Meisjes D2

3e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse F
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
5
Schiedam MD1
0
HUDITO MD1
9
Klein Zwitserland MD2
0
Ommoord MD2
1
Rotterdam MD3
2
IJssel MD1
Zaterdag 28 september
2
IJssel MD1
5
Schiedam MD1
0
Ommoord MD2
2
Rotterdam MD3
Zaterdag 21 september
11
Schiedam MD1
0
Ommoord MD2
0
Rotterdam MD3
4
Klein Zwitserland MD2
1
HUDITO MD1
0
IJssel MD1

Wedstrijdschema

Thuis
26-10-2019 12:00
Veld: KG2
Nr.
oefen tegen MD3

Poule stand (3e in poule Meisjes D voorcompetitie 1e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam MD15500375015
2.HUDITO MD15311106010
3.Klein Zwitserland MD2530219609
4.IJssel MD15203101106
5.Rotterdam MD3511351804
6.Ommoord MD2500503500

Begeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

SchieOmmooIJsseRotteKleinHUDIT
Schiedam MD111 - 05 - 25 - 0
Ommoord MD20 - 20 - 7
IJssel MD12 - 56 - 0
Rotterdam MD31 - 111 - 20 - 4
Klein Zwitserland MD29 - 04 - 0
HUDITO MD11 - 01 - 1