Zaal Heren 1

1e in poule Topklasse Heren senioren Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 20 januari
1
Berkel-Rodenrijs H1
6
Klein Zwitserland H1
4
IJssel H1
2
Leonidas H1
6
Ring Pass Delft H1
1
IJssel H1
1
Ring Pass Delft H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
2
Alecto H1
4
Leonidas H1
1
Alecto H1
8
Klein Zwitserland H1
Zondag 13 januari
3
Berkel-Rodenrijs H1
1
Leonidas H1
5
Berkel-Rodenrijs H1
2
Alecto H1
3
IJssel H1
0
Alecto H1
4
Leonidas H1
2
Ring Pass Delft H1
4
Klein Zwitserland H1
2
Ring Pass Delft H1
5
Klein Zwitserland H1
2
IJssel H1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Topklasse Heren senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H11010004912030
2.Berkel-Rodenrijs H1107123525022
3.IJssel H1104153137013
4.Leonidas H1104062630012
5.Ring Pass Delft H1103253433011
6.Alecto H1100010165400

Spelers (4)

Team resultaten

AleBerIJsKleLeoRin
Alecto H12 - 53 - 51 - 82 - 43 - 6
Berkel-Rodenrijs H15 - 24 - 21 - 63 - 12 - 1
IJssel H13 - 04 - 80 - 24 - 25 - 5
Klein Zwitserland H14 - 15 - 35 - 23 - 14 - 2
Leonidas H17 - 01 - 32 - 50 - 54 - 2
Ring Pass Delft H17 - 21 - 16 - 11 - 73 - 4