Zaal Dames 1

2e in poule ZH Districtkampioenschap Dames Finales Poule DK_DSen
3e in poule Topklasse Dames senioren Poule A
Bekijk begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D122008406
2.Klein Zwitserland D120114501
3.Craeyenhout D120114701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D1106133223019
2.Craeyenhout D1105142022016
3.Klein Zwitserland D1104422717016
4.Ring Pass Delft D1103342732012
5.Victoria D1103252023011
6.Leonidas D1103162130010

Team resultaten

CraKleRot
Craeyenhout D12 - 2
Klein Zwitserland D12 - 3
Rotterdam D15 - 2
CraKleLeoRinRotVic
Craeyenhout D11 - 14 - 23 - 20 - 12 - 0
Klein Zwitserland D11 - 24 - 15 - 12 - 10 - 1
Leonidas D13 - 41 - 52 - 32 - 03 - 2
Ring Pass Delft D13 - 12 - 24 - 43 - 21 - 2
Rotterdam D16 - 36 - 62 - 06 - 34 - 3
Victoria D13 - 01 - 12 - 35 - 51 - 4