M012-11
4e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - B
6e in poule Zuid-Holland - E
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
HUDITO MO12-3
7
Westland MO12-5
0
Klein Zwitserland MO12-11
6
Schiedam MO12-4
0
Rijswijk MO12-4
1
Berkel-Rodenrijs MO12-8
Zaterdag 16 maart
3
Berkel-Rodenrijs MO12-8
11
HUDITO MO12-3
2
Westland MO12-5
1
Schiedam MO12-4
5
Klein Zwitserland MO12-11
2
Rijswijk MO12-4
Zaterdag 9 maart
5
Schiedam MO12-4
0
Rijswijk MO12-4
8
HUDITO MO12-3
6
Klein Zwitserland MO12-11
8
Westland MO12-5
0
Berkel-Rodenrijs MO12-8
Zaterdag 2 maart
3
Rijswijk MO12-4
3
HUDITO MO12-3
1
Klein Zwitserland MO12-11
3
Westland MO12-5
2
Berkel-Rodenrijs MO12-8
6
Schiedam MO12-4
Wedstrijdschema
Berkel MO12-8
MO12-11
Uit
06-04-2024
14:50
veld 5 (Zandveld)
Nr. 1313169
Locatie: Sportpark 'Het Hoge Land', Berkel en Rodenrijs
Westland MO12-5
MO12-11
Uit
13-04-2024
12:40
BICT Groep veld (3) (Waterveld)
Nr. 1313173
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
MO12-11
Hudito MO12-3
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: KG2
Nr. 1313176
Rijswijk MO12-4
MO12-11
Uit
25-05-2024
Nr. 1313178
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
Schiedam MO12-4
MO12-11
Uit
01-06-2024
Nr. 1313183
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
MO12-11
Berkel MO12-8
Thuis
08-06-2024
Nr. 1313184
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO12-5 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 | 4 | 0 | 12 |
2. | Schiedam MO12-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 4 | 0 | 9 |
3. | HUDITO MO12-3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 24 | 19 | 0 | 7 |
4. | Klein Zwitserland MO12-11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 12 | 19 | 0 | 3 |
5. | Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 25 | 0 | 3 |
6. | Rijswijk MO12-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alphen MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 12 | 0 | 12 |
2. | Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 11 | 0 | 12 |
3. | Klein Zwitserland MO12-11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
4. | Forescate MO12-5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 14 | 0 | 7 |
5. | Roomburg MO12-5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 18 | 0 | 3 |
6. | HDM MO12-11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 13 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Roomburg MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 27 | 2 | 0 | 15 |
2. | Cartouche MO12-6 | 5 | 4 | 0 | 1 | 29 | 5 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 6 | 0 | 9 |
4. | Zoetermeer MO12-6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 14 | 0 | 4 |
5. | Forescate MO12-5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 16 | 0 | 4 |
6. | Klein Zwitserland MO12-11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 42 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (8)
Linda
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Schie | Klein | Berke | Westl | Rijsw | HUDIT | |
Schiedam MO12-4 | 5 - 0 | |||||
Klein Zwitserland MO12-11 | 0 - 6 | 1 - 3 | 5 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-8 | 2 - 6 | 3 - 11 | ||||
Westland MO12-5 | 2 - 1 | 8 - 0 | ||||
Rijswijk MO12-4 | 0 - 1 | 3 - 3 | ||||
HUDITO MO12-3 | 8 - 6 | 2 - 7 |
HDM M | Klein | Berke | Roomb | Alphe | Fores | |
HDM MO12-11 | 2 - 3 | 4 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO12-11 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 2 | |||
Berkel-Rodenrijs MO12-9 | 2 - 4 | 5 - 3 | ||||
Roomburg MO12-5 | 8 - 5 | 2 - 3 | 3 - 4 | |||
Alphen MO12-5 | 3 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | |||
Forescate MO12-5 | 2 - 1 | 2 - 1 |
Klein | Roomb | Zoete | Leide | Fores | Carto | |
Klein Zwitserland MO12-11 | 0 - 11 | 2 - 6 | ||||
Roomburg MO12-4 | 7 - 0 | 5 - 1 | 3 - 1 | |||
Zoetermeer MO12-6 | 6 - 0 | 1 - 1 | ||||
Leiden MO12-8 | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 0 | |||
Forescate MO12-5 | 0 - 2 | 0 - 6 | ||||
Cartouche MO12-6 | 16 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 |