Meisjes C8

2e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC4108203312026
2.Klein Zwitserland MC8106224217020
3.Catwijck MC4105413317019
4.Alkemade MC1104242724014
5.Ring Pass Delft MC610109144103
6.Roomburg MC61010974503

Spelers (1)

Team resultaten

AlkCatKleNooRinRoo
Alkemade MC12 - 41 - 52 - 25 - 23 - 2
Catwijck MC43 - 31 - 11 - 24 - 15 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 03 - 31 - 57 - 410 - 0
Noordwijk MC42 - 12 - 23 - 24 - 16 - 1
Ring Pass Delft MC62 - 52 - 50 - 60 - 32 - 1
Roomburg MC60 - 50 - 50 - 51 - 41 - 0