Zaal Heren 1

1e in poule Heren senioren Topklasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 januari
HGC H1
Ring Pass Delft H1
IJssel H1
Ring Pass Delft H1
Zoetermeer H1
Klein Zwitserland H1
HGC H1
Victoria H1
Zoetermeer H1
IJssel H1
Klein Zwitserland H1
Victoria H1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Heren senioren Topklasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H144002410012
2.HGC H14211151307
3.Ring Pass Delft H14202121206
4.Zoetermeer H14112131104
5.IJssel H1411291604
6.Victoria H1401381901

Teambegeleiders (4)

Spelers (18)

Team resultaten

IJsseZoeteRing VictoKleinHGC H
IJssel H11 - 7 - 1 - 4
Zoetermeer H1 - 1 - 1 - 2 - 4
Ring Pass Delft H11 - 34 - 13 - 1
Victoria H12 - 84 - 6
Klein Zwitserland H15 - 37 - 4 -
HGC H14 - 4 - -