Zaal Meisjes A11

5e in poule Meisjes A Sub-topklasse C (Combi A)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 16 februari
3
hdm MA11
2
Klein Zwitserland MA11
4
HGC MA11
0
Klein Zwitserland MA11
1
hdm MA11
5
HGC MA11
Zaterdag 15 februari
6
Leiden MA11
1
Ring Pass Delft MA12
Zaterdag 8 februari
2
HGC MA11
2
Leiden MA11
4
hdm MA11
1
Leiden MA11
1
HGC MA11
5
hdm MA11
3
Leonidas MA12
0
Rotterdam MA11
Zondag 2 februari
2
Rotterdam MA11
0
Leonidas MA12
2
Leonidas MA12
4
hdm MA11
1
Rotterdam MA11
4
hdm MA11

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes A Sub-topklasse C (Combi A))

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm MA111210114820031
2.Rotterdam MA11128043619024
3.HGC MA11125343233018
4.Leonidas MA12124534435017
5.Klein Zwitserland MA11123542426014
6.Leiden MA1112237253609
7.Ring Pass Delft MA12121110175704

Begeleiders (1)

Spelers (9)

Team resultaten

Kleinhdm MLeoniHGC MLeideRing Rotte
Klein Zwitserland MA111 - 13 - 32 - 21 - 23 - 31 - 3
hdm MA113 - 21 - 54 - 12 - 13 - 1
Leonidas MA122 - 47 - 13 - 0
HGC MA114 - 01 - 52 - 25 - 12 - 5
Leiden MA112 - 31 - 40 - 26 - 10 - 5
Ring Pass Delft MA120 - 21 - 92 - 53 - 2
Rotterdam MA111 - 42 - 05 - 04 - 25 - 1