M016-9
2e in poule Zuid-Holland - D
5e in poule Zuid-Holland - B
5e in poule Zuid-Holland - F
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Ypenburg MO16-5
0
Klein Zwitserland MO16-9
3
Barendrecht MO16-6
1
Westland MO16-5
7
Kieviten MO16-3
1
Berkel-Rodenrijs MO16-6
Zaterdag 16 maart
1
Berkel-Rodenrijs MO16-6
4
Klein Zwitserland MO16-9
2
Westland MO16-5
2
Kieviten MO16-3
6
Ypenburg MO16-5
4
Barendrecht MO16-6
Zaterdag 9 maart
1
Berkel-Rodenrijs MO16-6
2
Westland MO16-5
4
Klein Zwitserland MO16-9
3
Barendrecht MO16-6
7
Kieviten MO16-3
0
Ypenburg MO16-5
Zaterdag 2 maart
0
Ypenburg MO16-5
0
Berkel-Rodenrijs MO16-6
3
Westland MO16-5
1
Klein Zwitserland MO16-9
2
Barendrecht MO16-6
4
Kieviten MO16-3
Wedstrijdschema
MO16-9
Kieviten MO16-3
Thuis
06-04-2024
16:50
Veld: KG3
Nr. 1305461
MO16-9
Westland MO16-5
Thuis
13-04-2024
12:00
Veld: LSTVELD
Nr. 1305464
Barendrecht MO16-6
MO16-9
Uit
11-05-2024
Nr. 1305467
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
MO16-9
Berkel MO16-6
Thuis
25-05-2024
Nr. 1305470
MO16-9
Ypenburg MO16-5
Thuis
01-06-2024
Nr. 1305473
Kieviten MO16-3
MO16-9
Uit
08-06-2024
Nr. 1305476
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO16-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 20 | 5 | 0 | 10 |
2. | Klein Zwitserland MO16-9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 0 | 7 |
3. | Westland MO16-5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 0 | 7 |
4. | Ypenburg MO16-5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 11 | 0 | 5 |
5. | Barendrecht MO16-6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 3 |
6. | Berkel-Rodenrijs MO16-6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Forescate MO16-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | 12 |
2. | Ypenburg MO16-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 12 |
3. | Kieviten MO16-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 16 | 0 | 7 |
4. | Zoetermeer MO16-7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 13 | 0 | 6 |
5. | Klein Zwitserland MO16-9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 |
6. | HDM MO16-10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 11 | 21 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ommoord MO16-6 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 9 | 0 | 13 |
2. | IJssel MO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 12 | 0 | 10 |
3. | Barendrecht MO16-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 12 | 0 | 9 |
4. | Rotterdam MO16-9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13 | 8 | 0 | 7 |
5. | Klein Zwitserland MO16-9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 15 | 0 | 4 |
6. | HCRB MO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 19 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Westl | Ypenb | Berke | Baren | Klein | Kievi | |
Westland MO16-5 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||
Ypenburg MO16-5 | 0 - 0 | 6 - 4 | 0 - 0 | |||
Berkel-Rodenrijs MO16-6 | 1 - 2 | 1 - 4 | ||||
Barendrecht MO16-6 | 3 - 1 | 2 - 4 | ||||
Klein Zwitserland MO16-9 | 4 - 3 | |||||
Kieviten MO16-3 | 7 - 0 | 7 - 1 |
HDM M | Ypenb | Zoete | Klein | Fores | Kievi | |
HDM MO16-10 | 2 - 5 | 3 - 3 | ||||
Ypenburg MO16-5 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | |||
Zoetermeer MO16-7 | 5 - 0 | 1 - 4 | ||||
Klein Zwitserland MO16-9 | 6 - 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | |||
Forescate MO16-5 | 5 - 1 | 3 - 2 | 4 - 0 | |||
Kieviten MO16-3 | 3 - 4 | 1 - 7 |
Ommoo | Baren | HCRB | IJsse | Klein | Rotte | |
Ommoord MO16-6 | 5 - 3 | 4 - 2 | 3 - 1 | |||
Barendrecht MO16-7 | 5 - 3 | 1 - 2 | ||||
HCRB MO16-2 | 1 - 2 | 0 - 4 | ||||
IJssel MO16-3 | 2 - 4 | 4 - 2 | ||||
Klein Zwitserland MO16-9 | 0 - 4 | 3 - 3 | 1 - 4 | |||
Rotterdam MO16-9 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 |