Meisjes B11

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
07-03-2020 16:50
Veld: KG4
Nr. 388512
Uit
14-03-2020
Nr. 388516
Thuis
21-03-2020 15:50
Veld: KG2
Nr. 388520
Uit
28-03-2020
Nr. 388523
Thuis
04-04-2020
Nr. 388526
Uit
18-04-2020 17:50
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 388527
Thuis
09-05-2020
Nr. 388531
Thuis
06-06-2020
Nr. 388538
Uit
13-06-2020 15:50
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 388539
Let op: Reserve tenue

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Meisjes B Lente 6e klasse A".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MB55410303013
2.Zoetermeer MB754011611012
3.Dordrecht MB55311188010
4.Souburgh MB35203131006
5.Hoeksche Waard MB4510482503
6.Klein Zwitserland MB11500563400

Begeleiders (3)

Spelers (14)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Meisjes B Lente 6e klasse A".

KleinSoubuHoeksZoeteDordrVicto
Klein Zwitserland MB112 - 30 - 14
Souburgh MB33 - 11 - 2
Hoeksche Waard MB41 - 62 - 32 - 7
Zoetermeer MB78 - 23 - 20 - 4
Dordrecht MB51 - 2
Victoria MB53 - 17 - 02 - 2