Meisjes C8

4e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 oktober
2
Ring Pass Delft MC6
5
Alkemade MC1
1
Klein Zwitserland MC8
5
Noordwijk MC4
0
Roomburg MC6
5
Catwijck MC4

Wedstrijdschema

Uit
03-11-2018 12:00
Veld: SEMI
Nr. 9129
Locatie: Hertogspark, RIJPWETERING - Veld 1
Thuis
10-11-2018
Nr. 9432
Thuis
17-11-2018
Nr. 9205
Uit
24-11-2018 10:30
Veld: ZAND
Nr. 9830
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT - Stanislas veld

Poule stand (4e in poule 5e klasse Meisjes C herfstcompetitie Poule G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk MC46420209014
2.Catwijck MC46330219012
3.Alkemade MC163212011011
4.Klein Zwitserland MC863121813010
5.Ring Pass Delft MC66105132703
6.Roomburg MC6600632600

Spelers (1)

Team resultaten

AlkCatKleNooRinRoo
Alkemade MC12 - 25 - 2
Catwijck MC43 - 31 - 15 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 01 - 57 - 4
Noordwijk MC42 - 23 - 24 - 1
Ring Pass Delft MC62 - 52 - 52 - 1
Roomburg MC60 - 50 - 50 - 51 - 4