Meisjes C6

3e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 september
5
Wateringse veld MC3
1
Klein Zwitserland MC6
6
Bleiswijk MC2
0
Voorne MC3
Zaterdag 18 september
3
Klein Zwitserland MC6
3
Voorne MC3
10
Craeyenhout MC3
1
Bleiswijk MC2
Zaterdag 11 september
0
Voorne MC3
12
Craeyenhout MC3
0
Bleiswijk MC2
1
Wateringse veld MC3

Wedstrijdschema

Uit
02-10-2021 13:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 566407
Locatie: Sportp. Merenveld, BLEISWIJK
Thuis
10-10-2021 08:31
Veld: KG2
Nr. 566408

Poule stand (3e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout MC3330029209
2.Wateringse veld MC3330011309
3.Klein Zwitserland MC631118904
4.Bleiswijk MC2310271103
5.Voorne MC3301232101
6.Ring Pass Delft MC5300341600

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Team resultaten

WaterVoornRing KleinCraeyBleis
Wateringse veld MC35 - 1
Voorne MC30 - 12
Ring Pass Delft MC5
Klein Zwitserland MC63 - 3
Craeyenhout MC310 - 1
Bleiswijk MC20 - 16 - 0