Meisjes C6

5e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MC35500394015
2.Bleiswijk MC25302151109
3.Wateringse veld MC35302151109
4.Voorne MC35122112805
5.Klein Zwitserland MC6511391904
6.Ring Pass Delft MC5501482401

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

WaterVoornRing KleinCraeyBleis
Wateringse veld MC33 - 45 - 25 - 1
Voorne MC34 - 40 - 12
Ring Pass Delft MC51 - 41 - 70 - 4
Klein Zwitserland MC63 - 31 - 6
Craeyenhout MC34 - 110 - 1
Bleiswijk MC20 - 16 - 04 - 0