Meisjes D2

1e in poule Meisjes D Lente 1e klasse H
3e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 maart
1
Leiden MD2
2
Berkel-Rodenrijs MD2
5
Klein Zwitserland MD2
4
Alecto MD1
0
Gouda MD1
1
Rotterdam MD2

Wedstrijdschema

Uit
04-04-2020 10:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 394493
Let op: Reserve tenue
Uit
18-04-2020
Nr. 394494
Thuis
09-05-2020 08:30
Veld: KG1
Nr. 394497
Uit
16-05-2020
Nr. 394501
Uit
06-06-2020
Nr. 394504
Thuis
13-06-2020
Nr. 394507

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland MD211005403
2.Berkel-Rodenrijs MD211002103
3.Rotterdam MD211001003
4.Alecto MD110014500
5.Leiden MD210011200
6.Gouda MD110010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MD15500375015
2.HUDITO MD15311106010
3.Klein Zwitserland MD2530219609
4.IJssel MD15203101106
5.Rotterdam MD3511351804
6.Ommoord MD2500503500

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

RotteLeideKleinGoudaBerkeAlect
Rotterdam MD2
Leiden MD21 - 2
Klein Zwitserland MD25 - 4
Gouda MD10 - 1
Berkel-Rodenrijs MD2
Alecto MD1
SchieOmmooIJsseRotteKleinHUDIT
Schiedam MD111 - 05 - 25 - 0
Ommoord MD20 - 20 - 7
IJssel MD12 - 56 - 0
Rotterdam MD31 - 111 - 20 - 4
Klein Zwitserland MD29 - 04 - 0
HUDITO MD11 - 01 - 1