Uit
11-05-2024
Nr. 1305937
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Uit
11-05-2024
Nr. 1305707
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
11-05-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1279767
Uit
11-05-2024
13:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1305416
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
11-05-2024
Nr. 1305217
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Thuis
11-05-2024
12:25
Veld: KG6
Nr. 1304685
Thuis
11-05-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1305095
Uit
11-05-2024
Nr. 1305246
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Uit
11-05-2024
Nr. 1305467
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
Thuis
11-05-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1190349
MO18-2
Schiedam MO18-1
Thuis
11-05-2024
09:45
Veld: KG4
Nr. 1198234
Uit
11-05-2024
Nr. 1203848
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Schiedam MO18-5
MO18-5
Uit
11-05-2024
11:00
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1204285
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Thuis
11-05-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204338
Fluitdiensten: D30-2, DAMES VET B
Uit
11-05-2024
11:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204074
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
11-05-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1204129
Fluitdiensten: DO25-3, DAMES JONG 3
Uit
11-05-2024
09:20
Veld 6 (miniveld)(1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300486
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld: ZMINI
Nr. 1300426
Uit
11-05-2024
08:30
Veld 2 (A) (Zandveld)
Nr. 1300518
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
11-05-2024
Nr. 1300427
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Thuis
11-05-2024
09:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1313012
Thuis
11-05-2024
Nr. 1300366
AFGELAST, Eerst genoemde team is niet aanwezig
Uit
11-05-2024
08:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1299497
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team, Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
11-05-2024
Nr. 1299557
AFGELAST, Onvoldoende spelers aanwezig van eerst genoemde team
Uit
11-05-2024
Nr. 1299857
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Zondag 12 mei
D8
Delfshaven D5
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld: KG5
Nr. 1173487
Fluitdiensten: D7, DAMES 7
Uit
12-05-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156182
Locatie: Sportpark Bergenshuizen, Vught
Uit
12-05-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1171922
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Thuis
12-05-2024
12:15
Veld: KG6
Nr. 1172317
Fluitdiensten: D6, DAMES 6
Thuis
12-05-2024
10:30
Veld: KG6
Nr. 1172977
Fluitdiensten: D5, DAMES 5
Thuis
12-05-2024
10:30
Veld: KG5
Nr. 1173109
Fluitdiensten: D8, DAMES 8
DO25-1
Schiedam DO25-1
Thuis
12-05-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1296465
Fluitdiensten: H4, HEREN 4
DO25-2
Scoop Delft DO25-2
Thuis
12-05-2024
12:30
Veld: KG4
Nr. 1296711
Fluitdiensten: DO25-1, DAMES JONG 1
Uit
12-05-2024
12:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1296652
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Uit
12-05-2024
14:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1297071
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
12-05-2024
16:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1171269
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
12-05-2024
Nr. 1171267
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1170412
SC
HO25-4
Scoop Delft HO25-1
Thuis
12-05-2024
11:00
Veld: KG2
Nr. 1296344
Fluitdiensten: HO25-2, HEREN JONG 2
Thuis
12-05-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1296234
Fluitdiensten: HO25-4, HEREN JONG 4
Delfshaven HO25-1
HO25-3
Uit
12-05-2024
10:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1296347
Locatie: Sportpark Blijdorp, Rotterdam