Meisjes C8

5e in poule 4e klasse Meisjes C lentecompetitie Poule I
2e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
HDS MC4
0
Wateringse veld MC4
2
Klein Zwitserland MC8
7
Westland MC4
0
Rotterdam MC11
3
Evergreen MC2
Zaterdag 11 mei
0
Klein Zwitserland MC8
2
HDS MC4
3
Evergreen MC2
2
Wateringse veld MC4
8
Westland MC4
0
Rotterdam MC11

Wedstrijdschema

Uit
25-05-2019 12:15
Veld: WATER
Nr. 54326
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS - Veld 1
Thuis
01-06-2019 12:30
Veld: KG2
Nr. 53901
Fluitdiensten: MB5. / plus ouder MC8

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS MC48710245022
2.Westland MC487013916021
3.Evergreen MC283232018011
4.Wateringse veld MC48215182307
5.Klein Zwitserland MC88206133006
6.Rotterdam MC118107133503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC4108203312026
2.Klein Zwitserland MC8106224217020
3.Catwijck MC4105413317019
4.Alkemade MC1104242724014
5.Ring Pass Delft MC610109144103
6.Roomburg MC61010974503

Spelers (1)

Team resultaten

EveHDSKleRotWatWes
Evergreen MC22 - 25 - 23 - 22 - 5
HDS MC41 - 07 - 02 - 13 - 0
Klein Zwitserland MC82 - 10 - 27 - 22 - 7
Rotterdam MC110 - 35 - 12 - 51 - 4
Wateringse veld MC44 - 40 - 13 - 03 - 4
Westland MC42 - 63 - 18 - 06 - 1
AlkCatKleNooRinRoo
Alkemade MC12 - 41 - 52 - 25 - 23 - 2
Catwijck MC43 - 31 - 11 - 24 - 15 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 03 - 31 - 57 - 410 - 0
Noordwijk MC42 - 12 - 23 - 24 - 16 - 1
Ring Pass Delft MC62 - 52 - 50 - 60 - 32 - 1
Roomburg MC60 - 50 - 50 - 51 - 41 - 0