Meisjes D2

6e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
0
Leiden MD2
1
HGC MD1
1
Westland MD1
1
Rotterdam MD2
9
Craeyenhout MD1
0
Klein Zwitserland MD2
Zaterdag 12 september
2
Leiden MD2
2
Westland MD1
0
Rotterdam MD2
2
Craeyenhout MD1
5
HGC MD1
0
Klein Zwitserland MD2
Zaterdag 5 september
0
Westland MD1
4
HGC MD1
7
Craeyenhout MD1
0
Leiden MD2
2
Klein Zwitserland MD2
5
Rotterdam MD2

Wedstrijdschema

Thuis
26-09-2020 08:30
Veld: KG1
Nr. 477005
Fluitdiensten: Karyn Pattiselanno, Patrick Jager, SC(2x)
Uit
03-10-2020 14:00
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 477007
Let op: Reserve tenue

Poule stand (6e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MD1330018009
2.HGC MD1330010009
3.Rotterdam MD231116504
4.Westland MD130213702
5.Leiden MD2301221001
6.Klein Zwitserland MD2300321900

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

WestlRotteLeideKleinHGC MCraey
Westland MD11 - 10 - 4
Rotterdam MD20 - 2
Leiden MD22 - 20 - 1
Klein Zwitserland MD22 - 5
HGC MD15 - 0
Craeyenhout MD17 - 09 - 0