Zaal Meisjes C6

7e in poule 3e klasse Meisjes C Poule H
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
6
Leiden MC7
2
Klein Zwitserland MC6
0
IJssel MC3
1
Leiden MC7
4
IJssel MC3
1
Klein Zwitserland MC6
3
Ypenburg MC3
5
Craeyenhout MC5
1
Ypenburg MC3
2
Noordwijk MC3
1
Noordwijk MC3
1
Craeyenhout MC5
Zondag 10 februari
4
Craeyenhout MC5
3
Leiden MC7
1
Klein Zwitserland MC6
4
Leiden MC7
0
Klein Zwitserland MC6
8
Craeyenhout MC5
3
Cartouche MC5
2
IJssel MC3
0
Cartouche MC5
4
Noordwijk MC3
2
IJssel MC3
0
Noordwijk MC3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 3e klasse Meisjes C Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche MC5129212919029
2.IJssel MC3127322613024
3.Craeyenhout MC5127143927022
4.Leiden MC7126152523019
5.Noordwijk MC3124352426015
6.Ypenburg MC312219273407
7.Klein Zwitserland MC6121110144204

Spelers (2)

Team resultaten

CarCraIJsKleLeiNooYpe
Cartouche MC54 - 13 - 22 - 11 - 10 - 42 - 1
Craeyenhout MC52 - 41 - 22 - 04 - 36 - 06 - 5
IJssel MC31 - 15 - 14 - 10 - 12 - 02 - 2
Klein Zwitserland MC60 - 20 - 81 - 21 - 42 - 21 - 5
Leiden MC71 - 30 - 20 - 36 - 24 - 23 - 2
Noordwijk MC33 - 41 - 11 - 12 - 33 - 04 - 2
Ypenburg MC32 - 33 - 51 - 23 - 20 - 21 - 2