Zaal Jongens D4

7e in poule 3e klasse Jongens D Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 december
4
Roomburg JD3
1
Kieviten JD2
0
Roomburg JD3
2
Forescate JD3
4
Forescate JD3
1
Kieviten JD2
Zondag 9 december
1
Forescate JD3
2
Hisalis JD1
0
Klein Zwitserland JD4
4
Hisalis JD1
2
Klein Zwitserland JD4
3
Forescate JD3
5
Kieviten JD2
5
Roomburg JD3
4
Kieviten JD2
2
Cartouche JD5
0
Roomburg JD3
1
Cartouche JD5

Wedstrijdschema

Thuis
06-01-2019 09:30
Nr. 34635
Locatie: Oranjeplein, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1. Zaalleiding: Klein Zwitserland
Thuis
06-01-2019 10:50
Nr. 34655
Locatie: Oranjeplein, Sporthal, 'S-GRAVENHAGE - Veld 1. Zaalleiding: Klein Zwitserland
Uit
13-01-2019 10:10
Nr. 34950
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B. Zaalleiding: Cartouche
Uit
13-01-2019 10:50
Nr. 34917
Locatie: Cartouche Hockey Dome, LEIDSCHENDAM - Veld B. Zaalleiding: Cartouche
Uit
20-01-2019 09:30
Nr. 34592
Locatie: Ridderhof/ Poelgeesthal, De, KOUDEKERK AAN DEN RIJN - Veld 1. Zaalleiding: Forescate
Thuis
20-01-2019 10:10
Nr. 34555
Locatie: Ridderhof/ Poelgeesthal, De, KOUDEKERK AAN DEN RIJN - Veld 1. Zaalleiding: Forescate
Uit
03-02-2019 11:55
Nr. 34784
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1. Zaalleiding: Hisalis
Let op: Reserve tenue
Uit
03-02-2019 12:35
Nr. 34831
Locatie: Lisse FC/Ter Specke hal, LISSE - veld1. Zaalleiding: Hisalis
Let op: Reserve tenue
Uit
10-02-2019 09:30
Nr. 35091
Locatie: HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal, WASSENAAR - Veld 2. Zaalleiding: HGC
Thuis
10-02-2019 10:10
Nr. 35135
Locatie: HGC Hockey Dome/ Wim Schellekens hal, WASSENAAR - Veld 2. Zaalleiding: HGC

Poule stand (7e in poule 3e klasse Jongens D Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate JD3430110509
2.Hisalis JD122006106
3.Roomburg JD341129904
4.Kieviten JD24112111504
5.Cartouche JD521013403
6.HGC JD400000000
7.Klein Zwitserland JD420022700

Team resultaten

CarForHGCHisKieKleRoo
Cartouche JD5
Forescate JD31 - 24 - 1
HGC JD40 - 2
Hisalis JD1
Kieviten JD24 - 25 - 5
Klein Zwitserland JD42 - 30 - 4
Roomburg JD30 - 10 - 24 - 1