Meisjes D2

5e in poule 1e klasse Meisjes D lentecompetitie Poule D
2e in poule 1e klasse Meisjes D tussencompetitie Poule C
2e in poule 1e klasse Meisjes D voorcompetitie Poule C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
HUDITO MD1
6
Ring Pass Delft MD1
6
hdm MD2
1
Klein Zwitserland MD2
1
Rijswijk MD1
3
Barendrecht MD1
Zaterdag 11 mei
1
HUDITO MD1
3
Rijswijk MD1
2
Ring Pass Delft MD1
1
hdm MD2
3
Klein Zwitserland MD2
6
Barendrecht MD1

Wedstrijdschema

Thuis
25-05-2019 15:00
Veld: KG6
Nr. 55243
Fluitdiensten: JB2, 2x spelers JB2
Uit
01-06-2019 13:00
Veld: SEMI
Nr. 55403
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - DSW veld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht MD188003614024
2.Rijswijk MD185122318016
3.Ring Pass Delft MD184042424012
4.hdm MD283142119010
5.Klein Zwitserland MD28125193105
6.HUDITO MD1810782503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ypenburg MD15500122015
2.Klein Zwitserland MD253029709
3.HGC MD153028609
4.hdm MD252034806
5.Schiedam MD1510461003
6.Dordrecht MD1510441003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam MD25500144015
2.Klein Zwitserland MD25401186012
3.Schiedam MD15212121507
4.Ring Pass Delft MD15203151506
5.Alphen MD15113111604
6.Leiden MD2500562000

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
15:30 – 17:45
Wedstrijdtafel Zaterdag 4: Meisjes D2

Team resultaten

BarhdmHUDKleRijRin
Barendrecht MD14 - 04 - 24 - 36 - 4
hdm MD21 - 53 - 06 - 13 - 2
HUDITO MD12 - 11 - 21 - 33 - 6
Klein Zwitserland MD23 - 63 - 33 - 33 - 4
Rijswijk MD11 - 34 - 32 - 04 - 2
Ring Pass Delft MD10 - 42 - 14 - 12 - 3
DorhdmHGCKleSchYpe
Dordrecht MD12 - 10 - 2
hdm MD21 - 00 - 40 - 1
HGC MD13 - 03 - 10 - 4
Klein Zwitserland MD22 - 12 - 1
Schiedam MD13 - 01 - 20 - 3
Ypenburg MD12 - 12 - 1
AlpKleLeiRinRotSch
Alphen MD11 - 22 - 2
Klein Zwitserland MD24 - 03 - 05 - 2
Leiden MD23 - 60 - 4
Ring Pass Delft MD15 - 22 - 54 - 2
Rotterdam MD22 - 12 - 1
Schiedam MD13 - 14 - 31 - 4