M012-9
3e in poule Zuid-Holland - A
4e in poule Zuid-Holland - A
6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Delfshaven MO12-4
2
Klein Zwitserland MO12-9
8
Forescate MO12-4
2
Ypenburg MO12-7
3
Zoetermeer MO12-7
0
Wateringse veld MO12-3
Zaterdag 16 maart
3
Forescate MO12-4
5
Delfshaven MO12-4
1
Wateringse veld MO12-3
0
Ypenburg MO12-7
2
Klein Zwitserland MO12-9
2
Zoetermeer MO12-7
Zaterdag 9 maart
1
Wateringse veld MO12-3
3
Klein Zwitserland MO12-9
6
Zoetermeer MO12-7
1
Forescate MO12-4
1
Ypenburg MO12-7
12
Delfshaven MO12-4
Zaterdag 2 maart
10
Klein Zwitserland MO12-9
0
Ypenburg MO12-7
5
Forescate MO12-4
1
Wateringse veld MO12-3
1
Delfshaven MO12-4
5
Zoetermeer MO12-7
Wedstrijdschema
MO12-9
Forescate MO12-4
Thuis
06-04-2024
10:20
Veld: KG2
Nr. 1306639
Ypenburg MO12-7
MO12-9
Uit
13-04-2024
12:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1306644
Locatie: Sportcomplex "De Bras", 's-gravenhage
Let op:
Reserve tenue
MO12-9
Wateringseveld MO12-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1306645
Zoetermeer MO12-7
MO12-9
Uit
25-05-2024
Nr. 1306649
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
MO12-9
Delfshaven MO12-4
Thuis
01-06-2024
Nr. 1306651
Forescate MO12-4
MO12-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1306654
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Zoetermeer MO12-7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 | 10 |
2. | Delfshaven MO12-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 21 | 11 | 0 | 9 |
3. | Klein Zwitserland MO12-9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 | 6 | 0 | 7 |
4. | Forescate MO12-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 14 | 0 | 6 |
5. | Wateringse veld MO12-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 0 | 3 |
6. | Ypenburg MO12-7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 31 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Craeyenhout MO12-6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 27 | 5 | 0 | 13 |
2. | Cartouche MO12-7 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 6 | 0 | 12 |
3. | Leiden MO12-8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 13 | 0 | 7 |
4. | Klein Zwitserland MO12-9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 9 | 3 | 6 |
5. | Ypenburg MO12-7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 35 | 0 | 3 |
6. | HGC MO12-6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS MO12-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 2 | 0 | 15 |
2. | Craeyenhout MO12-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 8 | 0 | 12 |
3. | Kieviten MO12-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | 12 | 0 | 9 |
4. | HDM MO12-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 4 |
5. | Wateringse veld MO12-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 35 | 0 | 3 |
6. | Klein Zwitserland MO12-9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 27 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (4)
Suzanne
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Delfs | Zoete | Water | Ypenb | Klein | Fores | |
Delfshaven MO12-4 | 1 - 5 | 3 - 2 | ||||
Zoetermeer MO12-7 | 3 - 0 | 6 - 1 | ||||
Wateringse veld MO12-3 | 1 - 0 | 1 - 3 | ||||
Ypenburg MO12-7 | 1 - 12 | |||||
Klein Zwitserland MO12-9 | 2 - 2 | 10 - 0 | ||||
Forescate MO12-4 | 3 - 5 | 5 - 1 | 8 - 2 |
Ypenb | Leide | Craey | Carto | Klein | HGC M | |
Ypenburg MO12-7 | 2 - 10 | 0 - 9 | 2 - 1 | |||
Leiden MO12-8 | 7 - 0 | 7 - 0 | ||||
Craeyenhout MO12-6 | 2 - 2 | 3 - 1 | ||||
Cartouche MO12-7 | 4 - 3 | |||||
Klein Zwitserland MO12-9 | 8 - 0 | 7 - 1 | 0 - 2 | 0 - 3 | ||
HGC MO12-6 | 0 - 10 | 0 - 6 | 3 - 4 |
HDM M | Water | HDS M | Klein | Kievi | Craey | |
HDM MO12-9 | 8 - 0 | 0 - 2 | ||||
Wateringse veld MO12-3 | 0 - 14 | 3 - 2 | 0 - 6 | |||
HDS MO12-4 | 4 - 0 | 7 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO12-9 | 3 - 3 | 2 - 9 | ||||
Kieviten MO12-3 | 3 - 0 | 5 - 0 | 7 - 0 | |||
Craeyenhout MO12-5 | 0 - 6 | 5 - 2 | 5 - 0 |