Zaal Meisjes B10

4e in poule Meisjes B 5e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
6
Leiden MB7
5
Cartouche MB7
6
Klein Zwitserland MB10
2
Cartouche MB7
3
Zoetermeer MB7
3
Evergreen MB2
0
Westland MB6
3
Evergreen MB2
4
Zoetermeer MB7
2
Westland MB6
Zondag 2 februari
4
Cartouche MB7
2
Westland MB6
Zaterdag 1 februari
2
Leiden MB7
2
HUDITO MB5
1
Zoetermeer MB7
2
HUDITO MB5
5
Zoetermeer MB7
1
Leiden MB7

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Meisjes B 5e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Evergreen MB21210114623031
2.Zoetermeer MB7128223925026
3.HUDITO MB5128135229025
4.Klein Zwitserland MB10125074235015
5.Leiden MB7123363143012
6.Cartouche MB7123183248010
7.Westland MB6121011155403

Begeleiders (3)

Spelers (12)

Team resultaten

WestlHUDITZoeteCartoKleinLeideEverg
Westland MB61 - 60 - 32 - 43 - 20 - 3
HUDITO MB59 - 07 - 07 - 14 - 2
Zoetermeer MB74 - 21 - 23 - 15 - 13 - 3
Cartouche MB74 - 23 - 40 - 6
Klein Zwitserland MB106 - 22 - 3
Leiden MB72 - 26 - 55 - 21 - 3
Evergreen MB24 - 25 - 34 - 05 - 34 - 2