Meisjes C8

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse F
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse I
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
1
Rijswijk MC4
7
Craeyenhout MC4
0
Klein Zwitserland MC8
8
Voorne MC2
3
Schiedam MC4
3
Cartouche MC5
Zaterdag 2 november
11
Craeyenhout MC4
0
Klein Zwitserland MC8
8
Voorne MC2
0
Schiedam MC4
11
Cartouche MC5
1
Rijswijk MC4

Wedstrijdschema

Uit
16-11-2019 08:35
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 300816
Let op: Reserve tenue
Uit
23-11-2019 15:50
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 300814
MC8
Schiedam MC4
Thuis
30-11-2019 14:10
Veld: KG3
Nr. 300819
Fluitdiensten: MA5 (Jackie Smit), + ouder MC8

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MC4220018106
2.Voorne MC2220016006
3.Cartouche MC5211014404
4.Schiedam MC4201131101
5.Rijswijk MC4200221800
6.Klein Zwitserland MC8200201900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen MC15500313015
2.Dordrecht MC35311237010
3.HCRB MC2530291709
4.Pijnacker MC35212121207
5.Klein Zwitserland MC8510472303
6.Leiden MC6500512100

Team nieuws

As zaterdag Wapenschouw en Coach / Manager gezocht

Woensdag 28 augustus

Hi allemaal,

Het nieuwe hockeyseizoen start zaterdag al en van de bandleider heb ik begrepen dat er voor komend jaar nog geen manager en coach zijn voor onze meiden.
Klaas-Jan (vader van Tijne) is komend jaar al coach bij onze zoon, maar kan zaterdag de eerste wedstrijd coachen op HDM. Wie kan/kunnen daarna zijn taak overnemen? Voor mij geldt ook dat ik al druk ben voor onze andere kinderen, maar kan wel de keepersspullen halen vrijdag. Die neemt Tijne dan zaterdag mee naar de wedstrijd.
Als laatste is er de vraag wie van jullie zaterdag kan fluiten?

Tijne heeft zin in komend seizoen. Ze zitten in een mooie poule. Hopelijk hebben jullie dochters er ook zin in.

Hartelijke groeten,

Véronique Kakebeeke-Gualthérie van Weezel

 

 

Toon al het nieuws

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

SchieRijswVoornKleinCraeyCarto
Schiedam MC43 - 3
Rijswijk MC41 - 7
Voorne MC28 - 0
Klein Zwitserland MC80 - 8
Craeyenhout MC411 - 0
Cartouche MC511 - 1
HCRB PijnaLeideKrimpKleinDordr
HCRB MC21 - 61 - 8
Pijnacker MC32 - 33 - 01 - 1
Leiden MC60 - 20 - 4
Krimpen MC18 - 13 - 0
Klein Zwitserland MC83 - 1
Dordrecht MC39 - 0