Zaal Dames 1

4e in poule Topklasse Dames senioren Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 december
2
Rotterdam D1
0
Leonidas D1
3
Ring Pass Delft D1
2
Rotterdam D1
3
Ring Pass Delft D1
1
Craeyenhout D1
0
Klein Zwitserland D1
1
Victoria D1
4
Klein Zwitserland D1
1
Leonidas D1
3
Victoria D1
0
Craeyenhout D1
Zondag 9 december
6
Rotterdam D1
3
Craeyenhout D1
2
Ring Pass Delft D1
2
Klein Zwitserland D1
3
Leonidas D1
2
Victoria D1
2
Leonidas D1
3
Ring Pass Delft D1
1
Craeyenhout D1
1
Klein Zwitserland D1
1
Victoria D1
4
Rotterdam D1

Wedstrijdschema

Thuis
16-12-2018 16:00
Nr. 30591
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 1 (BvL). Zaalleiding: Klein Zwitserland
Victoria D1
Craeyenhout D1
Thuis
16-12-2018 16:00
Nr. 30582
Zaalleiding: Klein Zwitserland
Ring Pass Delft D1
Rotterdam D1
Thuis
16-12-2018 16:00
Nr. 30603
Zaalleiding: Klein Zwitserland
Thuis
16-12-2018 18:00
Nr. 30592
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Klein Zwitserland
Rotterdam D1
Leonidas D1
Thuis
16-12-2018 18:00
Nr. 30607
Zaalleiding: Klein Zwitserland
Ring Pass Delft D1
Craeyenhout D1
Thuis
16-12-2018 18:00
Nr. 30602
Zaalleiding: Klein Zwitserland
Uit
06-01-2019 15:00
Nr. 30608
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 2. Zaalleiding: Leonidas
Uit
06-01-2019 17:00
Nr. 30598
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Leonidas
Thuis
13-01-2019 16:00
Nr. 30593
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Ring Pass Delft
Thuis
13-01-2019 18:00
Nr. 30594
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 2. Zaalleiding: Ring Pass Delft
Uit
20-01-2019 15:00
Nr. 30584
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 3. Zaalleiding: Rotterdam
Thuis
20-01-2019 17:00
Nr. 30595
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 2. Zaalleiding: Rotterdam

Poule stand (4e in poule Topklasse Dames senioren Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft D14310117010
2.Rotterdam D1430114709
3.Victoria D142027706
4.Klein Zwitserland D141217505
5.Leonidas D1410361103
6.Craeyenhout D1401351301

Team resultaten

CraKleLeoRinRotVic
Craeyenhout D11 - 1
Klein Zwitserland D14 - 10 - 1
Leonidas D12 - 33 - 2
Ring Pass Delft D13 - 12 - 23 - 2
Rotterdam D16 - 32 - 0
Victoria D13 - 01 - 4