Zaal Jongens B4

4e in poule Jongens B Lente 3e klasse C
5e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

HDM
JB4
Uit
06-06-2020 12:00
Nr. 395670
AFGELAST,
JB4
HGC
Thuis
13-06-2020 12:00
Nr. 395671
AFGELAST,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm JB511004003
2.HGC JB411005203
3.Noordwijk JB211003203
4.Klein Zwitserland JB410012300
5.Catwijck JB110012500
6.Pijnacker JB210010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Waddinxveen JB154102711013
2.Rotterdam JB554011710012
3.Victoria JB35212202007
4.Ring Pass Delft JB35122181805
5.Klein Zwitserland JB45113121704
6.Forescate JB35014112901

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

hdm JPijnaNoordKleinHGC JCatwi
hdm JB5
Pijnacker JB20 - 4
Noordwijk JB2
Klein Zwitserland JB4
HGC JB4
Catwijck JB12 - 5
ForesWaddiVictoRotteRing Klein
Forescate JB30 - 55 - 5
Waddinxveen JB18 - 22 - 26 - 3
Victoria JB36 - 32 - 7
Rotterdam JB52 - 44 - 32 - 0
Ring Pass Delft JB33 - 63 - 4
Klein Zwitserland JB45 - 13 - 3