Woensdag 10 april
Thuis
10-04-2024
20:45
Veld: KG5
Nr. 1170402
Vrijdag 12 april
Thuis
12-04-2024
Nr. 1332148
Thuis
12-04-2024
Nr. 1332149
Uit
12-04-2024
21:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1332148
Locatie: Hertogspark, Rijpwetering
Thuis
12-04-2024
Nr. 1332151
Kikkers S1-mix
HS3
Uit
12-04-2024
21:30
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1332751
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Uit
12-04-2024
20:30
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1332748
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Let op:
Reserve tenue
DS4
Mijdrecht DS1
Thuis
12-04-2024
Nr. 1332714
Noordwijk DS1
DS4
Uit
12-04-2024
21:00
1 Polytan Rio (Waterveld)
Nr. 1332713
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Zaterdag 13 april
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1301433
Uit
13-04-2024
08:30
Rabo veld (AB) (Zandveld)
Nr. 1301463
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Uit
13-04-2024
12:00
De Guyter veld 3 (AB) (Zandveld)
Nr. 1301495
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1301763
Uit
13-04-2024
09:15
Veld 4 (CD) (Waterveld)
Nr. 1301734
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1303291
Uit
13-04-2024
10:40
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1303342
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
13-04-2024
11:05
Veld: KG3
Nr. 1303403
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1303552
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: KG3
Nr. 1303523
Uit
13-04-2024
13:15
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1303732
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
13-04-2024
12:10
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1313128
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
13-04-2024
10:20
Veld: KG1
Nr. 1280721
Uit
13-04-2024
14:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1304163
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304104
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
12:10
Veld: KG2
Nr. 1303953
Uit
13-04-2024
15:40
DSW veld (Semiveld)
Nr. 1312723
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Uit
13-04-2024
12:10
Veld 16 (Waterveld)
Nr. 1279639
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), Amstelveen
Uit
13-04-2024
10:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1280570
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
13:45
Veld: LSTVELD
Nr. 1304372
Thuis
13-04-2024
14:55
Veld: KG4
Nr. 1304314
Thuis
13-04-2024
15:10
Veld: KG5
Nr. 1304502
Uit
13-04-2024
14:30
Chalant ICT Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1304453
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld: KG1
Nr. 1190679
Uit
13-04-2024
15:50
Rabobank (Waterveld)
Nr. 1197944
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
13-04-2024
16:10
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 1202465
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
13-04-2024
11:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302274
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302303
Thuis
13-04-2024
14:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302593
Thuis
13-04-2024
13:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1302533
Uit
13-04-2024
09:35
Veld 3 (D) (Zandveld)
Nr. 1301865
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
10:10
Oefenveldje (1/2) (A) (Zandveld)
Nr. 1301833
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel D
Nr. 1301993
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel C
Nr. 1301901
Uit
13-04-2024
08:30
Jumbo Hockey veld 7 (1/2) (B) (Zandveld)
Nr. 1302135
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
Uit
13-04-2024
11:00
Veld 2 (CD) (Zandveld)
Nr. 1298594
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG5 - Half veld (C+D)
Nr. 1298654
Uit
13-04-2024
10:20
Juva Regenboogveld (4) (AB) (Waterveld)
Nr. 1298715
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Uit
13-04-2024
11:30
Veld 1 (AB) (Waterveld)
Nr. 1298743
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
13-04-2024
09:45
Veld: KG4 - Half veld (C+D)
Nr. 1299003
Thuis
13-04-2024
09:45
Veld: KG4 - Half veld (A+B)
Nr. 1298973
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld: KG5 - Half veld (A+B)
Nr. 1299033
Uit
13-04-2024
12:15
Veld 3 (CD) (Zandveld)
Nr. 1299435
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG1
Nr. 1307651
Thuis
13-04-2024
10:35
Veld: KG6
Nr. 1306703
Uit
13-04-2024
12:40
BICT Groep veld (3) (Waterveld)
Nr. 1313173
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Uit
13-04-2024
Nr. 1307543
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
MO12-3
Delfshaven MO12-1
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: LSTVELD
Nr. 1307334
Thuis
13-04-2024
11:15
Veld: KG4
Nr. 1307274
Thuis
13-04-2024
08:45
Veld: KG6
Nr. 1307304
Uit
13-04-2024
Nr. 1307062
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
13-04-2024
Nr. 1306822
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
13-04-2024
15:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1307004
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
12:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306644
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Phoenix MO14-1
MO14-1
Uit
13-04-2024
10:20
1. Rabobank veld (Waterveld)
Nr. 1281140
Locatie: Sportpark Koeburgweg, Zeist
Thuis
13-04-2024
12:40
Veld: KG3
Nr. 1312823
Uit
13-04-2024
13:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1312767
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Uit
13-04-2024
Nr. 1306522
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Uit
13-04-2024
17:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1306402
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
10:50
BICT Groep veld (3) (Waterveld)
Nr. 1306554
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Uit
13-04-2024
13:40
Kunstgrasveld 3 (Zandveld)
Nr. 1305908
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
13-04-2024
14:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1306223
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
14:15
Veld: KG3
Nr. 1305934
Thuis
13-04-2024
12:25
Veld: KG6
Nr. 1305704
Uit
13-04-2024
10:45
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1312853
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
13-04-2024
12:10
Veld: KG1
Nr. 1279761
Thuis
13-04-2024
16:05
Veld: KG6
Nr. 1305412
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KG3
Nr. 1305214
Thuis
13-04-2024
14:00
Veld: KG2
Nr. 1304564
Uit
13-04-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304684
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
13:05
Veld: KG4
Nr. 1304852
Thuis
13-04-2024
13:20
Veld: KG5
Nr. 1305064
Thuis
13-04-2024
16:45
Veld: KG4
Nr. 1305272
Uit
13-04-2024
13:45
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 1305094
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1305242
Thuis
13-04-2024
12:00
Veld: LSTVELD
Nr. 1305464
Uit
13-04-2024
14:15
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1190341
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KG1
Nr. 1198226
Thuis
13-04-2024
17:40
Veld: KG1
Nr. 1203845
Uit
13-04-2024
13:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1204228
Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
Uit
13-04-2024
Nr. 1204281
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Thuis
13-04-2024
15:50
Veld: KG2
Nr. 1204336
Thuis
13-04-2024
17:00
Veld: KG5
Nr. 1204071
Uit
13-04-2024
15:30
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1204125
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Thuis
13-04-2024
09:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300484
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG3 - Deel C
Nr. 1313007
Uit
13-04-2024
10:30
Veld 5 (B) (Semiveld)
Nr. 1300425
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
09:30
2 Heineken 0.0-veld (D) (Waterveld)
Nr. 1300455
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Thuis
13-04-2024
10:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300754
Thuis
13-04-2024
15:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1300515
Uit
13-04-2024
12:10
Miniveld 6 (1/4) (A) (Zandveld)
Nr. 1300725
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Thuis
13-04-2024
12:30
Veld: ZMINI - Deel A
Nr. 1301015
Uit
13-04-2024
10:00
Veld 4 (D) (Zandveld)
Nr. 1313010
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Uit
13-04-2024
09:00
Veld 3 (C) (Waterveld)
Nr. 1299464
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
09:00
Chalant ICT Veld 3 (C) (Semiveld)
Nr. 1300365
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG3 - Deel D
Nr. 1299493
Uit
13-04-2024
10:15
Veld 1 (D) (Waterveld)
Nr. 1299554
Locatie: Madestein (Loosduinen), 's-gravenhage
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel A
Nr. 1299853
Uit
13-04-2024
11:00
Veld 3 (B) (Zandveld)
Nr. 1299883
Locatie: Wateringse Veld, 's-Gravenhage
Uit
13-04-2024
08:30
Veld 2 (B) (Zandveld)
Nr. 1299825
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
13-04-2024
08:30
Ruitenburg veld (C) (Waterveld)
Nr. 1300095
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', Delft
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: KG4 - Deel B
Nr. 1300124
Zondag 14 april
Thuis
14-04-2024
14:00
Veld: KG5
Nr. 1211097
Fluitdiensten: DO25-2 (Anne Visker, Rebecca van Duren), DAMES JONG 2
Uit
14-04-2024
12:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156157
Locatie: Sportpark Bestevaer (Huizen), Naarden
Uit
14-04-2024
11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158401
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Uit
14-04-2024
14:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 1171906
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
Uit
14-04-2024
10:45
De Klapperboom (Waterveld)
Nr. 1159193
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, Utrecht
Uit
14-04-2024
10:30
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 1159753
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Uit
14-04-2024
Nr. 1172435
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Let op:
Reserve tenue
Thuis
14-04-2024
13:00
Veld: KG4
Nr. 1172965
Fluitdiensten: D7 (Charlotte Bedwell, Laurien Vis), DAMES 7
Thuis
14-04-2024
14:45
Veld: KG4
Nr. 1173097
Fluitdiensten: D6 (Rhian Ball, Annemiek de Looze), DAMES 6
Thuis
14-04-2024
14:00
Veld: KG6
Nr. 1296452
Fluitdiensten: H4 (Louis Leestemaker, Oberon Janszen), HEREN 4
DO25-2
Thor DO25-1-O
Thuis
14-04-2024
12:00
Veld: KG5
Nr. 1296701
Fluitdiensten: DO25-1 (Clara Kretschmar, Frederique de Graaff), DAMES JONG 1
Uit
14-04-2024
10:30
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 1296643
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
Thuis
14-04-2024
14:30
Veld: KG2
Nr. 1297063
Fluitdiensten: D8 (Anouk Voorheijen), DAMES 8
Uit
14-04-2024
Nr. 1297062
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Thuis
14-04-2024
10:30
Veld: KG6
Nr. 1160640
Fluitdiensten: H30-1 (Philip Kaufmann, Lodewijk Cornelissen), HEREN VET A
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG1
Nr. 1161167
Fluitdiensten: H2 (Didier Witte, Richard Wijtenburg-Smith), HEREN 2
Thuis
14-04-2024
12:15
Veld: KG6
Nr. 1189180
Fluitdiensten: H3 (Alexander van Dijkman, Sebas ten Holter), HEREN 3
Uit
14-04-2024
12:15
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 1189180
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Uit
14-04-2024
10:25
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 1171256
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Uit
14-04-2024
12:30
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1171259
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Let op:
Reserve tenue
Uit
14-04-2024
14:15
Kunstgrasveld 5 (Zandveld)
Nr. 1171434
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
H45-2
Schiedam H45-3
Thuis
14-04-2024
11:00
Veld: KG2
Nr. 1297833
Fluitdiensten: HO25-2 (Job Linssen), HEREN JONG 2
Thuis
14-04-2024
12:45
Veld: KG2
Nr. 1296224
Fluitdiensten: H45-2 (Maurits Blanson Henkemans, Karel van Noordenne), HEREN VET LB
Uit
14-04-2024
12:15
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1296338
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
Let op:
Reserve tenue