Zaal Heren 1

11e in poule Hoofdklasse Heren senioren Poule A
1e in poule Hoofdklasse/Promotieklasse - promotie/degradatie Heren senioren 2e ronde Poule nr 2 PK - nr 11 HK
7e in poule Goldcup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule Kwartfinale
2e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West
3e in poule TalentCup Heren Senioren Tussencompetitie Poulefase Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal H12216336224051
2.Kampong H12216336230051
3.HGC H12212467851040
4.Amsterdam H12212465840040
5.Oranje-Rood H12211565346038
6.Den Bosch H12210754733037
7.Rotterdam H12210575951035
8.Pinoké H1224993646021
9.Almere H12253143462018
10.Tilburg H12228122663014
11.Klein Zwitserland H12234152655013
12.SCHC H1222317357509
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H122004106
2.hdm H120021400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pinoké H111005103
2.Amsterdam H111004103
3.Tilburg H111002103
4.Den Bosch H110102201
5.Schaerweijde H110102201
6.Cartouche H110011200
7.Klein Zwitserland H110011400
8.Groningen H110011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche H111004203
2.Klein Zwitserland H111003203
3.IJsseloever H110012300
4.Zoetermeer H110012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Amsterdam H1330010509
2.HGC H1320112506
3.Klein Zwitserland H1310261103
4.Bloemendaal H1300341100

Spelers (4)

Team resultaten

AlmAmsBloDenHGCKamKleOraPinRotSCHTil
Almere H11 - 31 - 21 - 40 - 41 - 42 - 12 - 13 - 32 - 23 - 11 - 1
Amsterdam H14 - 12 - 23 - 02 - 80 - 25 - 12 - 03 - 22 - 23 - 17 - 1
Bloemendaal H12 - 14 - 22 - 12 - 11 - 23 - 15 - 02 - 03 - 15 - 06 - 1
Den Bosch H10 - 12 - 11 - 43 - 01 - 13 - 02 - 21 - 13 - 05 - 03 - 1
HGC H18 - 30 - 21 - 44 - 41 - 45 - 24 - 52 - 22 - 26 - 14 - 0
Kampong H11 - 21 - 11 - 23 - 13 - 31 - 01 - 04 - 11 - 24 - 36 - 0
Klein Zwitserland H13 - 11 - 20 - 41 - 31 - 24 - 51 - 12 - 22 - 53 - 20 - 0
Oranje-Rood H13 - 14 - 30 - 02 - 23 - 51 - 34 - 13 - 24 - 43 - 24 - 0
Pinoké H13 - 12 - 22 - 21 - 12 - 41 - 30 - 11 - 31 - 31 - 02 - 1
Rotterdam H16 - 32 - 13 - 12 - 32 - 62 - 32 - 03 - 41 - 34 - 22 - 2
SCHC H12 - 02 - 41 - 62 - 33 - 52 - 72 - 01 - 22 - 22 - 52 - 2
Tilburg H14 - 31 - 42 - 01 - 11 - 31 - 21 - 11 - 42 - 21 - 42 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse/Promotieklasse - promotie/degradatie Heren senioren 2e ronde Poule nr 2 PK - nr 11 HK".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule Kwartfinale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West".

AmsBloHGCKle
Amsterdam H13 - 1
Bloemendaal H12 - 6
HGC H11 - 25 - 1
Klein Zwitserland H13 - 52 - 1