Zaal MC11

6e in poule Meisjes C Lente 5e klasse D
3e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse B
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
1
Pijnacker MC6
4
Spijkenisse MC4

Wedstrijdschema

Thuis
04-04-2020 13:40
Veld: KG4
Nr. 399908
Thuis
18-04-2020 14:10
Veld: KG5
Nr. 399914
Uit
09-05-2020
Nr. 399913
Let op: Reserve tenue
Uit
16-05-2020
Nr. 399918
Thuis
06-06-2020
Nr. 399920
Uit
13-06-2020
Nr. 399925

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse MC411004103
2.Rotterdam MC1311003003
3.Zoetermeer MC811001003
4.Berkel-Rodenrijs MC1010010100
5.Pijnacker MC610011400
6.Klein Zwitserland MC1110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MC543019409
2.Alkemade MC14202151306
3.Klein Zwitserland MC114202121106
4.Zoetermeer MC841125804
5.Rotterdam MC14411251004
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MC85410395013
2.Goeree Overflakkee MC153201811011
3.Leonidas MC65203131406
4.Gouda MC55203182206
5.Klein Zwitserland MC11511372804
6.Wateringse veld MC4510492403

Begeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

BerkeKleinPijnaZoeteRotteSpijk
Berkel-Rodenrijs MC10
Klein Zwitserland MC11
Pijnacker MC61 - 4
Zoetermeer MC8
Rotterdam MC13
Spijkenisse MC4
KleinZoeteRotteHDS MAlkem
Klein Zwitserland MC11
Zoetermeer MC8
Rotterdam MC141 - 12 - 0
HDS MC52 - 03 - 0
Alkemade MC17 - 2
KleinGoereWaterVictoLeoniGouda
Klein Zwitserland MC114 - 2
Goeree Overflakkee MC13 - 34 - 13 - 3
Wateringse veld MC42 - 8
Victoria MC87 - 07 - 0
Leonidas MC61 - 35 - 1
Gouda MC53 - 52 - 93 - 2