Meisjes C8

7e in poule 3e klasse Meisjes C regulier Poule H
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 mei
15
Wateringse veld MC3
0
Klein Zwitserland MC8
7
Bleiswijk MC3
0
Pijnacker MC6
1
Berkel-Rodenrijs MC7
3
Rotterdam MC10
Zondag 13 mei
2
Rotterdam MC10
4
Bleiswijk MC3

Wedstrijdschema

Thuis
26-05-2018 16:00
Veld: KG2
Nr. 27245
Fluitdiensten: MA6 (Bekend bij relatie)

Poule stand (7e in poule 3e klasse Meisjes C regulier Poule H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld MC3101000783030
2.Bleiswijk MC3107033124021
3.Rotterdam MC10106222719020
4.Pijnacker MC6115152635016
5.Berkel-Rodenrijs MC7103252227011
6.Zoetermeer MC710127103805
7.Klein Zwitserland MC8110110126001

Overige activiteiten

Zaterdag 26 mei
15:30 – 17:45
Wedstrijdtafel Zaterdag 4: Meisjes C8

Team resultaten

BerBleKlePijRotWatZoe
Berkel-Rodenrijs MC73 - 08 - 20 - 31 - 31 - 8
Bleiswijk MC33 - 24 - 27 - 01 - 85 - 1
Klein Zwitserland MC82 - 41 - 50 - 30 - 82 - 2
Pijnacker MC64 - 11 - 34 - 32 - 41 - 72 - 1
Rotterdam MC101 - 12 - 44 - 04 - 42 - 1
Wateringse veld MC35 - 015 - 04 - 05 - 010 - 0
Zoetermeer MC71 - 10 - 43 - 01 - 40 - 8