M016-3
2e in poule Zuid-Holland - A
3e in poule Zuid-Holland - C
5e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
Catwijck MO16-2
10
Cartouche MO16-3
6
Kieviten MO16-1
1
Leiden MO16-3
2
Alecto MO16-2
0
Klein Zwitserland MO16-3
Zaterdag 16 maart
2
Cartouche MO16-3
2
Leiden MO16-3
5
Klein Zwitserland MO16-3
0
Catwijck MO16-2
5
Kieviten MO16-1
1
Alecto MO16-2
Zaterdag 9 maart
0
Cartouche MO16-3
5
Klein Zwitserland MO16-3
0
Catwijck MO16-2
18
Kieviten MO16-1
3
Leiden MO16-3
4
Alecto MO16-2
Zaterdag 2 maart
4
Alecto MO16-2
0
Catwijck MO16-2
5
Kieviten MO16-1
2
Cartouche MO16-3
2
Klein Zwitserland MO16-3
0
Leiden MO16-3
Wedstrijdschema
MO16-3
Kieviten MO16-1
Thuis
06-04-2024
14:15
Veld: KG6
Nr. 1304679
Leiden (LOHC) MO16-3
MO16-3
Uit
13-04-2024
15:50
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304684
Locatie: Sportpark de Krogt, Oegstgeest
Let op:
Reserve tenue
MO16-3
Cartouche MO16-3
Thuis
11-05-2024
Nr. 1304685
Catwijck MO16-2
MO16-3
Uit
25-05-2024
17:40
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1304689
Locatie: Sportpark 'De Krom', Katwijk
MO16-3
Alecto MO16-2
Thuis
01-06-2024
Nr. 1304691
Kieviten MO16-1
MO16-3
Uit
08-06-2024
Nr. 1304694
Locatie: Schulpweide, De, Wassenaar
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kieviten MO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 34 | 4 | 0 | 12 |
2. | Klein Zwitserland MO16-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 2 | 0 | 9 |
3. | Alecto MO16-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 9 |
4. | Cartouche MO16-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 14 | 12 | 0 | 4 |
5. | Leiden MO16-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 14 | 0 | 1 |
6. | Catwijck MO16-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 37 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rotterdam MO16-4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 18 | 1 | 0 | 13 |
2. | Pijnacker MO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 10 | 0 | 10 |
3. | Klein Zwitserland MO16-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 |
4. | Craeyenhout MO16-3 | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 6 | 0 | 6 |
5. | Zoetermeer MO16-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 10 | 0 | 4 |
6. | HGC MO16-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westland MO16-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 31 | 7 | 0 | 13 |
2. | Craeyenhout MO16-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 0 | 10 |
3. | HDS MO16-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | 0 | 7 |
4. | Bleiswijk MO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 14 | 0 | 7 |
5. | Klein Zwitserland MO16-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | 0 | 6 |
6. | Ypenburg MO16-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Philine
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Leide | Klein | Kievi | Catwi | Carto | Alect | |
Leiden MO16-3 | 3 - 4 | |||||
Klein Zwitserland MO16-3 | 2 - 0 | 5 - 0 | ||||
Kieviten MO16-1 | 6 - 1 | 5 - 2 | 5 - 1 | |||
Catwijck MO16-2 | 0 - 18 | 0 - 10 | ||||
Cartouche MO16-3 | 2 - 2 | 0 - 5 | ||||
Alecto MO16-2 | 2 - 0 | 4 - 0 |
HGC M | Zoete | Rotte | Pijna | Klein | Craey | |
HGC MO16-5 | 2 - 5 | 0 - 1 | ||||
Zoetermeer MO16-2 | 1 - 3 | 1 - 2 | ||||
Rotterdam MO16-4 | 6 - 0 | 5 - 0 | 4 - 0 | |||
Pijnacker MO16-1 | 6 - 0 | 2 - 1 | ||||
Klein Zwitserland MO16-3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | |||
Craeyenhout MO16-3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 |
Ypenb | Westl | HDS M | Klein | Craey | Bleis | |
Ypenburg MO16-3 | 1 - 7 | 1 - 5 | 2 - 3 | |||
Westland MO16-2 | 6 - 2 | 2 - 2 | 7 - 1 | |||
HDS MO16-2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | |||
Klein Zwitserland MO16-3 | 3 - 1 | 1 - 9 | ||||
Craeyenhout MO16-3 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||
Bleiswijk MO16-1 | 2 - 2 | 2 - 1 |