Meisjes C8

3e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
8
Krimpen MC1
1
Pijnacker MC3
0
Leiden MC6
2
HCRB MC2
Zaterdag 7 september
3
Klein Zwitserland MC8
1
Leiden MC6
1
Pijnacker MC3
1
Dordrecht MC3
1
HCRB MC2
6
Krimpen MC1

Wedstrijdschema

Uit
21-09-2019 14:30
Veld 2 - Reeuwijk (Zandveld)
Nr. 237472
Thuis
28-09-2019 16:00
Veld: KG4
Nr. 237477
Fluitdiensten: JB1 (Maick Bockstart), + ouder MC8
Uit
05-10-2019 13:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 237479

Poule stand (3e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen MC1220014206
2.Dordrecht MC321106304
3.Klein Zwitserland MC821015603
4.HCRB MC221013603
5.Pijnacker MC320112901
6.Leiden MC620021500

Team nieuws

As zaterdag Wapenschouw en Coach / Manager gezocht

Woensdag 28 augustus

Hi allemaal,

Het nieuwe hockeyseizoen start zaterdag al en van de bandleider heb ik begrepen dat er voor komend jaar nog geen manager en coach zijn voor onze meiden.
Klaas-Jan (vader van Tijne) is komend jaar al coach bij onze zoon, maar kan zaterdag de eerste wedstrijd coachen op HDM. Wie kan/kunnen daarna zijn taak overnemen? Voor mij geldt ook dat ik al druk ben voor onze andere kinderen, maar kan wel de keepersspullen halen vrijdag. Die neemt Tijne dan zaterdag mee naar de wedstrijd.
Als laatste is er de vraag wie van jullie zaterdag kan fluiten?

Tijne heeft zin in komend seizoen. Ze zitten in een mooie poule. Hopelijk hebben jullie dochters er ook zin in.

Hartelijke groeten,

Véronique Kakebeeke-Gualthérie van Weezel

 

 

Toon al het nieuws

Team resultaten

HCRB PijnaLeideKrimpKleinDordr
HCRB MC21 - 6
Pijnacker MC31 - 1
Leiden MC60 - 2
Krimpen MC18 - 1
Klein Zwitserland MC83 - 1
Dordrecht MC3