Zaal Heren 1

9e in poule Hoofdklasse Heren senioren Poule A
7e in poule Goldcup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule Kwartfinale
2e in poule Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West
3e in poule TalentCup Heren Senioren Tussencompetitie Poulefase Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 17 maart
1
Pinoké H1
0
SCHC H1
1
Bloemendaal H1
2
Kampong H1
4
Oranje-Rood H1
1
Klein Zwitserland H1
4
Tilburg H1
3
Almere H1
2
Amsterdam H1
8
HGC H1
2
Rotterdam H1
3
Den Bosch H1
Vrijdag 15 maart
1
Rotterdam H1
3
Pinoké H1
2
Den Bosch H1
1
Amsterdam H1
4
HGC H1
0
Tilburg H1
2
Almere H1
1
Oranje-Rood H1
0
Klein Zwitserland H1
4
Bloemendaal H1
4
Kampong H1
3
SCHC H1
Zondag 10 maart
1
Pinoké H1
3
Kampong H1
2
SCHC H1
0
Klein Zwitserland H1
2
Bloemendaal H1
1
Almere H1
3
Oranje-Rood H1
5
HGC H1
1
Tilburg H1
1
Den Bosch H1
2
Amsterdam H1
2
Rotterdam H1

Wedstrijdschema

H1
H1
Thuis
24-03-2019 14:45
Veld: KG1
Nr. 10942
BS Coen van Bunge / Jorrit Maakal
Uit
29-03-2019 20:30
Veld: WATER
Nr. 10956
Locatie: Wagener Stadion, AMSTELVEEN - Wagener Stadion
Thuis
31-03-2019 14:45
Veld: KG1
Nr. 10966
BS
Uit
07-04-2019
Nr. 10978
Locatie: Oosterplas, DEN BOSCH
Thuis
28-04-2019 14:45
Veld: KG1
Nr. 10990
Uit
03-05-2019
Nr. 11000
Locatie: Sportp. 'Klein Brandt', ALMERE
Uit
05-05-2019
Nr. 11022
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
Thuis
12-05-2019 14:45
Veld: KG1
Nr. 11024

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Bloemendaal H11411213812035
2.Kampong H11410224218032
3.HGC H1149235729029
4.Oranje-Rood H1148333729027
5.Den Bosch H1146532922023
6.Amsterdam H1146353529021
7.Rotterdam H1146263032020
8.Pinoké H1143562330014
9.Klein Zwitserland H114239163309
10.Almere H1142210163508
11.SCHC H1142210214508
12.Tilburg H114158174708
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pinoké H111005103
2.Amsterdam H111004103
3.Tilburg H111002103
4.Den Bosch H110102201
5.Schaerweijde H110102201
6.Cartouche H110011200
7.Klein Zwitserland H110011400
8.Groningen H110011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche H111004203
2.Klein Zwitserland H111003203
3.IJsseloever H110012300
4.Zoetermeer H110012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Amsterdam H1330010509
2.HGC H1320112506
3.Klein Zwitserland H1310261103
4.Bloemendaal H1300341100

Spelers (4)

Team resultaten

AlmAmsBloDenHGCKamKleOraPinRotSCHTil
Almere H11 - 20 - 41 - 42 - 12 - 21 - 1
Amsterdam H14 - 12 - 23 - 02 - 80 - 22 - 27 - 1
Bloemendaal H12 - 12 - 11 - 23 - 12 - 03 - 15 - 06 - 1
Den Bosch H10 - 12 - 11 - 41 - 13 - 05 - 03 - 1
HGC H10 - 24 - 45 - 24 - 56 - 14 - 0
Kampong H11 - 23 - 31 - 04 - 11 - 24 - 36 - 0
Klein Zwitserland H13 - 11 - 20 - 41 - 31 - 12 - 23 - 2
Oranje-Rood H13 - 14 - 30 - 02 - 23 - 51 - 34 - 13 - 2
Pinoké H13 - 12 - 21 - 12 - 41 - 31 - 31 - 0
Rotterdam H12 - 12 - 32 - 62 - 03 - 41 - 34 - 2
SCHC H12 - 02 - 42 - 72 - 01 - 22 - 2
Tilburg H14 - 31 - 11 - 31 - 11 - 42 - 21 - 42 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - Kwartfinale Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule Kwartfinale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Goldcup - KO Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule Zuid-West".

AmsBloHGCKle
Amsterdam H13 - 1
Bloemendaal H12 - 6
HGC H11 - 25 - 1
Klein Zwitserland H13 - 52 - 1