Meisjes C8

5e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse F
5e in poule Meisjes C voorcompetitie 3e klasse I
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
07-03-2020 13:40
Veld: KG4
Nr. 399866
Uit
14-03-2020
Nr. 399871
Thuis
21-03-2020 13:40
Veld: KG4
Nr. 399873
Thuis
28-03-2020 12:40
Veld: KG6
Nr. 399876
Uit
04-04-2020
Nr. 399878
Uit
16-05-2020
Nr. 399887
Uit
06-06-2020
Nr. 399892
Let op: Reserve tenue
Thuis
13-06-2020
Nr. 399894

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse G".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorne MC25410312013
2.Craeyenhout MC45311289010
3.Cartouche MC5523023709
4.Schiedam MC45212131807
5.Klein Zwitserland MC8510432803
6.Rijswijk MC4500533700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Krimpen MC15500313015
2.Dordrecht MC35311237010
3.HCRB MC2530291709
4.Pijnacker MC35212121207
5.Klein Zwitserland MC8510472303
6.Leiden MC6500512100

Team nieuws

As zaterdag Wapenschouw en Coach / Manager gezocht

Woensdag 28 augustus 2019

Hi allemaal,

Het nieuwe hockeyseizoen start zaterdag al en van de bandleider heb ik begrepen dat er voor komend jaar nog geen manager en coach zijn voor onze meiden.
Klaas-Jan (vader van Tijne) is komend jaar al coach bij onze zoon, maar kan zaterdag de eerste wedstrijd coachen op HDM. Wie kan/kunnen daarna zijn taak overnemen? Voor mij geldt ook dat ik al druk ben voor onze andere kinderen, maar kan wel de keepersspullen halen vrijdag. Die neemt Tijne dan zaterdag mee naar de wedstrijd.
Als laatste is er de vraag wie van jullie zaterdag kan fluiten?

Tijne heeft zin in komend seizoen. Ze zitten in een mooie poule. Hopelijk hebben jullie dochters er ook zin in.

Hartelijke groeten,

Véronique Kakebeeke-Gualthérie van Weezel

 

 

Toon al het nieuws

Begeleiders (3)

Spelers (15)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes C Lente 3e klasse G".

SchieRijswVoornKleinCraeyCarto
Schiedam MC45 - 03 - 3
Rijswijk MC40 - 111 - 31 - 7
Voorne MC28 - 03 - 1
Klein Zwitserland MC80 - 20 - 8
Craeyenhout MC47 - 311 - 0
Cartouche MC511 - 11 - 1
HCRB PijnaLeideKrimpKleinDordr
HCRB MC21 - 61 - 8
Pijnacker MC32 - 33 - 01 - 1
Leiden MC60 - 20 - 4
Krimpen MC18 - 13 - 0
Klein Zwitserland MC83 - 1
Dordrecht MC39 - 0