Meisjes B11

4e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 19 september
3
Alecto MB5
1
Roomburg MB6
4
Klein Zwitserland MB11
0
Forescate MB7
Zaterdag 12 september
5
Forescate MB7
1
Alecto MB5
Zaterdag 5 september
0
Roomburg MB6
0
Klein Zwitserland MB11
2
Kieviten MB4
2
Forescate MB7

Wedstrijdschema

Uit
26-09-2020 18:15
veld 1 (Waterveld)
Nr. 480847
Thuis
03-10-2020 15:45
Veld: KG3
Nr. 480849
Fluitdiensten: MA1 (AnnaMei Feitsma), + ouder MB11

Poule stand (4e in poule Meisjes B voorcompetitie 6e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kieviten MB4321012207
2.Alecto MB532018706
3.Roomburg MB631115404
4.Klein Zwitserland MB1131114304
5.Forescate MB731117704
6.Noordwijk MB5300321500

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Overige activiteiten

Zaterdag 3 oktober
15:15 – 17:45
Wedstrijdtafel Zaterdag 4: Meisjes B11

Team resultaten

KleinRoombNoordForesAlectKievi
Klein Zwitserland MB114 - 0
Roomburg MB60 - 0
Noordwijk MB5
Forescate MB75 - 1
Alecto MB53 - 1
Kieviten MB42 - 2