Meisjes D2

3e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MD15500375015
2.HUDITO MD15311106010
3.Klein Zwitserland MD2530219609
4.IJssel MD15203101106
5.Rotterdam MD3511351804
6.Ommoord MD2500503500

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

SchieOmmooIJsseRotteKleinHUDIT
Schiedam MD111 - 05 - 25 - 0
Ommoord MD20 - 20 - 7
IJssel MD12 - 56 - 0
Rotterdam MD31 - 111 - 20 - 4
Klein Zwitserland MD29 - 04 - 0
HUDITO MD11 - 01 - 1