Meisjes B11

6e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 september
2
Hoeksche Waard MB4
3
Zoetermeer MB7
0
Klein Zwitserland MB11
14
Victoria MB5
1
Souburgh MB3
2
Dordrecht MB5
Zaterdag 7 september
7
Victoria MB5
0
Hoeksche Waard MB4
3
Zoetermeer MB7
2
Souburgh MB3

Wedstrijdschema

Uit
21-09-2019 14:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 236270
Thuis
28-09-2019 17:40
Veld: KG2
Nr. 236272
Fluitdiensten: MA3 (Juliette Dekker), + MB11
Uit
05-10-2019 11:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 236276
Let op: Reserve tenue

Poule stand (6e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria MB5220021006
2.Dordrecht MB522008206
3.Zoetermeer MB722006406
4.Souburgh MB320023500
5.Hoeksche Waard MB4200221000
6.Klein Zwitserland MB11200212000

Spelers (1)

Team resultaten

KleinSoubuHoeksZoeteDordrVicto
Klein Zwitserland MB110 - 14
Souburgh MB31 - 2
Hoeksche Waard MB42 - 3
Zoetermeer MB73 - 2
Dordrecht MB5
Victoria MB57 - 0