Meisjes B11

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 6e klasse A
6e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 november
0
Zoetermeer MB10
1
Klein Zwitserland MB11
2
HGC MB7
8
Leonidas MB7
Zaterdag 2 november
2
Leonidas MB7
1
Zoetermeer MB10
0
Delfshaven MB1
1
HGC MB7

Wedstrijdschema

Thuis
16-11-2019 17:50
Veld: KG1
Nr. 294086
Fluitdiensten: MA4 (Fleur den Hoed), + ouder MB11
Thuis
23-11-2019 14:10
Veld: KG3
Nr. 294090
Fluitdiensten: MA3 (Saar van Meeuwen), + ouder MB11
Delfshaven MB1
MB11
Uit
30-11-2019 16:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 294089

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas MB7220010306
2.Klein Zwitserland MB1111001003
3.HGC MB721013803
4.Delfshaven MB110010100
5.Zoetermeer MB1020021300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MB55410303013
2.Zoetermeer MB754011611012
3.Dordrecht MB55311188010
4.Souburgh MB35203131006
5.Hoeksche Waard MB4510482503
6.Klein Zwitserland MB11500563400

Begeleiders (3)

Spelers (13)

Team resultaten

DelfsKleinZoeteHGC MLeoni
Delfshaven MB10 - 1
Klein Zwitserland MB11
Zoetermeer MB100 - 1
HGC MB72 - 8
Leonidas MB72 - 1
KleinSoubuHoeksZoeteDordrVicto
Klein Zwitserland MB112 - 30 - 14
Souburgh MB33 - 11 - 2
Hoeksche Waard MB41 - 62 - 32 - 7
Zoetermeer MB78 - 23 - 20 - 4
Dordrecht MB51 - 2
Victoria MB53 - 17 - 02 - 2