M016-4
1e in poule Zuid-Holland - B
6e in poule Zuid-Holland - B
4e in poule Zuid-Holland - D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
5
Rijswijk MO16-2
3
Forescate MO16-3
4
Klein Zwitserland MO16-4
2
Noordwijk MO16-3
4
Leiden MO16-5
0
Cartouche MO16-4
Zaterdag 16 maart
4
Rijswijk MO16-2
2
Leiden MO16-5
0
Cartouche MO16-4
4
Klein Zwitserland MO16-4
4
Noordwijk MO16-3
3
Forescate MO16-3
Zaterdag 9 maart
4
Klein Zwitserland MO16-4
1
Rijswijk MO16-2
1
Forescate MO16-3
1
Leiden MO16-5
4
Noordwijk MO16-3
0
Cartouche MO16-4
Zaterdag 2 maart
7
Rijswijk MO16-2
2
Noordwijk MO16-3
0
Leiden MO16-5
0
Klein Zwitserland MO16-4
3
Cartouche MO16-4
4
Forescate MO16-3
Wedstrijdschema
Forescate MO16-3
MO16-4
Uit
06-04-2024
13:45
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 1304851
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten
MO16-4
Leiden (LOHC) MO16-5
Thuis
13-04-2024
13:05
Veld: KG4
Nr. 1304852
Rijswijk MO16-2
MO16-4
Uit
20-04-2024
Nr. 1304856
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Let op:
Reserve tenue
MO16-4
Cartouche MO16-4
Thuis
25-05-2024
Nr. 1304859
Noordwijk MO16-3
MO16-4
Uit
01-06-2024
Nr. 1304862
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, Noordwijk
MO16-4
Forescate MO16-3
Thuis
08-06-2024
Nr. 1304866
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Klein Zwitserland MO16-4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 3 | 0 | 10 |
2. | Rijswijk MO16-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 11 | 0 | 9 |
3. | Noordwijk MO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 14 | 0 | 6 |
4. | Leiden MO16-5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | 0 | 5 |
5. | Forescate MO16-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 11 | 13 | 0 | 4 |
6. | Cartouche MO16-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Craeyenhout MO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 5 | 0 | 13 |
2. | HGC MO16-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 12 | 0 | 10 |
3. | HDS MO16-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | 0 | 7 |
4. | Leiden MO16-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 12 | 0 | 6 |
5. | Cartouche MO16-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 13 | 14 | 0 | 5 |
6. | Klein Zwitserland MO16-4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDM MO16-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 0 | 15 |
2. | Alphen MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 9 | 0 | 9 |
3. | Zoetermeer MO16-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 13 | 0 | 9 |
4. | Klein Zwitserland MO16-4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 0 | 9 |
5. | Alecto MO16-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | 0 | 3 |
6. | Roomburg MO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Noord | Rijsw | Leide | Klein | Fores | Carto | |
Noordwijk MO16-3 | 4 - 3 | 4 - 0 | ||||
Rijswijk MO16-2 | 7 - 2 | 4 - 2 | 5 - 3 | |||
Leiden MO16-5 | 0 - 0 | 4 - 0 | ||||
Klein Zwitserland MO16-4 | 4 - 2 | 4 - 1 | ||||
Forescate MO16-3 | 1 - 1 | |||||
Cartouche MO16-4 | 0 - 4 | 3 - 4 |
HDS M | Leide | Klein | HGC M | Craey | Carto | |
HDS MO16-2 | 3 - 2 | 1 - 0 | ||||
Leiden MO16-3 | 5 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | |||
Klein Zwitserland MO16-4 | 2 - 4 | 2 - 5 | ||||
HGC MO16-2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 3 | |||
Craeyenhout MO16-2 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||
Cartouche MO16-3 | 1 - 1 | 4 - 4 | 2 - 4 |
HDM M | Zoete | Roomb | Klein | Alphe | Alect | |
HDM MO16-2 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
Zoetermeer MO16-2 | 1 - 2 | 5 - 3 | ||||
Roomburg MO16-2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO16-4 | 1 - 4 | 5 - 3 | ||||
Alphen MO16-2 | 2 - 3 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||
Alecto MO16-2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 |