Vrijdag 5 april
Uit
05-04-2024
21:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1332141
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Uit
05-04-2024
20:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1332142
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Thuis
05-04-2024
Nr. 1332145
Thuis
05-04-2024
Nr. 1332142
Thuis
05-04-2024
Nr. 1332745
Uit
05-04-2024
21:00
Veld 2 (1/2) (Zandveld)
Nr. 1332739
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Forescate DS2
DS4
Uit
05-04-2024
20:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1332707
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
DS4
Forescate DS1
Thuis
05-04-2024
Nr. 1332705
Zaterdag 6 april
Uit
06-04-2024
11:35
Veld 4 (AB) (Semiveld)
Nr. 1301432
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
08:30
Kunstgrasveld 2 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301461
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1301490
Uit
06-04-2024
09:30
3 Molenveld (CD) (Waterveld)
Nr. 1301762
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
08:30
Veld 2 (CD) (Semiveld)
Nr. 1301730
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Uit
06-04-2024
08:30
KG 2 (Waterveld)
Nr. 1303288
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
06-04-2024
17:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1303340
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
12:05
Veld: KG3
Nr. 1303400
Uit
06-04-2024
10:10
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1303551
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
06-04-2024
08:45
Veld: KG6
Nr. 1303520
Uit
06-04-2024
13:55
Kera Bijoux veld 2 (Zandveld)
Nr. 1303730
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1313125
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1280718
Uit
06-04-2024
13:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304159
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1304099
Thuis
06-04-2024
12:25
Veld: KG6
Nr. 1303950
Thuis
06-04-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1303815
Goeree Overflakkee JO14-1
JO14-6
Uit
06-04-2024
11:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 1312719
Locatie: Terrein van de Pallandtpolder, Middelharnis
Xenios JO16-1
JO16-1
Uit
06-04-2024
12:00
XENIOS - hoofdveld1 (Waterveld)
Nr. 1279637
Locatie: Sportpark Sloten-Oost, Amsterdam
Uit
06-04-2024
15:30
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1280566
Locatie: Marienweide, AERDENHOUT
Uit
06-04-2024
13:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1304371
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
15:25
Veld: KG4
Nr. 1304311
Uit
06-04-2024
16:25
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1304501
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
15:15
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1304449
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Uit
06-04-2024
14:00
Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken (Waterveld)
Nr. 1190674
Locatie: Push, Breda
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1197940
Thuis
06-04-2024
17:00
Veld: KG5
Nr. 1202462
Fluitdiensten: H3 (Floris Arts, Rogier Tamminga), HEREN 3
Uit
06-04-2024
08:45
LG-veld 7 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302302
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
06-04-2024
10:00
Half veld (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1302592
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Uit
06-04-2024
12:10
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1302532
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel C
Nr. 1301860
Uit
06-04-2024
12:15
AH De Wolf - veld 7 (C) (Zandveld)
Nr. 1301831
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
06-04-2024
10:55
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1301992
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
06-04-2024
13:20
AH De Wolf - veld 7 (C) (Zandveld)
Nr. 1301897
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel D
Nr. 1302130
Uit
06-04-2024
08:45
HDM Samen Sterk veld (AB) (Waterveld)
Nr. 1298590
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1298651
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1298710
Uit
06-04-2024
10:30
Veld 4 (AB) (Waterveld)
Nr. 1298741
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
09:30
Veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299002
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Uit
06-04-2024
08:30
Kunstgrasveld 2 (AB) (Waterveld)
Nr. 1298972
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
06-04-2024
10:15
Veld 2 (AB) (Semiveld)
Nr. 1299032
Locatie: Sportpark Merenveld, Bleiswijk
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1299430
Uit
06-04-2024
09:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307646
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Thuis
06-04-2024
11:45
Veld: KG4
Nr. 1306700
Uit
06-04-2024
14:50
veld 5 (Zandveld)
Nr. 1313169
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Uit
06-04-2024
11:45
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1307539
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
06-04-2024
09:45
Veld: KG4
Nr. 1307331
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: KG3
Nr. 1307271
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld: KG5
Nr. 1307301
Uit
06-04-2024
14:55
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1307060
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
06-04-2024
15:30
LST-veld (Waterveld)
Nr. 1306820
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1306999
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306639
Uit
06-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1281136
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Thuis
06-04-2024
13:35
Veld: KG4
Nr. 1312820
Uit
06-04-2024
17:50
KG 2 (Waterveld)
Nr. 1312765
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
06-04-2024
14:00
WK veld (Waterveld)
Nr. 1306520
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
16:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1306400
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1306549
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1305905
Uit
06-04-2024
14:30
KG 6 (Zandveld)
Nr. 1306219
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
06-04-2024
13:40
Veld: KG3
Nr. 1305931
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld: KG3
Nr. 1305701
Uit
06-04-2024
12:00
Gorlaeusveld (Zandveld)
Nr. 1312849
Locatie: Gorlaeus Sportcomplex, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1279758
Uit
06-04-2024
17:40
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1305411
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Thuis
06-04-2024
15:10
Veld: KG5
Nr. 1305211
Thuis
06-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1304561
Thuis
06-04-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1304679
Uit
06-04-2024
13:45
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1304851
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
06-04-2024
10:15
Veld: LSTVELD
Nr. 1305061
Uit
06-04-2024
14:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1305271
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Thuis
06-04-2024
17:15
Veld: KG4
Nr. 1305089
Uit
06-04-2024
12:30
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1305241
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
06-04-2024
16:50
Veld: KG3
Nr. 1305461
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1190339
Uit
06-04-2024
14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1198222
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
16:25
KG 5 (Zandveld)
Nr. 1203841
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1204225
EIGEN REGELING
Thuis
06-04-2024
17:40
Veld: KG2
Nr. 1204276
Fluitdiensten: D7, DAMES 7
Uit
06-04-2024
16:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204330
Locatie: Groenhovenpark (P - Groenheuvel), Gouda
Uit
06-04-2024
12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204067
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Thuis
06-04-2024
16:05
Veld: KG6
Nr. 1204120
Fluitdiensten: D8, DAMES 8
Thuis
06-04-2024
12:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300481
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1313004
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300420
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KG3 - Deel D
Nr. 1300450
Thuis
06-04-2024
14:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300751
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300512
Uit
06-04-2024
11:30
Veld 5 (B) (Semiveld)
Nr. 1300422
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
06-04-2024
10:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1313005
Uit
06-04-2024
08:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1299460
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KG3 - Deel A
Nr. 1300360
Uit
06-04-2024
08:40
Veld 6 (B) (Zandveld)
Nr. 1299492
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
06-04-2024
08:20
Wittebrugveld (B) (Zandveld)
Nr. 1299550
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel B
Nr. 1299580
Uit
06-04-2024
08:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (B) (Zandveld)
Nr. 1299852
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
06-04-2024
08:30
Ruitenburg veld (C) (Waterveld)
Nr. 1299881
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1299820
Thuis
06-04-2024
09:30
Veld: KG3 - Deel C
Nr. 1300090
Zondag 7 april
Uit
07-04-2024
16:15
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1173472
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1158393
SC
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG2
Nr. 1171900
Fluitdiensten: D30-2 (Crystal Dolphin, Marloon van Nistelrooij), DAMES VET B
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1159185
Fluitdiensten: D2 (Claire Wareman, Emily Lochtenberg), DAMES 2
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1159746
Fluitdiensten: D30-1 (Noortje van Es, Marsha Cox), DAMES VET A
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld: KG2
Nr. 1172427
Fluitdiensten: D3 (Leonne Dieleman, Kim Rijsdijk), DAMES 3
Uit
07-04-2024
12:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1172300
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
07-04-2024
15:15
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1172960
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
07-04-2024
12:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173092
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Uit
07-04-2024
14:00
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1296443
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
07-04-2024
12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1296695
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
07-04-2024
12:45
Veld: KG4
Nr. 1296638
Fluitdiensten: D4 (Naomi Stiekema, Joella Raquel Gonçalves Neto), DAMES 4
Uit
07-04-2024
14:30
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 1297055
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Thuis
07-04-2024
14:30
Veld: KG4
Nr. 1297055
Fluitdiensten: DO25-3 (Liv Spiegeler, Hester Sweens), DAMES JONG 3
Uit
07-04-2024
11:00
ABN AMRO KG1 (Waterveld)
Nr. 1160111
Locatie: Sportpark Aelbertsbergweg, Bloemendaal
Kikkers H2-O
H3
Uit
07-04-2024
12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1160633
Locatie: Getsewoud-Noord, Nieuw-vennep
Uit
07-04-2024
12:45
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1161162
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
07-04-2024
10:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1189172
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
Thuis
07-04-2024
12:00
Veld: KG5
Nr. 1189176
Fluitdiensten: H30-4 (Ruben Griffioen, Michael Wijlhuizen), HEREN VET D
Thuis
07-04-2024
14:00
Veld: KG5
Nr. 1171250
Fluitdiensten: H30-3 (Jan van Nass, Edwin Heeregrave), HEREN VET C
Thuis
07-04-2024
14:00
Veld: KG6
Nr. 1171252
Fluitdiensten: H30-6 (Frank Kruter, Ruud Smits), HEREN VET F
Thuis
07-04-2024
12:15
Veld: KG6
Nr. 1171431
Fluitdiensten: HO25-4 (Teun Spil, Friso de Boer), HEREN JONG 4
Uit
07-04-2024
10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170398
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Uit
07-04-2024
11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1297375
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Let op:
Reserve tenue
Uit
07-04-2024
12:25
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1297832
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
07-04-2024
10:30
Veld: KG6
Nr. 1296332
Fluitdiensten: H30-5 (Alexander van Marle, Jaap-Jan Stapel), HEREN VET E
Uit
07-04-2024
14:30
veld 4 (Semiveld)
Nr. 1296221
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam