Vrijdag 19 april
Uit
19-04-2024
20:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1332152
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Thuis
19-04-2024
Nr. 1332156
Thuis
19-04-2024
Nr. 1332154
Uit
19-04-2024
21:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1332153
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Zaterdag 20 april
Uit
20-04-2024
09:30
Wittebrugveld (CD) (Zandveld)
Nr. 1301437
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301468
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 1 (AB) (Waterveld)
Nr. 1301767
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301737
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3 (Waterveld)
Nr. 1303298
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
20-04-2024
12:40
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1303405
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
20-04-2024
08:30
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1303525
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
20-04-2024
08:45
Veld: KG6
Nr. 1303737
Fluitdiensten: JO16-6 (Ethan van Straten), JB6 (1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: KG3
Nr. 1313129
Fluitdiensten: JO16-6 (Hamish Slinger), JB6 (1x) + ouder
Uit
20-04-2024
10:20
Wagener Stadion (Waterveld)
Nr. 1280724
Locatie: Wagener Stadion, Amstelveen
Thuis
20-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1304166
Fluitdiensten: Hugo Cerutti, Patrice Grabietz
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1304105
Fluitdiensten: JO16-2 (Vince van der Snel), JB2 (1x) + ouder
Uit
20-04-2024
12:15
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1303955
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Thuis
20-04-2024
12:35
Veld: KG4
Nr. 1312726
Fluitdiensten: JO18-2 (Yorick van Oordt), JA2(1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1279644
BS (2x)
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1280573
Fluitdiensten: Jaap-Jan Stapel, Jurriaan van der Stok, SC (2x)
Uit
20-04-2024
17:45
KG 4 (Waterveld)
Nr. 1304376
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
20-04-2024
10:30
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 1304317
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
14:25
Veld: KG4
Nr. 1304456
EIGEN REGELING
Uit
20-04-2024
14:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190684
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Thuis
20-04-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1197948
Fluitdiensten: Ted Appelman, David Thomas
Uit
20-04-2024
09:45
Veld 6 (B) (Zandveld)
Nr. 1302368
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
08:30
veld 3 (B) (Semiveld)
Nr. 1302597
Locatie: Sportpark Elsgeest, Voorhout
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel C
Nr. 1301866
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel B
Nr. 1301838
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 3 (A) (Waterveld)
Nr. 1301905
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel D
Nr. 1302136
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298597
Thuis
20-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1298748
Uit
20-04-2024
10:30
De Guyter veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1299037
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1307679
Fluitdiensten: Guido Jaspers, Patrice Grabietz
Uit
20-04-2024
08:30
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 1306705
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1313176
Fluitdiensten: JO16-2 (Mees Dreesmann), JB2 (1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
11:30
Veld: KG5
Nr. 1307546
Fluitdiensten: Klaas van der Grinten
Uit
20-04-2024
10:10
Stanislas veld (Zandveld)
Nr. 1307337
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Uit
20-04-2024
10:20
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1307277
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1307307
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1307067
EIGEN REGELING
Thuis
20-04-2024
10:45
Veld: KG4
Nr. 1306827
Fluitdiensten: JO16-6 (Willem Oppedijk van Veen), JB6(1x) + ouder
MO14-1
GHBS MO14-1
Thuis
20-04-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1281143
Fluitdiensten: David Thomas, Jeroen in 't Veld, SC (2x)
Uit
20-04-2024
10:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 1312825
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
10:45
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1333694
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1306407
Fluitdiensten: JO18-2 (Noah Krassenburg), JA2(1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1305909
Fluitdiensten: MO18-1 (Frederique Venker), MA1 (1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
15:10
Veld: KG5
Nr. 1306226
Fluitdiensten: JO16-1 (Christiaan Berkhemer), JB1 (1x) + ouder
Thuis
20-04-2024
12:25
Veld: KG6
Nr. 1312856
EIGEN REGELING
Uit
20-04-2024
12:10
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 1279764
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Uit
20-04-2024
15:50
WK veld (Waterveld)
Nr. 1304567
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
15:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 1304856
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
10:50
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1305067
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
20-04-2024
09:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305276
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
MO18-1
Oranje Rood MO18-1
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1190347
BS (2x)
Uit
20-04-2024
14:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1198229
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
Uit
20-04-2024
10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204237
Locatie: Sportpark Zegersloot, Alphen aan den Rijn
Uit
20-04-2024
11:00
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 1204281
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Uit
20-04-2024
14:10
veld 4 (Zandveld)
Nr. 1204323
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, Rotterdam
Uit
20-04-2024
08:45
Veld 2 (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1313011
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Let op:
Reserve tenue
Uit
20-04-2024
09:00
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300756
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300726
Uit
20-04-2024
09:00
De Guyter veld 3 (C) (Zandveld)
Nr. 1301018
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1299467
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: KG4 - Deel D
Nr.
OEFEN
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: KG4 - Deel C
Nr. 1299586
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1299888
Thuis
20-04-2024
09:30
Veld: KG4 - Deel B
Nr. 1299826
Uit
20-04-2024
10:30
De Guyter veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1300126
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Zondag 21 april
Uit
21-04-2024
11:00
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1173481
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1156162
BS
Thuis
21-04-2024
14:30
Veld: KG1
Nr. 1188891
Fluitdiensten: H30-2 (Roderick Jongbloed, Jeroen Voorham), HEREN VET B
Thuis
21-04-2024
14:00
Veld: KG6
Nr. 1171913
Fluitdiensten: D30-2 (Anke Storms, Stephanie Mekking), DAMES VET B
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: KG6
Nr. 1159198
Fluitdiensten: Bart de Liefde, Lidian Mentink, SC
Thuis
21-04-2024
12:15
Veld: KG6
Nr. 1159757
Fluitdiensten: D30-1 (Charlotte Plugge, Leonoor Voskamp), DAMES VET A
Thuis
21-04-2024
11:30
Veld: KG5
Nr. 1172440
Fluitdiensten: D3 (Noortje Riedstra, Maartje Nijenhuis), DAMES 3
Uit
21-04-2024
10:45
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1172311
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
21-04-2024
15:40
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172971
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
Uit
21-04-2024
09:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1173103
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
21-04-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1296459
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
Thuis
21-04-2024
13:15
Veld: KG5
Nr. 1296648
Fluitdiensten: D4 (Laura van Breugel, Lyke Kruizinga), DAMES 4
Uit
21-04-2024
12:15
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1297068
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
DO25-6
Thor DO25-4
Thuis
21-04-2024
15:00
Veld: KG5
Nr. 1297065
Fluitdiensten: DO25-3 (Fabiƫnne Kuiper, Eline Teunissen), DAMES JONG 3
Oranje Rood H1
H1
Uit
21-04-2024
14:45
Nr. 1154057
Locatie: Genneper Parken, Eindhoven
Uit
21-04-2024
10:30
Veld 2 - ABNAmro (Waterveld)
Nr. 1160120
Locatie: Sportpark 'Klein Brandt', Almere
Uit
21-04-2024
12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1160644
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
21-04-2024
10:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1161173
Locatie: Sportpark Bestevaer (Huizen), Naarden
Thuis
21-04-2024
10:30
Veld: KG1
Nr. 1189185
Fluitdiensten: David Thomas, Jaap Quarles van Ufford, SC
Thuis
21-04-2024
14:45
Veld: KG2
Nr. 1171261
Fluitdiensten: H30-5 (Otto Patijn, Peter Seyffert), HEREN VET E
Thuis
21-04-2024
13:00
Veld: KG4
Nr. 1171263
Fluitdiensten: HO25-3 (Quux van Luik, Reinier Quekel), HEREN JONG 3
Thuis
21-04-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1171441
Fluitdiensten: H45-1 (Mark Visscher, Olivier van Hardenbroek), HEREN LA
Uit
21-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1170407
Locatie: Sportpark Schweitzerdreef, Maassluis
H45-1
Schiedam H45-1
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld: KG2
Nr. 1297382
Fluitdiensten: H30-6 (Ewout Stoops, Michiel Steeman), HEREN VET F
Uit
21-04-2024
14:30
Rabobank Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1297837
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Uit
21-04-2024
15:40
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 1296341
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
21-04-2024
11:15
Veld: KG4
Nr. 1296342
Fluitdiensten: H30-4 (Bruno Goberna, Patrick de Jong), HEREN VET D